Wiadomości | 11.03.21

Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

Pierwsze zdjęcia nowej linii pojazdów wielofunkcyjnych (MPV) Hyundaia o luksusowym i futurystycznym designie.


Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

STARIA odzwierciedla zaangażowanie firmy Hyundai jako lidera w branży mobilności w przyszłości, jako dostawca inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności, zgodnie z wizją marki „Postęp dla ludzkości”. STARIA jest wyposażona w różne funkcje zorientowane na kierowcę i futurystyczne elementy konstrukcyjne, które zapewniają kierowcom i pasażerom nowe wrażenia. sprawić, że czas w transporcie będzie bardziej produktywny i opłacalny.

 

STARIA oferuje uderzająco futurystyczny i tajemniczy wygląd, przypominający statek kosmiczny. Przód podkreślają długie, poziome światła do jazdy dziennej oraz reflektory umieszczone pod spodem. Atmosferę statku kosmicznego odzwierciedlają rozległe panoramiczne okna i dolne linie pasów, podkreślające otwartość wnętrza. Wysokość kabiny jest również zoptymalizowana pod kątem najwyższego komfortu i wygody, dzięki czemu jest idealna zarówno do użytku biznesowego, jak i rodzinnego.

 

„STARIA to nowa linia MPV Hyundaia, która otwiera nową erę mobilności” - powiedział SangYup Lee, starszy wiceprezes i szef globalnego projektu Hyundai. „STARIA zapewni klientom zupełnie nowe wrażenia i ofertę wartości dzięki bezprecedensowym cechom konstrukcyjnym”.Kindred Camaro LT napędzany doładowanym silnikiem V8 o mocy 650 KM
Tuning | 19.01.23

Kindred Camaro LT napędzany doładowanym silnikiem V8 o mocy 650 KM

Firma Kindred Motorworks, ogłosiła dzisiaj, że na aukcji Barrett-Jackson wystawi swojego Chevy Camaro LT, w cenie wywoławczej od 199 000 dolarów.

Porsche prezentuje swoje przyszłościowe studium koncepcyjne Mission R
Concept Cars | 08.09.21

Porsche prezentuje swoje przyszłościowe studium koncepcyjne Mission R

Na rozpoczęcie targów IAA MOBILITY 2021 w Monachium Porsche ma spektakularnie spojrzeć w motoryzacyjną przyszłość.

Ford chce pobić rekordy 1800-konnym elektrycznym drag racerem, Mustangiem Super Cobra Jet 1800
MotorSport | 14.04.23

Ford chce pobić rekordy 1800-konnym elektrycznym drag racerem, Mustangiem Super Cobra Jet 1800

Wyścigi dragsterów pozostają kluczowym poligonem doświadczalnym dla rozwoju pojazdów i technologii w całym krajobrazie pojazdów elektrycznych.