Premiery | 16.07.20

Ghibli Hybrid pierwszy pojazd hybrydowy w historii Maserati

Wraz z nowym Ghibli Hybrid marka Trident wkracza w świat elektryfikacji. Zobacz wideo.

Nowy Ghibli Hybrid stanowi jeden z najbardziej ambitnych projektów dla Maserati, który po ogłoszeniu nowego silnika do super sportowego samochodu MC20 stanowi kolejny krok naprzód w kierunku nowej Ery marki.

Wybór wprowadzenia technologii hybrydowej do sedana Ghibli nie jest dziełem przypadku: ten model, z ponad 100 000 egzemplarzy wyprodukowanych od momentu premiery w 2013 roku, doskonale ucieleśnia DNA producenta z Modeny.

W rzeczywistości wyzwaniem dla Maserati było wejście w świat elektryfikacji bez zmiany podstawowej filozofii i wartości marki. Wynik? Stworzenie najlepszej możliwej hybrydy. Co więcej, Ghibli Hybrid zachowa niepowtarzalny dźwięk, który zawsze wyróżniał każdego Maserati.

Pojawienie się nowego Ghibli Hybrid rozszerza zatem gamę Maserati, która jest teraz jeszcze bardziej konkurencyjna i reaguje na wymagania rynku.Nadchodzi premiera nowego Suzuki S-Cross
Wiadomości | 23.11.21

Nadchodzi premiera nowego Suzuki S-Cross

Nowy S-CROSS łączy w sobie największe osiągnięcia i doświadczenie japońskiej w segmencie SUV z ostatnich dekad.

BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE
Tuning | 24.03.22

BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE

Ten jedyny w swoim rodzaju pickup oparty na modelu Mercedes-AMG G 63, którego można zabrać wszędzie, łączy światy luksusu arcydzieła na zamówienie i niepowstrzymanej mocy w terenie.

KIA Carnival wkrótce premiera nowego minivana
Wiadomości | 15.02.21

KIA Carnival wkrótce premiera nowego minivana

Całkowicie nowy, wielofunkcyjny model. Trzyrzędowy, siedmio- lub ośmioosobowy z silnikiem V6 o mocy 290 KM.