Concept Cars | 19.04.23

Honda będzie nadal ulepszać ofertę modeli z serii e:N

Honda po raz pierwszy pokazuje najnowszą serię prototypowych modeli samochodów elektrycznych z serii e:N na targach Auto Shanghai 2023.


Honda będzie nadal ulepszać ofertę modeli z serii e:N

Honda po raz pierwszy zaprezentowała najnowszą serię prototypowych modeli samochodów elektrycznych Hondy e:N, a mianowicie modele Honda e:NP2 Prototype, Honda e:NS2 Prototype, Honda e:N SUV i Honda e:N GT Concept na wystawie Auto Shanghai 2023 w Chinach.

 

Na tej wystawie Honda zaprezentowała ostateczną wersję modelu (model do produkcji seryjnej) drugiej serii Hondy e:N dla modeli e:NP2 i e:NS2, które mają wejść do sprzedaży i być produkowane na początku 2024 roku. Honda e:NP2, Honda e:NS2 i Honda e:N SUV charakteryzują się dynamiczną koncepcją rozwoju, inteligencją i atrakcyjnym wyglądem SUV-a przypominającym sedana klasy premium.

 

Modele produkcyjne oparte na zaprezentowanym dzisiaj modelu koncepcyjnym e:N SUV są opracowywane jako trzeci zestaw modeli EV Hondy e:N Series. Zostaną one pozycjonowane jako modele nowej generacji serii e:N, które będą charakteryzować się zarówno „dziką” naturą charakterystyczną dla SUV-ów, jak i niemal futurystyczną inteligencją. Honda planuje rozpocząć sprzedaż modeli produkcyjnych opartych na tym modelu koncepcyjnym przed końcem 2024 roku.BMW M Festival na torze Silesia Ring
Wiadomości | 13.06.23

BMW M Festival na torze Silesia Ring

Entuzjaści modeli BMW M ponownie spotkają się na torze Silesia Ring, gdzie będą na nich czekać atrakcje zapewniające potężną dawkę adrenaliny.

Premiera Pagani Huayra R
Super Cars | 22.03.21

Premiera Pagani Huayra R

Najbardziej ekstremalny Hypercar Pagani stworzony wyłącznie do użytku na torze w zaledwie 30 sztukach po 2,6 miliona Euro. Wideo.

Jeep Orange Peelz
Concept Cars | 23.03.21

Jeep Orange Peelz

Marka Jeep debiutuje z niezwykłymi pojazdami koncepcyjnymi na Wielkanocne Safari Jeepa w 2021 roku.