Wiadomości | 11.03.21

Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

Pierwsze zdjęcia nowej linii pojazdów wielofunkcyjnych (MPV) Hyundaia o luksusowym i futurystycznym designie.


Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

STARIA odzwierciedla zaangażowanie firmy Hyundai jako lidera w branży mobilności w przyszłości, jako dostawca inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności, zgodnie z wizją marki „Postęp dla ludzkości”. STARIA jest wyposażona w różne funkcje zorientowane na kierowcę i futurystyczne elementy konstrukcyjne, które zapewniają kierowcom i pasażerom nowe wrażenia. sprawić, że czas w transporcie będzie bardziej produktywny i opłacalny.

 

STARIA oferuje uderzająco futurystyczny i tajemniczy wygląd, przypominający statek kosmiczny. Przód podkreślają długie, poziome światła do jazdy dziennej oraz reflektory umieszczone pod spodem. Atmosferę statku kosmicznego odzwierciedlają rozległe panoramiczne okna i dolne linie pasów, podkreślające otwartość wnętrza. Wysokość kabiny jest również zoptymalizowana pod kątem najwyższego komfortu i wygody, dzięki czemu jest idealna zarówno do użytku biznesowego, jak i rodzinnego.

 

„STARIA to nowa linia MPV Hyundaia, która otwiera nową erę mobilności” - powiedział SangYup Lee, starszy wiceprezes i szef globalnego projektu Hyundai. „STARIA zapewni klientom zupełnie nowe wrażenia i ofertę wartości dzięki bezprecedensowym cechom konstrukcyjnym”.SSC TUATARA bije rekord świata
Super Cars | 27.01.21

SSC TUATARA bije rekord świata

460,4 km/h oficjalnie potwierdzone. 17 stycznia 2021 SCC Tuatara ustanowił nowy rekord prędkości samochodu produkcyjnego. Zobacz oficjalne wideo.

Nissan India pokazał pierwsze zdjęcie nowego B-SUV-a
Wiadomości | 09.07.20

Nissan India pokazał pierwsze zdjęcie nowego B-SUV-a

Po raz pierwszy koncepcja nowego B-SUV-a zostanie zaprezentowana światu 16 lipca 2020 r.

McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona
Super Cars | 10.02.21

McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona

Ponad pięć dekad doświadczenia i wiedzy McLarena w zakresie superlekkiej inżynierii i technologii wyścigowej skupione w jednym supersamochodzie nowej generacji.