Tuning | 08.02.21

Lotus Final Edition

Modele Elise oraz Exige w specjalnej edycji na zakończenie produkcji.


Lotus Final Edition

W tym roku kończy się pewna era Lotus Cars. W miarę jak firma zmierza w kierunku nowej przyszłości, czas na zakończenie produkcji kultowego Elise i tworzącego gatunek Exige, odpowiednio po 25 i 21 latach.

 

Na cześć tych dwóch legendarnych modeli, Lotus zapowiedział serię pięciu nowych samochodów z serii Final Edition, które mają większą moc, lepszą standardową specyfikację.

 

Te samochody są ostatecznymi wersjami Elise i Exige i wyznaczają szczyt rozwoju technicznego, prezentując ponad dwie dekady doskonałości inżynieryjnej. Każda produkowana w ograniczonej liczbie jest hołdem dla samochodów wyczynowych, które są niemal jedynymi w swoim rodzaju legendami w swoim życiu.

 

Stworzono pięć nowych wariantów - dwa Elise i trzy Exige. Lotus przewiduje duży popyt na światowych rynkach, ponieważ klienci spieszą się, by kupić kawałek historii. Są dostępne z unikalnymi kolorami lakieru, nowymi naklejkami zewnętrznymi, nowymi wykończeniami kół i plakietką Final Edition.

 Nissan GT-R NISMO 2020 z ulepszoną, sprawdzoną w wyścigach turbosprężarką
Wiadomości | 20.10.20

Nissan GT-R NISMO 2020 z ulepszoną, sprawdzoną w wyścigach turbosprężarką

Ekskluzywna ręcznie wykonana turbosprężarka. Wideo

Premiera Concept Mercedes-Maybach EQS
Concept Cars | 08.09.21

Premiera Concept Mercedes-Maybach EQS

Mercedes-Maybach rozszerza swoje portfolio produktów o luksusowego, całkowicie elektrycznego SUV-a opartego na modułowej architekturze dla pojazdów elektrycznych klasy luksusowej i wyższej.

Rimac Concept_One na nowej wystawie hipersamochodów
Super Cars | 09.12.21

Rimac Concept_One na nowej wystawie hipersamochodów

Pierwszy model produkcyjny Rimac Automobili i pierwszy na świecie elektryczny hipersamochód Concept_One jest częścią nowej wystawy hipersamochodów.