Tuning | 21.04.21

Jeep Gladiator 6x6

Najbardziej ekstremalny i wszechstronny Jeep Gladiator z napędem na żądanie na 6 kół od firmy Next Level z Kalifornii.


Jeep Gladiator 6x6

Next Level z dumą prezentuje zupełnie nowego Jeepa Gladiator 6x6. 

 

Jeep Gladiator 6x6 zawiera najnowocześniejszy układ napędowy 6x6 z przełożeniem 4,88 dla optymalnego przyspieszenia, zapewniając jednocześnie stały napęd na 4 koła i na żądanie napęd na 6 kół, aby pokonać każdą przeszkodę terenową.
Next Level z dumą przedstawia najbardziej ekstremalnego i wszechstronnego Jeepa Gladiatora. Opierając się na off-roadowym dziedzictwie Jeepa, Next Level Gladiator 6x6 przenosi Gladiatora na wyższy poziom.

 

Firma Next Level z siedzibą w Irvine w Kalifornii buduje ciężarówki 6x6, zaczynając od Jeepa Gladiatora jako pierwszego modelu. Gladiator 6x6 będzie sprzedawany u wybranych dealerów Jeepa. Zgodnie z nazwą marki, misją będzie przeniesienie różnych pojazdów na KOLEJNY POZIOM wyglądu, zabawy i ekstremalności.

 

Pod maską są trzy opcje silnika.

- 2.0 I4: Wydajny, ale wysoki moment obrotowy, I4 wytwarza 270 koni mechanicznych i 290 ft/lbs momentu obrotowego.
- 3,6 l V6: Sprawdzona V6 wytwarza 285 KM i 260 ft/lbs momentu obrotowego.
- 3,0 l V6 Turbo Diesel: Całkowicie nowy silnik wysokoprężny wytwarza 375 KM i 470 ft/lbs momentu obrotowego.

 


Miękkie, ręcznie szyte fotele ze skóry Napa zapewniają elegancję, a sportowe podparcia zapewniają dodatkowe wsparcie podczas dynamicznej jazdy. Dostępnych jest 5 różnych stylów siedzeń oraz kilka kolorów skóry i kolorów szwów. Opcjonalny stalowy zderzak, reflektory diodowe i wciągarka.

 


Opony 20 "x 13,5" x 37 "zapewniają najlepszą jazdę terenową i drogową. Next Level wykorzystuje solidną oś centralną i zawieszenie FOX do napędzania wszystkich 6 kół.

Tylna przestrzeń ładunkowa Gladiatora 6x6 jest również przedłużona ze standardowego o długości 150 cm do nowego o długości 243 cm, dzięki czemu jest bardziej funkcjonalny jako wóz roboczy.

Next Level Jeep Gladiator 6x6 będzie dostępny u autoryzowanych dealerów Jeepa w Stanach Zjednoczonych gdzie Huntington Beach Jeep Dodge będzie pierwszym dealerem z linią Next Level 6x6.Fatalna decyzja Mercedesa na zeszłorocznym GP na Zandvoort w Holandii! Czy w tym roku będzie powtórka z „rozrywki”?
MotorSport | 21.08.23

Fatalna decyzja Mercedesa na zeszłorocznym GP na Zandvoort w Holandii! Czy w tym roku będzie powtórka z „rozrywki”?

W zeszłorocznym GP na Zandvoort zespół Lewisa Hamiltona podjął niemal karygodną decyzje odnośnie zmian opon.

1817 KM w nowym roadsterze Hennessey Venom F5
Super Cars | 01.09.22

1817 KM w nowym roadsterze Hennessey Venom F5

Wyceniony na 3 miliony dolarów, przy czym każdy z 30 spersonalizowanych modeli jest indywidualnie zlecany właścicielowi.

Sedan oraz shooting brake. Już jutro dwie wersje Arteona podczas premiery online
Wiadomości | 23.06.20

Sedan oraz shooting brake. Już jutro dwie wersje Arteona podczas premiery online

Wprowadzony w 2017 roku Volkswagen Arteon to czterodrzwiowe coupe o sportowym, eleganckim wyglądzie. Dziś jego styl wcale się nie zestarzał i nadal jest aktualny. W katalogu brakowało jednak bardziej praktycznej wersji pojazdu. Jest to wariant Shooting Brake, oferujący większy bagażnik przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego wyglądu.