Wiadomości | 07.05.20

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy

Niezwykle potężny i bardzo ekskluzywny. Hiper sportowe samochody Bugatti zawsze były na najwyższym poziomie budowy samochodów. Są to unikalne elementy najwyższej jakości i kunsztu, opracowane i wyprodukowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy.


Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy

Podobnie jak Bugatti Divo, niewątpliwie jeden z najbardziej niezwykłych samochodów hiper sportowych na świecie. To coupé, które jest ograniczone do serii zaledwie 40 samochodów, odradza długą tradycję budowania autokarów tego francuskiego producenta luksusowych samochodów. Po dwóch latach prac rozwojowych pierwszy z tych samochodów o wartości co najmniej 5 milionów euro zostanie wkrótce dostarczony przyszłym entuzjastom Bugatti.

 

„Każdy Divo jest absolutnie wyjątkowa, stanowiąca najwyższą formę luksusu. Ten limitowany i wyjątkowo wydajny samochód hiper sportowy ma wyjątkowy charakter”, mówi Stephan Winkelmann, prezes Bugatti. „Divo oferuje wyjątkowe przyspieszenie boczne i zwinność, i jest koniecznością dla kolekcji hiper sportowych samochodów każdego entuzjasty Bugatti”. Poza zmniejszoną wagą, progresywnym designem i wyrafinowaną aerodynamiką, Divo charakteryzuje się pomysłami przyszłych właścicieli.

 

Wielu nabywców Divo decyduje się na dostosowanie swoich samochodów, wybierając własne kolory i materiały, takie jak kolor lakieru, skóra i przeszycia. Przedstawiają własne pomysły projektowe i wykorzystują je do tworzenia własnych samochodów osobowych. „To sprawia, że ??każde Divo jest jedyne w swoim rodzaju” - mówi Laure Beneteau, kierownik ds. Sprzedaży i operacji w Bugatti. 37-letnia Francuzka pracuje dla Bugatti od 2006 roku i od tego czasu wspierała ponad 400 klientów Veyron i 300 Chiron podczas konfiguracji, a także wspiera klientów Divo od 2018 roku. „Towarzyszymy im przy wyborze samochodów. Ale to nie wszystko, co robimy. Mogą z nami marzyć. Prawie każde życzenie, które sprawia, że ??Bugatti jest wyjątkowy. Możemy sprawić, że się spełni ”- wyjaśnia Laure Beneteau. Teoretycznie wybór kolorów jest nieograniczony. Trzej pracownicy spełniają życzenia klientów Bugatti z całego świata i wyjaśniają, co jest technicznie wykonalne, a cały zespół dostosowywania, zwany „Bugatti sur Mesure”, składa się z 15 pracowników. „Przez lata wypracowaliśmy bliskie relacje z wieloma klientami. Ufają nam i cenią nasze opinie ”- mówi Laure Beneteau z nie tylko odrobiną dumy.Nowy elektryczny Nissan Note
Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych
Super Cars | 10.03.22

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych

Amerykański kolekcjoner samochodów odebrał w ten weekend swój ekskluzywny samochód wykonany na zamówienie i zbudowany według jego własnych specyfikacji.

Ile Polacy są skłonni wydać na auto elektryczne?
Elektryczne | 31.08.21

Ile Polacy są skłonni wydać na auto elektryczne?

Marka Volkswagen i InsightOut Lab regularnie badają wiedzę i nastawienie Polaków do elektromobilności. Najnowsza analiza przynosi odpowiedź na powyższe pytanie.