Premiery | 16.07.20

Ghibli Hybrid pierwszy pojazd hybrydowy w historii Maserati

Wraz z nowym Ghibli Hybrid marka Trident wkracza w świat elektryfikacji. Zobacz wideo.

Nowy Ghibli Hybrid stanowi jeden z najbardziej ambitnych projektów dla Maserati, który po ogłoszeniu nowego silnika do super sportowego samochodu MC20 stanowi kolejny krok naprzód w kierunku nowej Ery marki.

Wybór wprowadzenia technologii hybrydowej do sedana Ghibli nie jest dziełem przypadku: ten model, z ponad 100 000 egzemplarzy wyprodukowanych od momentu premiery w 2013 roku, doskonale ucieleśnia DNA producenta z Modeny.

W rzeczywistości wyzwaniem dla Maserati było wejście w świat elektryfikacji bez zmiany podstawowej filozofii i wartości marki. Wynik? Stworzenie najlepszej możliwej hybrydy. Co więcej, Ghibli Hybrid zachowa niepowtarzalny dźwięk, który zawsze wyróżniał każdego Maserati.

Pojawienie się nowego Ghibli Hybrid rozszerza zatem gamę Maserati, która jest teraz jeszcze bardziej konkurencyjna i reaguje na wymagania rynku.Aston Martin prezentuje oszałamiający koncept DBR22
Concept Cars | 16.08.22

Aston Martin prezentuje oszałamiający koncept DBR22

Aston Martin wybrał tegoroczną imprezę Monterey Car Week, aby po raz pierwszy zaprezentować spektakularny model DBR22, dwumiejscowy samochód koncepcyjny z silnikiem V12.

Ostatnie testy nowego BMW serii 2 Coupe
Wiadomości | 17.05.21

Ostatnie testy nowego BMW serii 2 Coupe

Nowa edycja flagowego samochodu sportowego w segmencie kompaktowym premium przechodzi testy dynamiki jazdy i finalne strojenie.

Mustang Dark Horse R, stworzony specjalnie i wyłącznie dla serii wyścigów Mustang Challenge
MotorSport | 28.07.23

Mustang Dark Horse R, stworzony specjalnie i wyłącznie dla serii wyścigów Mustang Challenge

Mustang Dark Horse R, napędzany nowym, 5-litrowym silnikiem Coyote V8 czwartej generacji, jest trzecią wyścigową wersją Dark Horse, która zostanie zaprezentowana tego lata.