Tuning | 08.08.23

Hennessey wydało pakiet ulepszeń dla Forda Mustanga Dark Horse S650 siódmej generacji

Kompleksowy pakiet „pod klucz” radykalnie zwiększa moc silnika i poprawia wygląd najnowszej wersji kultowego amerykańskiego samochodu.


Hennessey wydało pakiet ulepszeń dla Forda Mustanga Dark Horse S650 siódmej generacji

Hennessey Performance, światowej sławy producent hipersamochodów z siedzibą w Teksasie i twórca pojazdów o wysokich osiągach, ogłasza wysokowydajne ulepszenia z doładowaniem dla zupełnie nowego Forda S650 Mustang Dark Horse siódmej generacji 2024. Kompleksowy pakiet „pod klucz” radykalnie zwiększa moc silnika i poprawia wygląd najnowszej wersji kultowego amerykańskiego samochodu.

 

Całkowicie przeprojektowany Mustang Dark Horse „S650” Forda jest wyposażony w wolnossący silnik V8 Gen-4 Coyote o pojemności 5,0 litrów. Producent samochodów ulepsza Dark Horse za pomocą korbowodów GT500 i podwójnego korpusu przepustnicy, aby uzyskać fabryczną ocenę 500 koni mechanicznych. Dark Horse 2024 można zamówić z 6-biegową manualną skrzynią biegów Tremec lub z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów Forda. Niezależnie od wybranej skrzyni biegów, zorientowany na jazdę po torze Mustang jest wyposażony w ulepszone, wielotłoczkowe hamulce Brembo na obu osiach.

 

Doświadczeni technicy firmy Hennessey, którzy od 32 lat „czynią szybkie samochody jeszcze szybszymi”, wyposażyli Mustanga V8 w wysokowydajną sprężarkę i układ dolotowy powietrza o wysokim przepływie, ulepszone wtryskiwacze paliwa i nową pompę paliwową. Skalibrowany za pomocą aktualizacji oprogramowania HPE Engine Management, „H850” Dark Horse wytwarza 850 koni mechanicznych i moment obrotowy 650 lb-ft — 70-procentowy wzrost mocy!

 

Aby uzupełnić jego potężną jednostkę napędową, Hennessey „H850” Ford Mustang Dark Horse został ulepszony wizualnie za pomocą stylowego przedniego splittera z włókna węglowego, bocznych progów z włókna węglowego i tylnego spojlera z włókna węglowego. Uzupełnieniem zewnętrznych ulepszeń kosmetycznych jest zestaw oszałamiających kutych felg aluminiowych. Haftowane zagłówki Hennessey są przymocowane do siedzeń, a emblematy i napisy Hennessey zdobią boczne panele i tylną deskę rozdzielczą. Unikalna grafika „Heritage” jest opcjonalna.Światowa premiera nowej Klasy C
Wiadomości | 15.02.21

Światowa premiera nowej Klasy C

Ma być bardziej sportowa, emocjonalna oraz wydajniejsza i inteligentna: nowy Mercedes-Benz Klasy C.

Lexus LC Convertible jak stworzyć perfekcyjny miękki dach?
Wiadomości | 02.05.20

Lexus LC Convertible jak stworzyć perfekcyjny miękki dach?

Pomysłowa konstrukcja wygląda elegancko, a po złożeniu nie ogranicza przestrzeni bagażowej. Można go otworzyć lub zamknąć w 15 sekund. Sprawdzany 18 000 razy, By zyskać pewność jego trwałości został sprawdzany 18 000 razy.

Kia Concept EV5
Concept Cars | 21.03.23

Kia Concept EV5

Zainspirowany filozofią projektową Kia „Opposites United”, Concept EV5 stanowi zapowiedź seryjnego, w pełni elektrycznego modelu SUV, który zostanie wprowadzony na rynek w Chinach jeszcze w tym roku.