Wiadomości | 06.06.20

CASA SEAT otwarcie innowacyjnego centrum kultury w Barcelonie

W czwartek 4 czerwca w samo południe w Barcelonie Seat otworzył innowacyjne centrum kultury CASA SEAT. Pierwsi goście będą mogli odwiedzić siedzibę, gdy tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna. A na chwilę obecną zapraszamy do odwiedzenia domu Seata za pomocą platformy Youtube.

CASA SEAT to unikalna instytucja kulturalna stworzona w ramach rocznicy 70-lecia hiszpańskiej marki. Siedziba, znajdująca się przy słynnej barcelońskiej Avenida Diagonal, ma stać się miejscem spotkań promującym kulturę miejską i wspierającym kreatywną dyskusją nad wyzwaniami przyszłości, takimi jak mobilność czy zrównoważony rozwój.

Podczas wirtualnego spaceru CASA SEAT znajdującego się w samym centrum Barcelony. Dzięki przedstawicielom zarządu oraz ambasadorom hiszpańskiej marki, którzy przyjmą rolę przewodników po wnętrzach centrum, możemy się bliżej przyjrzeć wnętrzom oraz poznać cel, któremu przyświeca Casa Seat. Jednym z niecodziennych przewodników będzie Wayne Griffiths, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu SEAT-a i CEO CUPRY. CASA SEAT został zainspirowany przez możliwości nowej technologi, sztuki i kreatywnośći osób tam pracujących.Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju
Super Cars | 20.04.21

Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju

Pierwsza ogólnoświatowa prezentacja hipersamochodu Essenza SCV12, debiut Huracán STO w Chinach oraz Huracán Fluo Capsule w regionie Azji i Pacyfiku.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs
Tuning | 19.02.21

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs

Justin Bieber właśnie odebrał jedyny egzemplarz samochodu, który wymagał 3 lat pracy.