Concept Cars | 26.10.23

Honda Prelude Concept

Klienci oczekują od Hondy jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie modeli sportowych. Przedstawiamy model sportowy typu speciality: Prelude Concept. Japan Mobility Show 2023.

Prelude Concept przeniesie „radość z jazdy” w w pełni zelektryfikowaną przyszłość.

 

Honda zawsze była zaangażowana w tworzenie pojazdów sportowych. A słowo „preludium” oznacza „występ wprowadzający lub poprzedzający”. Model ten stanie się preludium dla naszych przyszłych modeli, które odziedziczą „radość z jazdy” w w pełni zelektryfikowaną przyszłość i ucieleśnią niezmienny sportowy sposób myślenia Hondy. Prelude Concept to specjalistyczny model sportowy, który zapewni ekscytujące wrażenia, które sprawią, że będziesz chciał jechać dalej i niezwykłe emocje, jakich nigdy wcześniej nie czułeś.Gustownie zmodyfikowane przez specjalistów marki BMW 3.0 CSL Batmobile z 1973 roku
Tuning | 21.04.23

Gustownie zmodyfikowane przez specjalistów marki BMW 3.0 CSL Batmobile z 1973 roku

Trzeci ze 110 egzemplarzy, które otrzymały ulepszony sześciocylindrowy rzędowy silnik o pojemności 3,2 litra oraz radykalny zestaw aerodynamiczny, dzięki któremu zyskał przydomek „Batmobil”.

Czarna skrzynka obowiązkowa w nowych autach osobowych! Poznaj szczegóły ustawy EU
Wiadomości | 22.06.22

Czarna skrzynka obowiązkowa w nowych autach osobowych! Poznaj szczegóły ustawy EU

Czarna skrzynka w nowych autach od 6 lipca będzie obowiązkowa. Poznaj szczegóły nowej ustawy EU, która będzie obowiązywała na terenie krajów członkowskich.

CUPRA Formentor VZ5
Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.