Super Cars | 16.12.20

Jaguar Vision Gran Turismo SV

Najnowszy całkowicie elektryczny wirtualny samochód wyścigowy opracowany dla Gran Turismo przez Jaguar SV teraz zbudowany w prawdziwym świecie jako pełnowymiarowy projekt studyjny.

Jaguar Vision Gran Turismo Coupé - pierwszy całkowicie elektryczny samochód sportowy Jaguara stworzony dla znanej na całym świecie serii Gran Turismo, zaprezentowany w październiku 2019 roku - odniósł już duży sukces, przyciągając graczy swoim radykalnym, inspirowanym dziedzictwem designem, skoncentrowanym na kierowcy. wnętrze oraz wyjątkowa jazda i sterowność.

 

Jednak dla zespołu z Jaguar Design, SV i Jaguar Racing Vision GT Coupé stanowił jedynie punkt wyjścia do rozwoju Vision GT SV. Była to okazja do ponownej oceny wszystkiego, co mogłoby poprawić osiągi, a tym samym ponownego przemyślenia, czym mógłby być elektryczny wyścigowy długodystansowy Jaguar.

Podstawą tego procesu była szczegółowa analiza opinii graczy z filmów i forów internetowych. Te „testy w wirtualnym świecie” w połączeniu z wieloma godzinami „za kierownicą” umożliwiły zespołom projektowym i inżynierom dokładne określenie, w jaki sposób zoptymalizować Vision GT SV, aby stworzyć idealny elektryczny samochód wyścigowy wytrzymałościowy do gier.

 

 " Jaguary stworzone z myślą o torze wyścigowym i szosie zawsze miały to samo DNA - czy to typu D i XKSS, czy I-PACE i I-TYPE. Kiedy więc zespół projektantów Vision GT Coupé został poproszony o stworzenie najlepszego elektrycznego wyścigówki wytrzymałościowej dla Gran Turismo, współpracowali z inżynierami z SV i Jaguar Racing, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Vision GT SV to dramatyczny i atrakcyjny wizualnie samochód, który pokazuje, co jest możliwe, gdy tradycyjne granice rządzące projektowaniem samochodów w świecie rzeczywistym zostaną całkowicie usunięte. Ożywiając ten samochód dzięki pełnowymiarowemu studium projektowemu, mogliśmy zaprezentować najbardziej ekstremalną wersję elektrycznego samochodu wyścigowego Jaguar, który jest inspirowany przeszłością, ale nieustraszenie patrzy w przyszłość. " - JULIAN THOMSON, DYREKTOR PROJEKTOWY, JAGUARHonda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu
Premiery | 18.11.20

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu

Najlepiej sprzedający się amerykański samochód zostaje całkowicie przeprojektowany dzięki sportowej i wyrafinowanej nowej stylizacji, ulepszonemu nadwoziu i podwoziu oraz zaawansowanej technologii.

Volkswagen ID.3 z nagrodą za wzornictwo
Wiadomości | 05.05.20

Volkswagen ID.3 z nagrodą za wzornictwo

Marka Volkswagen zdominowała konkurs Automotive Brand Contest 2020. ID.3 całkowicie elektryczny model, został uznany za ?Best of Best? w co najmniej dwóch kategoriach. Nowy Golf, ID.3. SPACE VIZZION samochód koncepcyjny znalazł się również wśród tegorocznych laureatów. Konkurs na markę motoryzacyjną jest jedynym niezależnym międzynarodowym konkursem projektowym dla marek motoryzacyjnych.

25 lat Polo GTI! Volkswagen wprowadza na rynek specjalną edycję modelu Polo GTI Edition 25
Wiadomości | 17.05.23

25 lat Polo GTI! Volkswagen wprowadza na rynek specjalną edycję modelu Polo GTI Edition 25

W 1998 roku Polo po raz pierwszy dodało te trzy kultowe litery do swojej nazwy, teraz mija ćwierć wieku po premierze a VW prezentuje limitowaną edycję obecnego Polo GTI o mocy 207 KM.