Wiadomości | 07.12.22

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!

Subaru wypuściło dzisiaj drugi film Travisa Pastrany Gymkhana, Vacation Shred. Travis ściga się na Florydzie w najlepszym pojeździe, Subaru Family Huckster.

To drugi film Gymkhana stworzony przez Subaru we współpracy z Hoonigan i Subaru Motorsports USA rally i gwiazdy rallycrossu, Travisa Pastrana.

 

Gymkhana 2022, której akcja toczy się na południowej Florydzie, przenosi serię w nowym, wysokim kierunku i występuje w roli głównej 862-konnym Subaru Family Huckster Wagon „luźno” oparty na Subaru US Ski Team GL Wagon z 1983 r., ale teraz z grafiką US Skid Team. Zaprojektowany przez Subaru Motorsports i Vermont SportsCar, Huckster Wagon został stworzony z kilkoma pełnoetatowymi funkcjami - aktywną aerodynamiką, sekwencyjną skrzynią biegów AWD, tylnymi chłodnicami i 2,3-litrowym silnikiem Subaru Boxer 4-cylindrowym oparty na silniku Subaru Motorsports RallyCross i gotowy na ponad 8000 obr./min. Z odrobiną włókna węglowego we wszystkim, w tym w bagażnikach dachowych i żaluzjach tylnej szyby z lat 80., w odtwarzaczu kasetowym na kasety, Subaru Family Huckster jest przeznaczony do latania, skakania, może ślizgać się po wodzie i osiągać maksymalną prędkość 165 mil na godzinę.To nie przypomina żadnego Subaru Wagon jak nigdy wcześniej.

 

"Nagrywanie tego filmu Gymkhana było jeszcze fajniejsze niż poprzednie, z wyjątkiem części, w której złamałem podstawę miednicy skacząc! To opóźniło sesję, podczas gdy ja się leczyłem, ale było warto" - powiedział Pastrana. Najbardziej zabawny samochód, jakim kiedykolwiek jeździłem napędzany i jestem uzależniony. To była świetna okazja, aby być jeszcze bardziej kreatywnym przy akrobacjach i wspaniale było mieć kilku moich ulubionych ludzi w kilku scenach. Mam nadzieję, że wszystkim oglądającym spodoba się to tak jak mi.Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki
Premiery | 17.04.23

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki

Bazując na technologii SUV-a EQS firmy Mercedes-EQ, łączy techniczną perfekcję z ekskluzywnością Maybacha, zgodnie z zasadą Wilhelma Maybacha: „To, co dobre, musi być również piękne”.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder
Premiery | 05.02.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder

Trzydzieści pięć lat po premierze oryginalnego modelu Pathfinder powrócił do swoich surowych korzeni.

44 lata po wprowadzeniu na rynek 500-tysięczny Mercedes-Benz Klasy G zjechał z linii produkcyjnej w Grazu
Wiadomości | 20.04.23

44 lata po wprowadzeniu na rynek 500-tysięczny Mercedes-Benz Klasy G zjechał z linii produkcyjnej w Grazu

Ikona marki, która zdobyła wiele nagród jako „najlepszy pojazd terenowy na świecie”, od 1979 roku pisze własną historię sukcesu.