Wiadomości | 07.12.22

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!

Subaru wypuściło dzisiaj drugi film Travisa Pastrany Gymkhana, Vacation Shred. Travis ściga się na Florydzie w najlepszym pojeździe, Subaru Family Huckster.

To drugi film Gymkhana stworzony przez Subaru we współpracy z Hoonigan i Subaru Motorsports USA rally i gwiazdy rallycrossu, Travisa Pastrana.

 

Gymkhana 2022, której akcja toczy się na południowej Florydzie, przenosi serię w nowym, wysokim kierunku i występuje w roli głównej 862-konnym Subaru Family Huckster Wagon „luźno” oparty na Subaru US Ski Team GL Wagon z 1983 r., ale teraz z grafiką US Skid Team. Zaprojektowany przez Subaru Motorsports i Vermont SportsCar, Huckster Wagon został stworzony z kilkoma pełnoetatowymi funkcjami - aktywną aerodynamiką, sekwencyjną skrzynią biegów AWD, tylnymi chłodnicami i 2,3-litrowym silnikiem Subaru Boxer 4-cylindrowym oparty na silniku Subaru Motorsports RallyCross i gotowy na ponad 8000 obr./min. Z odrobiną włókna węglowego we wszystkim, w tym w bagażnikach dachowych i żaluzjach tylnej szyby z lat 80., w odtwarzaczu kasetowym na kasety, Subaru Family Huckster jest przeznaczony do latania, skakania, może ślizgać się po wodzie i osiągać maksymalną prędkość 165 mil na godzinę.To nie przypomina żadnego Subaru Wagon jak nigdy wcześniej.

 

"Nagrywanie tego filmu Gymkhana było jeszcze fajniejsze niż poprzednie, z wyjątkiem części, w której złamałem podstawę miednicy skacząc! To opóźniło sesję, podczas gdy ja się leczyłem, ale było warto" - powiedział Pastrana. Najbardziej zabawny samochód, jakim kiedykolwiek jeździłem napędzany i jestem uzależniony. To była świetna okazja, aby być jeszcze bardziej kreatywnym przy akrobacjach i wspaniale było mieć kilku moich ulubionych ludzi w kilku scenach. Mam nadzieję, że wszystkim oglądającym spodoba się to tak jak mi.Rolls Royce Uriel od West Coast Customs
Tuning | 19.02.21

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs

Justin Bieber właśnie odebrał jedyny egzemplarz samochodu, który wymagał 3 lat pracy.

Holenderski butikowy producent supersamochodów Donkervoort zwiększa produkcję modelu F22
Super Cars | 28.03.23

Holenderski butikowy producent supersamochodów Donkervoort zwiększa produkcję modelu F22

Donkervoort potwierdził, że doda kolejne 25 samochodów do limitowanej serii produkcyjnej wyprzedanego już modelu F22, ponieważ popyt na zupełnie nowy supersamochód wciąż rośnie.

Czwarta generacja minivana KIA Carnival
Premiery | 18.08.20

Czwarta generacja minivana KIA Carnival

Sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona, nowy Carnival został dzisiaj zaprezentowany jako połączenie innowacji, przestrzeni, elastyczności i stylu.