Wiadomości | 21.05.20

GMC pokazał usuwany dach przyszłości swojego nowego HUMMER-a EV

GMC HUMMER EV o zerowej emisji i bey ograniczeń został wyposażony w łatwo zdejmowane panele dachowe, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia na świeżym powietrzu.

Nowy Hummer zapowiada się rewolucyjnie. Przede wszystkim będzie to pierwszy model marki od jej odrodzenia. Po drugie, przyszły Hummer będzie miał silnik elektryczny, który jest całkowitym przeciwieństwem pierwszych pojazdów marki, które napędzane były olejem napędowym i benzyną bezołowiową.

Hummer jest wyczekiwany przez wszystkich fanów amerykańskiej marki. Niestety, bieżące wydarzenia znacznie opóźniły prezentację elektrycznej pickupa. Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, już oficjalnie widzielibyśmy pojazd!

Dlatego GMC każe nam czekać, kontynuując drażnienie nowy Hummerem. Dzisiaj zobaczyliśmy wideo opublikowane na koncie producenta na Twitterze. Podkreśla wyjątkowy dach pojazdu. Przednia część ma pojedynczy wysuwany panel, podczas gdy tylna część składa się z dwóch wyjmowanych części.

Oznacza to, że przyszły Hummer będzie miał dach składający się z trzech części. Jednocześnie przyszły Hummer będzie wyposażony w silnik o mocy 1000 KM i 15 590 Nm momentu obrotowego!Wnętrza modelu ENYAQ iV
Wiadomości | 07.11.20

Wnętrza modelu ENYAQ iV

ŠKODA prezentuje wnętrza modelu ENYAQ iV: inspirujące opcje Design Selections do wyboru.

Mansory First Edition czyli całkowicie przeprojektowane Maserati MC20
Tuning | 10.01.23

Mansory First Edition czyli całkowicie przeprojektowane Maserati MC20

Zmian jest sporo, przede wszystkim silnik, który obecnie wyprzedził model produkcyjny o prawie 100 KM, osiągając 720 KM, 2,7 sekundy do setki oraz prędkość maksymalną 330 km/h.

Volkswagen Taigo pierwszy SUV coupe marki debiutuje w Europie
Premiery | 29.07.21

Volkswagen Taigo pierwszy SUV coupe marki debiutuje w Europie

Nowy, modny model z nadwoziem typu crossover. Volkswagen po raz pierwszy wprowadza na europejski rynek SUV-a coupe.