Concept Cars | 19.04.23

Honda będzie nadal ulepszać ofertę modeli z serii e:N

Honda po raz pierwszy pokazuje najnowszą serię prototypowych modeli samochodów elektrycznych z serii e:N na targach Auto Shanghai 2023.


Honda będzie nadal ulepszać ofertę modeli z serii e:N

Honda po raz pierwszy zaprezentowała najnowszą serię prototypowych modeli samochodów elektrycznych Hondy e:N, a mianowicie modele Honda e:NP2 Prototype, Honda e:NS2 Prototype, Honda e:N SUV i Honda e:N GT Concept na wystawie Auto Shanghai 2023 w Chinach.

 

Na tej wystawie Honda zaprezentowała ostateczną wersję modelu (model do produkcji seryjnej) drugiej serii Hondy e:N dla modeli e:NP2 i e:NS2, które mają wejść do sprzedaży i być produkowane na początku 2024 roku. Honda e:NP2, Honda e:NS2 i Honda e:N SUV charakteryzują się dynamiczną koncepcją rozwoju, inteligencją i atrakcyjnym wyglądem SUV-a przypominającym sedana klasy premium.

 

Modele produkcyjne oparte na zaprezentowanym dzisiaj modelu koncepcyjnym e:N SUV są opracowywane jako trzeci zestaw modeli EV Hondy e:N Series. Zostaną one pozycjonowane jako modele nowej generacji serii e:N, które będą charakteryzować się zarówno „dziką” naturą charakterystyczną dla SUV-ów, jak i niemal futurystyczną inteligencją. Honda planuje rozpocząć sprzedaż modeli produkcyjnych opartych na tym modelu koncepcyjnym przed końcem 2024 roku.SKODA ENYAQ iV wyczekiwana premiera pierwszego września
Elektryczne | 22.07.20

SKODA ENYAQ iV wyczekiwana premiera pierwszego września

Światowa premiera elektrycznej ŠKODY ENYAQ iV odbędzie się 1. września w Pradze

Ponad cztery miliony kilometrów testowych nowego Porsche Cayenne
Wiadomości | 08.02.23

Ponad cztery miliony kilometrów testowych nowego Porsche Cayenne

Porsche skrupulatnie przygotowuje nowego Cayenne do premiery. Do tego czasu prototypy i pojazdy przedprodukcyjne są poddawane wymagającym testom wytrzymałościowym.

Jakie nowości motoryzacyjne zobaczymy podczas Auto Shanghai 2023
Wiadomości | 11.04.23

Jakie nowości motoryzacyjne zobaczymy podczas Auto Shanghai 2023

Auto Shanghai są uznawane za wiodące targi motoryzacyjne dla całego regionu azjatyckiego i według organizatorów trzecią co do wielkości imprezą branżową na świecie.