Tuning | 21.04.21

Jeep Gladiator 6x6

Najbardziej ekstremalny i wszechstronny Jeep Gladiator z napędem na żądanie na 6 kół od firmy Next Level z Kalifornii.


Jeep Gladiator 6x6

Next Level z dumą prezentuje zupełnie nowego Jeepa Gladiator 6x6. 

 

Jeep Gladiator 6x6 zawiera najnowocześniejszy układ napędowy 6x6 z przełożeniem 4,88 dla optymalnego przyspieszenia, zapewniając jednocześnie stały napęd na 4 koła i na żądanie napęd na 6 kół, aby pokonać każdą przeszkodę terenową.
Next Level z dumą przedstawia najbardziej ekstremalnego i wszechstronnego Jeepa Gladiatora. Opierając się na off-roadowym dziedzictwie Jeepa, Next Level Gladiator 6x6 przenosi Gladiatora na wyższy poziom.

 

Firma Next Level z siedzibą w Irvine w Kalifornii buduje ciężarówki 6x6, zaczynając od Jeepa Gladiatora jako pierwszego modelu. Gladiator 6x6 będzie sprzedawany u wybranych dealerów Jeepa. Zgodnie z nazwą marki, misją będzie przeniesienie różnych pojazdów na KOLEJNY POZIOM wyglądu, zabawy i ekstremalności.

 

Pod maską są trzy opcje silnika.

- 2.0 I4: Wydajny, ale wysoki moment obrotowy, I4 wytwarza 270 koni mechanicznych i 290 ft/lbs momentu obrotowego.
- 3,6 l V6: Sprawdzona V6 wytwarza 285 KM i 260 ft/lbs momentu obrotowego.
- 3,0 l V6 Turbo Diesel: Całkowicie nowy silnik wysokoprężny wytwarza 375 KM i 470 ft/lbs momentu obrotowego.

 


Miękkie, ręcznie szyte fotele ze skóry Napa zapewniają elegancję, a sportowe podparcia zapewniają dodatkowe wsparcie podczas dynamicznej jazdy. Dostępnych jest 5 różnych stylów siedzeń oraz kilka kolorów skóry i kolorów szwów. Opcjonalny stalowy zderzak, reflektory diodowe i wciągarka.

 


Opony 20 "x 13,5" x 37 "zapewniają najlepszą jazdę terenową i drogową. Next Level wykorzystuje solidną oś centralną i zawieszenie FOX do napędzania wszystkich 6 kół.

Tylna przestrzeń ładunkowa Gladiatora 6x6 jest również przedłużona ze standardowego o długości 150 cm do nowego o długości 243 cm, dzięki czemu jest bardziej funkcjonalny jako wóz roboczy.

Next Level Jeep Gladiator 6x6 będzie dostępny u autoryzowanych dealerów Jeepa w Stanach Zjednoczonych gdzie Huntington Beach Jeep Dodge będzie pierwszym dealerem z linią Next Level 6x6.Stylistyka nadwozia nowego Volkswagena ID.4
Elektryczne | 31.08.20

Stylistyka nadwozia nowego Volkswagena ID.4

Moc zamknięta w organicznej formie tak można opisać wygląd modelu ID.4, pierwszego SUV-a Volkswagena wyposażonego wyłącznie w elektryczny napęd. Jego wygląd świadczy o tym, że to samochód nowej ery solidny SUV z aerodynamicznym nadwoziem o opływowych kształtach inspirowanych światem przyrody.

Najnowszy projekt studyjny BMW Group, BMW Vision Neue Klasse. IAA Mobility 2023 w Monachium
Concept Cars | 06.09.23

Najnowszy projekt studyjny BMW Group, BMW Vision Neue Klasse. IAA Mobility 2023 w Monachium

Tak będzie wyglądać kolejna generacja pojazdów głównej marki BMW. Samochód koncepcyjny łączy innowacyjność elektryfikacji, cyfryzacji i gospodarki o obiegu zamkniętym.

Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91
Elektryczne | 27.01.21

Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91

Pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model Faraday Future. Całkowicie elektryczny i gotowy do jazdy autonomicznej.