Super Cars | 16.12.20

Jaguar Vision Gran Turismo SV

Najnowszy całkowicie elektryczny wirtualny samochód wyścigowy opracowany dla Gran Turismo przez Jaguar SV teraz zbudowany w prawdziwym świecie jako pełnowymiarowy projekt studyjny.

Jaguar Vision Gran Turismo Coupé - pierwszy całkowicie elektryczny samochód sportowy Jaguara stworzony dla znanej na całym świecie serii Gran Turismo, zaprezentowany w październiku 2019 roku - odniósł już duży sukces, przyciągając graczy swoim radykalnym, inspirowanym dziedzictwem designem, skoncentrowanym na kierowcy. wnętrze oraz wyjątkowa jazda i sterowność.

 

Jednak dla zespołu z Jaguar Design, SV i Jaguar Racing Vision GT Coupé stanowił jedynie punkt wyjścia do rozwoju Vision GT SV. Była to okazja do ponownej oceny wszystkiego, co mogłoby poprawić osiągi, a tym samym ponownego przemyślenia, czym mógłby być elektryczny wyścigowy długodystansowy Jaguar.

Podstawą tego procesu była szczegółowa analiza opinii graczy z filmów i forów internetowych. Te „testy w wirtualnym świecie” w połączeniu z wieloma godzinami „za kierownicą” umożliwiły zespołom projektowym i inżynierom dokładne określenie, w jaki sposób zoptymalizować Vision GT SV, aby stworzyć idealny elektryczny samochód wyścigowy wytrzymałościowy do gier.

 

 " Jaguary stworzone z myślą o torze wyścigowym i szosie zawsze miały to samo DNA - czy to typu D i XKSS, czy I-PACE i I-TYPE. Kiedy więc zespół projektantów Vision GT Coupé został poproszony o stworzenie najlepszego elektrycznego wyścigówki wytrzymałościowej dla Gran Turismo, współpracowali z inżynierami z SV i Jaguar Racing, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Vision GT SV to dramatyczny i atrakcyjny wizualnie samochód, który pokazuje, co jest możliwe, gdy tradycyjne granice rządzące projektowaniem samochodów w świecie rzeczywistym zostaną całkowicie usunięte. Ożywiając ten samochód dzięki pełnowymiarowemu studium projektowemu, mogliśmy zaprezentować najbardziej ekstremalną wersję elektrycznego samochodu wyścigowego Jaguar, który jest inspirowany przeszłością, ale nieustraszenie patrzy w przyszłość. " - JULIAN THOMSON, DYREKTOR PROJEKTOWY, JAGUARCadillac pokazał ultra-luksusowy, w pełni elektryczny samochód pokazowy CELESTIQ
Wiadomości | 12.01.21

Cadillac pokazał ultra-luksusowy, w pełni elektryczny samochód pokazowy CELESTIQ

Dzisiaj na targach CES Cadillac pokazał jak wyobraża sobie nowy standard dla luksusowych pojazdów elektrycznych. Zobacz teaser.

Mini telewizja od Porsche
Wiadomości | 16.05.20

Mini telewizja od Porsche

Porsche poszerza swoją ofertę cyfrowej komunikacji. Po raz pierwszy producent samochodów sportowych ze Stuttgartu zaprezentuje światowej publiczności dwa nowe warianty modelu 911 na własnym internetowym kanale telewizyjnym.

Toyota bZ4X Concept
Concept Cars | 19.04.21

Toyota bZ4X Concept

Światowa premiera koncepcyjnego elektrycznego SUV-a opracowanego razem z Subaru Corporation.