Super Cars | 16.12.20

Jaguar Vision Gran Turismo SV

Najnowszy całkowicie elektryczny wirtualny samochód wyścigowy opracowany dla Gran Turismo przez Jaguar SV teraz zbudowany w prawdziwym świecie jako pełnowymiarowy projekt studyjny.

Jaguar Vision Gran Turismo Coupé - pierwszy całkowicie elektryczny samochód sportowy Jaguara stworzony dla znanej na całym świecie serii Gran Turismo, zaprezentowany w październiku 2019 roku - odniósł już duży sukces, przyciągając graczy swoim radykalnym, inspirowanym dziedzictwem designem, skoncentrowanym na kierowcy. wnętrze oraz wyjątkowa jazda i sterowność.

 

Jednak dla zespołu z Jaguar Design, SV i Jaguar Racing Vision GT Coupé stanowił jedynie punkt wyjścia do rozwoju Vision GT SV. Była to okazja do ponownej oceny wszystkiego, co mogłoby poprawić osiągi, a tym samym ponownego przemyślenia, czym mógłby być elektryczny wyścigowy długodystansowy Jaguar.

Podstawą tego procesu była szczegółowa analiza opinii graczy z filmów i forów internetowych. Te „testy w wirtualnym świecie” w połączeniu z wieloma godzinami „za kierownicą” umożliwiły zespołom projektowym i inżynierom dokładne określenie, w jaki sposób zoptymalizować Vision GT SV, aby stworzyć idealny elektryczny samochód wyścigowy wytrzymałościowy do gier.

 

 " Jaguary stworzone z myślą o torze wyścigowym i szosie zawsze miały to samo DNA - czy to typu D i XKSS, czy I-PACE i I-TYPE. Kiedy więc zespół projektantów Vision GT Coupé został poproszony o stworzenie najlepszego elektrycznego wyścigówki wytrzymałościowej dla Gran Turismo, współpracowali z inżynierami z SV i Jaguar Racing, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Vision GT SV to dramatyczny i atrakcyjny wizualnie samochód, który pokazuje, co jest możliwe, gdy tradycyjne granice rządzące projektowaniem samochodów w świecie rzeczywistym zostaną całkowicie usunięte. Ożywiając ten samochód dzięki pełnowymiarowemu studium projektowemu, mogliśmy zaprezentować najbardziej ekstremalną wersję elektrycznego samochodu wyścigowego Jaguar, który jest inspirowany przeszłością, ale nieustraszenie patrzy w przyszłość. " - JULIAN THOMSON, DYREKTOR PROJEKTOWY, JAGUARTunel w Świnoujściu, pamiętajmy o bezpieczeństwie
Wiadomości | 28.06.23

Tunel w Świnoujściu, pamiętajmy o bezpieczeństwie

W piątek 30 czerwca planowane jest oddanie do ruchu tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Przed otwarciem warto zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa w tunelu jednojezdniowym.

CUPRA rozpoczyna produkcję nowego Formentora
Wiadomości | 29.09.20

CUPRA rozpoczyna produkcję nowego Formentora

Pierwszy samochód specjalnie opracowany i zaprojektowany dla CUPRY, który będzie dostępny z szeroką gamą do siedmiu silników, w tym z wersjami hybrydowymi typu plug-in.

Porsche przedstawia nowe 911 GT
Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.