Wiadomości | 19.06.20

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford zaktualizował swoją główną stronę internetową o zwiastun zdjęcia modelu F-150 2021 i potwierdził, że premiera nowego Forda będzie transmitowane na żywo, aby każdy mógł się z nim zapoznać!


Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford pokazał swojego zupełnie nowego F-150! Nowy F-150 został tak zaprojektowany, aby był najtwardszym, najbardziej produktywnym F-150 w historii i najmocniejszym lekkim pick-upem pełnowymiarowym na rynku.

Zdjęcie pokazane na stronie głównej internetowego serwisu Forda to nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na pickup nowej generacji, który zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Dokładnie 25 czerwca 2020.

Pełna relacja tuż po premierze, oczywiście na naszej stronie.

Najbardziej widoczna jest sygnatura świetlna nowego F-150, która składa się z diod LED otaczających górę i boki reflektorów, a także mniejszych elementów przeciwmgielnych. Kształt przypominający wspornik jest czymś, co widzieliśmy w innych najnowszych pojazdach Forda, takich jak ciężarówka Super Duty, i powinien nadać F-150 bardziej charakterystyczny wygląd, szczególnie w nocy.

Niestety, pokazane zdjęcie nie zdradza za dużo, dodając dreszczyku emocji przed premierą ale wygląda na to, że nowy F-150 będzie większy i bardziej kanciasty niż obecna ciężarówka, a maska wydaje się wyższa i bardziej wyrzeźbiona. W końcu to amerykańska ciężarówka.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do premiery.Wraith Kryptos ekskluzywny samochód z limitowanych serii Rolls-Royce Collection
Super Cars | 07.07.20

Wraith Kryptos ekskluzywny samochód z limitowanych serii Rolls-Royce Collection

Samochody Rolls-Royce Collection to poetyckie wcielenia kunsztu i umiejętności, wyobrażone z rąk znakomitych projektantów marki. Są ilustracją opanowania przez Bespoke Collective ich rzemiosła i mają bardzo ograniczoną liczbę. Zawierające tylko najlepsze materiały i współczesne zastosowania.

MH2 to pierwsza koncepcja słowackiego samochodu wodorowego
Super Cars | 11.03.22

MH2 to pierwsza koncepcja słowackiego samochodu wodorowego

Koncepcja wodorowa samochodu MH2 jest nośnikiem postępu, nowych wizji i pokazuje potencjał innowacyjny Słowacji.

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego
Elektryczne | 16.10.20

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy.