Elektryczne | 03.11.22

Elektryczny mały kamper Concept EQT Marco Polo, pierwsze informacje

Mercedes-Benz zapowiada zbliżający się do wersji produkcyjnej Concept EQT Marco Polo jako w pełni elektryczny mały samochód kempingowy.


Elektryczny mały kamper Concept EQT Marco Polo, pierwsze informacje

Jednocześnie Mercedes-Benz informuje, że Concept EQT Marco Polo ale już w wersji produkcyjnej będzie dostępny fabrycznie. Dzięki połączeniu nowoczesnej koncepcji napędu i innowacyjnego wnętrza kampera Concept EQT Marco Polo oferuje najlepsze warunki do na przykład, weekendowej wycieczki. Jednocześnie nadaje się do elastycznego codziennego użytku dzięki możliwości całkowitego usunięcia funkcji kempingowych w zaledwie kilku prostych krokach.

 

Jednak nowy EQT stanowi nie tylko podstawę dla dwóch rozwiązań kempingowych, ale także oferuje klientom indywidualnym atrakcyjne wejście do całkowicie elektrycznego świata Mercedes-EQ. Mały van klasy premium łączy zmienność i wysokiej jakości wyposażenie Klasy T z zaletami w pełni elektrycznego napędu dla rodzin i aktywnych rekreacyjnych. Łączy kompaktowe wymiary zewnętrzne z dużą ilością miejsca. Dzięki zabezpieczonej, zajmującej niewiele miejsca instalacji akumulatora w podwoziu, z korzystnie nisko położonym środkiem ciężkości, oferuje on niemal taką samą zmienność i praktyczność we wnętrzu, jak konwencjonalnie napędzana Klasa T. Ponadto, prywatnie pozycjonowany, w pełni elektryczny mały van, oparty na Klasie T, oferuje m.in. niski próg załadunkowy, praktyczne drzwi przesuwne i typowe dla Mercedesa standardy komfortu, łączności, wartości i bezpieczeństwa

 

Mercedes-Benz zaprezentuje Concept EQT Marco Polo w piątek, 2 grudnia 2022 roku, który prawdopodobnie będzie świętować swój debiut w wersji produkcyjnej w drugiej połowie 2023 roku.CUPRA przedstawiła więcej szczegółów o modelu Formentor VZ5
Wiadomości | 30.06.21

CUPRA przedstawiła więcej szczegółów o modelu Formentor VZ5

7000 sztuk o mocy 390 KM i prędkości maksymalnej 250 km/godz i tylko 999 egzemplarzy modelu w unikalnym kolorze Taiga Grey.

Premiera GMC HUMMER EV SUV
Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.

Honda e. Samochód elektryczny nowej generacji
Elektryczne | 24.11.20

Honda e. Samochód elektryczny nowej generacji

Honda wprowadza na rynek swój pierwszy model z napędem elektrycznym.