Super Cars | 27.04.23

Bentley Motors podnosi luksus na wyższy poziom

Nowe aktualizacje stylizacji nadwozia dla modeli Continental GT i GTC Azure oraz ulepszenia dla modeli Flying Spur S i Speed.


Bentley Motors podnosi luksus na wyższy poziom

Wiosna przynosi nowy, świeży wygląd Continental GT i GTC Azure – członków rodziny Continental skoncentrowanych na dobrym samopoczuciu, komforcie i luksusie, diametralnie różniących się od nastawionych na osiągi modeli S i Speed.

 

Czerpiąc inspirację ze szczytowego Bentayga EWB Azure, oba Grand Tourery otrzymują teraz projekt „Vertical Vane Grille”, który pozostaje elegancki, a jednocześnie przyciąga wzrok. Wyjątkowa osłona chłodnicy składa się z jasnych, chromowanych pionowych żaluzji umieszczonych przed osłoną z czarnej siatki. 22-calowe, 10-ramienne, pomalowane na czarno i obrobione na jasną powierzchnię koło Azure z Flying Spur staje się standardem, tworząc dalszą harmonię z innymi modelami z gamy Azure.

 

Kultowe dwudrzwiowe samochody typu grand tourer korzystają również z nowego, wypukłego wzoru pikowania, podkreślającego koncentrację na dobrym samopoczuciu i technologii, będącej synonimem serii Azure.

 

Standardowo w modelach Azure nowe maty z głębokim włosiem są bardziej luksusowe niż kiedykolwiek. Dywany Wilton, wykonane w 100% z czystej wełny, mają wyjątkowo bujne, aksamitne odczucie w dotyku. Używana jest specjalnie wyselekcjonowana odmiana wełny ze względu na jej czystość i czystość koloru, która przed użyciem jest testowana w celu zapewnienia zgodności z normami jakości. Kolor nakładany jest metodą barwienia motkiem, co pozwala na lepszą kontrolę jakości barwnika i zapewnia lepsze dopasowanie kolorów zgodnie z wymaganiami. Podczas procesu produkcyjnego nie stosuje się wybielaczy, dlatego efektem końcowym jest wysokiej jakości wykończony dywan z czystej wełny. Maty z głębokim włosiem są również dostępne w modelach jako opcja, jeśli nie są standardem.

 

Standardowe dywaniki we wszystkich modelach zostały również wykonane w bardziej zrównoważony sposób. Nowa wykładzina w kabinie jest teraz wykonana w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu, zapewniając ten sam poziom komfortu i dotyku, co poprzednia wykładzina, w której wcześniej wykorzystano w 100% pierwotny materiał nylonowy.

 

W gamie Speed pojawiła się nowa opcjonalna zawartość, a jasne elementy zewnętrzne są teraz dostępne w nowoczesnym kolorze Granite Grey, który wzmacnia opcjonalną specyfikację Blackline, aby zapewnić estetykę bardziej inspirowaną wydajnością. W modelach Flying Spur Speed i S zrezygnowano również z prostej osłony chłodnicy na rzecz matrycowej osłony chłodnicy, będącej synonimem Bentleya i oryginalnie inspirowanej modelami wyścigowymi z lat 20. XX wieku.

 

Nowo wprowadzone we wszystkich seriach modeli Continental GT i Flying Spur jako opcja to oszałamiające techniczne wykończenie deski rozdzielczej i pasów z ciemnego diamentowego szczotkowanego aluminium, po raz pierwszy widoczne w Bentaydze. Nawiązując do konstrukcji osłony chłodnicy Bentley matrix, to wyjątkowe wykończenie uzyskuje się w skomplikowanym procesie precyzyjnego szczotkowania aluminium w wielu kierunkach, aby uzyskać współczesny efekt trójwymiarowości.

 

Uderzający nowy, opcjonalny kolor nadwozia — Topaz Blue — zapewnia intensywną mieszankę niebieskiego i zielonego, ukazując chłodne i spokojne atrybuty, które tworzą lśniący, turkusowy, wysadzany klejnotami wygląd powierzchni i jest dostępny we wszystkich modelach.Czy wiesz jak urosła SKODA ?
Wiadomości | 09.02.21

Czy wiesz jak urosła SKODA ?

Fabryki SKODY na całym świecie. Digitalizacja, globalizacja i nowoczesność.

Opel po raz pierwszy pokazuje przyszłość Astry
Wiadomości | 08.06.21

Opel po raz pierwszy pokazuje przyszłość Astry

Astra nowej generacji na nowo odkrywa Opla i strategię elektryfikacji. Model zostanie zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany w Niemczech.

Najmocniejszy jak dotąd seryjny model Mercedes-AMG inspirowany Formułą 1
Tuning | 21.06.22

Najmocniejszy jak dotąd seryjny model Mercedes-AMG inspirowany Formułą 1

Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE dzięki transferowi techniki z Formuły 1. łączy imponującą moc systemową 843 KM z doskonałą dynamiką jazdy oraz wysoką efektywnością.