Tuning | 08.02.21

Lotus Final Edition

Modele Elise oraz Exige w specjalnej edycji na zakończenie produkcji.


Lotus Final Edition

W tym roku kończy się pewna era Lotus Cars. W miarę jak firma zmierza w kierunku nowej przyszłości, czas na zakończenie produkcji kultowego Elise i tworzącego gatunek Exige, odpowiednio po 25 i 21 latach.

 

Na cześć tych dwóch legendarnych modeli, Lotus zapowiedział serię pięciu nowych samochodów z serii Final Edition, które mają większą moc, lepszą standardową specyfikację.

 

Te samochody są ostatecznymi wersjami Elise i Exige i wyznaczają szczyt rozwoju technicznego, prezentując ponad dwie dekady doskonałości inżynieryjnej. Każda produkowana w ograniczonej liczbie jest hołdem dla samochodów wyczynowych, które są niemal jedynymi w swoim rodzaju legendami w swoim życiu.

 

Stworzono pięć nowych wariantów - dwa Elise i trzy Exige. Lotus przewiduje duży popyt na światowych rynkach, ponieważ klienci spieszą się, by kupić kawałek historii. Są dostępne z unikalnymi kolorami lakieru, nowymi naklejkami zewnętrznymi, nowymi wykończeniami kół i plakietką Final Edition.

 Zobacz jak działa poduszka powietrzna nowej generacji w nowym Acura TLX
Wiadomości | 19.06.20

Zobacz jak działa poduszka powietrzna nowej generacji w nowym Acura TLX

Zupełnie nowy TLX 2021 zwiększa zaangażowanie firmy Acura w bezpieczeństwo i stawia na najwyższe dostępne oceny bezpieczeństwa zarówno od NHTSA, jak i IIHS.

Nowe BMW iX xDrive40
Elektryczne | 18.03.21

Nowe BMW iX xDrive40

Nowy technologiczny flagowiec BMW reprezentuje przede wszystkim radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin oraz typowy dla tej marki sportowy charakter.

Ultra skuteczny system oczyszczania powietrza
Wiadomości | 05.11.20

Ultra skuteczny system oczyszczania powietrza

Wielu producentów stosuje jonizację powietrza. Ale tylko Volvo Cars dokonuje jej w taki sposób, że zatrzymuje 95% szkodliwych dla zdrowia pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM 10.