Wiadomości | 07.04.20

Hyundai i20 Nowej Generacji. Nowe zdjęcia wnętrza pojazdu

Hyundai ujawnia więcej szczegółów na temat wnętrza modelu i20 Nowej Generacji z wyjątkowym wykończeniem Lime Green. Bardziej dynamiczny wygląd, nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz 48-woltowy hybrydowy układ napędowy.


Hyundai i20 Nowej Generacji. Nowe zdjęcia wnętrza pojazdu

Eleganckie wnętrze

Hyundai i20 Nowej Generacji zyskał eleganckie wnętrze z wysoką deską rozdzielczą i wbudowanym oświetleniem ambientowym, dającym uczucie przestronności. Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów jest panel, skrywający nawiewy powietrza, z poziomymi liniami, ciągnącymi się przez całą szerokość kokpitu.

Możemy zobaczyć także dwa duże wyświetlacze, 10,25-calowy cyfrowy zestaw zegarów i 10,25-calowy dotykowy ekran multimediów, które tworzą cyfrowy krajobraz wokół kierowcy. Pod centralnym ekranem znalazła się podkładka do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Doskonałą jakość dźwięku zapewni system audio Bose Premium z ośmioma głośnikami, w tym subwooferem.

Zdjęcia ukazują również przestronność i komfort Hyundaia i20 Nowej Generacji. Przestrzeń bagażowa została zwiększona o 25 litrów w porównaniu z poprzednią generacją i20, do łącznie 351 litrów. Zastosowano także sprytne rozwiązania do przechowywania półki, zasłaniającej przestrzeń bagażową, którą można schować za tylną kanapą, gdy jest nieużywana.

Nowe zdjęcia ukazują wykończenie wnętrza Lime Green z charakterystycznymi limonkowo-zielonymi akcentami. Dostępne są również wykończenia wnętrza Black Mono w kolorze czarnym oraz dwubarwne Black-Gray, łączące czarny kolor z szarością.

Nowoczesne technologie i oszczędny napęd hybrydowy 48V

Hyundai i20 Nowej Generacji zyskał nowy, dynamiczny design oraz lepsze proporcje. Jest to pierwszy model marki Hyundai w Europie zaprojektowany według filozofii projektowania Sensuous Sportiness.

Samochód został także wyposażony w szereg nowych funkcji bezpieczeństwa aktywnego SmartSense, dzięki czemu i20 Nowej Generacji posiada najbogatszy pakiet bezpieczeństwa w swoim segmencie. Wśród nowych funkcji są m.in. Inteligentny tempomat oparty na nawigacji (NSCC), wykorzystywany do utrzymania odpowiedniej prędkości na autostradach, oraz Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA), który automatycznie dostosowuje prędkość.

Po raz pierwszy i20 Nowej Generacji jest dostępny z 48-woltowym napędem hybrydowym, który zapewnia większą oszczędność paliwa. Technologia hybrydowa jest dostępna z silnikiem 1.0 T-GDi o mocy 100 lub 120 KM. Kolejną nowością jest inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT). W połączeniu z 48-woltowym układem hybrydowym, iMT odłącza silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i oszczędzanie paliwa.Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy
Wiadomości | 08.05.20

Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy

Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) opublikował nowy filmik pokazujący, jak Jeep Wrangler przechyla się podczas testu zderzenia czołowego po stronie kierowcy - po raz pierwszy tak się stało.

Porsche wprowadza na rynek nowego Macana
Premiery | 20.07.21

Porsche wprowadza na rynek nowego Macana

Ze zwiększoną wydajnością, ostrzejszym designem i nową koncepcją obsługi. Wszystkie trzy dostępne wersje mają znacznie większą moc niż ich poprzednicy.

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy
Wiadomości | 19.10.21

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy

W tym roku Ford Polska kontynuuje program bezpłatnych szkoleń dla młodych kierowców. Ford Driving Skills For Life przeszkolono już ponad 3000 osób.