Wiadomości | 21.05.20

GMC pokazał usuwany dach przyszłości swojego nowego HUMMER-a EV

GMC HUMMER EV o zerowej emisji i bey ograniczeń został wyposażony w łatwo zdejmowane panele dachowe, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia na świeżym powietrzu.

Nowy Hummer zapowiada się rewolucyjnie. Przede wszystkim będzie to pierwszy model marki od jej odrodzenia. Po drugie, przyszły Hummer będzie miał silnik elektryczny, który jest całkowitym przeciwieństwem pierwszych pojazdów marki, które napędzane były olejem napędowym i benzyną bezołowiową.

Hummer jest wyczekiwany przez wszystkich fanów amerykańskiej marki. Niestety, bieżące wydarzenia znacznie opóźniły prezentację elektrycznej pickupa. Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, już oficjalnie widzielibyśmy pojazd!

Dlatego GMC każe nam czekać, kontynuując drażnienie nowy Hummerem. Dzisiaj zobaczyliśmy wideo opublikowane na koncie producenta na Twitterze. Podkreśla wyjątkowy dach pojazdu. Przednia część ma pojedynczy wysuwany panel, podczas gdy tylna część składa się z dwóch wyjmowanych części.

Oznacza to, że przyszły Hummer będzie miał dach składający się z trzech części. Jednocześnie przyszły Hummer będzie wyposażony w silnik o mocy 1000 KM i 15 590 Nm momentu obrotowego!Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition
Super Cars | 02.06.20

Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition

Porsche prezentuje 911 Targa 4S Heritage Design Edition ? nowoczesne 911 z elementami wzornictwa z lat 50. i wczesnych lat 60., a jednocześnie pierwszy z czterech obiektów kolekcjonerskich w ramach strategii Heritage Design.

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman
Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową w nowej wersji dwuosobowej
Wiadomości | 09.09.20

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową w nowej wersji dwuosobowej

Suzuki wprowadza na rynek nową, dwuosobową wersję modelu Jimny ? lekkiego i kompaktowego samochodu terenowego teraz z homologacją ciężarową.