Wiadomości | 11.03.21

Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

Pierwsze zdjęcia nowej linii pojazdów wielofunkcyjnych (MPV) Hyundaia o luksusowym i futurystycznym designie.


Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

STARIA odzwierciedla zaangażowanie firmy Hyundai jako lidera w branży mobilności w przyszłości, jako dostawca inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności, zgodnie z wizją marki „Postęp dla ludzkości”. STARIA jest wyposażona w różne funkcje zorientowane na kierowcę i futurystyczne elementy konstrukcyjne, które zapewniają kierowcom i pasażerom nowe wrażenia. sprawić, że czas w transporcie będzie bardziej produktywny i opłacalny.

 

STARIA oferuje uderzająco futurystyczny i tajemniczy wygląd, przypominający statek kosmiczny. Przód podkreślają długie, poziome światła do jazdy dziennej oraz reflektory umieszczone pod spodem. Atmosferę statku kosmicznego odzwierciedlają rozległe panoramiczne okna i dolne linie pasów, podkreślające otwartość wnętrza. Wysokość kabiny jest również zoptymalizowana pod kątem najwyższego komfortu i wygody, dzięki czemu jest idealna zarówno do użytku biznesowego, jak i rodzinnego.

 

„STARIA to nowa linia MPV Hyundaia, która otwiera nową erę mobilności” - powiedział SangYup Lee, starszy wiceprezes i szef globalnego projektu Hyundai. „STARIA zapewni klientom zupełnie nowe wrażenia i ofertę wartości dzięki bezprecedensowym cechom konstrukcyjnym”.CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona
Wiadomości | 07.07.20

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona

Autorski model hiszpańskiej marki został ogłoszony pierwszym w historii oficjalnym pojazdem klubu piłkarskiego FC Barcelona. Piłkarze klubu otrzymają możliwość szerokiej personalizacji swoich samochodów. W środę 8 lipca CUPRA uruchomi ogólnodostępną platformę do rezerwacji premierowej wersji samochodu.

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV
Wiadomości | 29.07.20

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV

Dzięki ENYAQ iV, który swoją światową premierę obchodzi w Pradze na początku września, ŠKODA otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym. Wideo.

Cztery wersje specjalnej edycji Huracan EVO
Super Cars | 14.07.21

Cztery wersje specjalnej edycji Huracan EVO

Z okazji 10-lecia Lamborghini Mexico zaprojektowano, cztery wersje modelu, które reprezentują kluczowe tematy w kulturze meksykańskiej: życie, śmierć, sen i czas.