Wiadomości | 11.03.21

Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

Pierwsze zdjęcia nowej linii pojazdów wielofunkcyjnych (MPV) Hyundaia o luksusowym i futurystycznym designie.


Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

STARIA odzwierciedla zaangażowanie firmy Hyundai jako lidera w branży mobilności w przyszłości, jako dostawca inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności, zgodnie z wizją marki „Postęp dla ludzkości”. STARIA jest wyposażona w różne funkcje zorientowane na kierowcę i futurystyczne elementy konstrukcyjne, które zapewniają kierowcom i pasażerom nowe wrażenia. sprawić, że czas w transporcie będzie bardziej produktywny i opłacalny.

 

STARIA oferuje uderzająco futurystyczny i tajemniczy wygląd, przypominający statek kosmiczny. Przód podkreślają długie, poziome światła do jazdy dziennej oraz reflektory umieszczone pod spodem. Atmosferę statku kosmicznego odzwierciedlają rozległe panoramiczne okna i dolne linie pasów, podkreślające otwartość wnętrza. Wysokość kabiny jest również zoptymalizowana pod kątem najwyższego komfortu i wygody, dzięki czemu jest idealna zarówno do użytku biznesowego, jak i rodzinnego.

 

„STARIA to nowa linia MPV Hyundaia, która otwiera nową erę mobilności” - powiedział SangYup Lee, starszy wiceprezes i szef globalnego projektu Hyundai. „STARIA zapewni klientom zupełnie nowe wrażenia i ofertę wartości dzięki bezprecedensowym cechom konstrukcyjnym”.Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy
Wiadomości | 19.10.22

Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy

Lotus Cars, producent samochodów sportowych i hipersamochodów z siedzibą w Wielkiej Brytanii podał datę prezentacji szczegółów dotyczących modelu Eletre.

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T
Wiadomości | 28.03.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T

Dzięki temu zupełnie nowemu modelowi marka Mercedes-Benz będzie oferować małego vana klasy premium dla aktywnego stylu życia.

Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata
Wiadomości | 09.01.23

Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata

Podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas zaprezentowano nowy prototyp pojazdu nazwany Afeela, opracowany wspólnie przez Sony i Hondę.