Wiadomości | 19.06.20

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford zaktualizował swoją główną stronę internetową o zwiastun zdjęcia modelu F-150 2021 i potwierdził, że premiera nowego Forda będzie transmitowane na żywo, aby każdy mógł się z nim zapoznać!


Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford pokazał swojego zupełnie nowego F-150! Nowy F-150 został tak zaprojektowany, aby był najtwardszym, najbardziej produktywnym F-150 w historii i najmocniejszym lekkim pick-upem pełnowymiarowym na rynku.

Zdjęcie pokazane na stronie głównej internetowego serwisu Forda to nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na pickup nowej generacji, który zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Dokładnie 25 czerwca 2020.

Pełna relacja tuż po premierze, oczywiście na naszej stronie.

Najbardziej widoczna jest sygnatura świetlna nowego F-150, która składa się z diod LED otaczających górę i boki reflektorów, a także mniejszych elementów przeciwmgielnych. Kształt przypominający wspornik jest czymś, co widzieliśmy w innych najnowszych pojazdach Forda, takich jak ciężarówka Super Duty, i powinien nadać F-150 bardziej charakterystyczny wygląd, szczególnie w nocy.

Niestety, pokazane zdjęcie nie zdradza za dużo, dodając dreszczyku emocji przed premierą ale wygląda na to, że nowy F-150 będzie większy i bardziej kanciasty niż obecna ciężarówka, a maska wydaje się wyższa i bardziej wyrzeźbiona. W końcu to amerykańska ciężarówka.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do premiery.Pierwsze spojrzenie na nowego Nissana Kicks 2021
Wiadomości | 04.12.20

Pierwsze spojrzenie na nowego Nissana Kicks 2021

Trwa odliczanie do debiutu nowego Nissan Kicks w 2021 roku.

Najmocniejszy model produkcyjny Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance
Super Cars | 02.02.22

Najmocniejszy model produkcyjny Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance

843 KM w czterodrzwiowym coupé, które jest pierwszą hybrydą o wysokich osiągach i jednocześnie najmocniejszym do tej pory seryjnie produkowanym modelem marki z Affalterbach.

Renault zaprezentowało swój nowy samochód koncepcyjny Scenic Vision
Concept Cars | 23.05.22

Renault zaprezentowało swój nowy samochód koncepcyjny Scenic Vision

Renault pisze nowy rozdział w swojej historii dzięki innowacyjnemu samochodowi koncepcyjnemu, który jest zarówno pionierski, jak i wizjonerski.