Premiery | 26.06.20

Zupełnie nowy Ford F-150

Zupełnie nowy F-150 został specjalnie zaprojektowany od podstaw - przeprojektowany, aby był najtwardszym, najbardziej produktywnym F-150 w historii, a celem była najmocniejsza ciężarówka w swojej klasie.

Gdy Ameryka wraca do pracy, Ford pokazje swojego całkowicie nowego F-150. Zupełnie nowy F-150 został specjalnie zaprojektowany, aby być najtwardszym i najbardziej produktywnym F-150, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany, a także być najmocniejszym lekkim pickupem pełnowymiarowym na rynku.

 

„Od 1948 r. Nasi ciężko pracujący klienci serii F ufali Fordowi, aby pomóc mu w wykonaniu zadania” - powiedział Jim Farley, dyrektor operacyjny Forda. „F-150 to nasz okręt flagowy, jest w 100% zmontowany w Ameryce, a my utrzymujemy najwyższy standard, aby upewnić się, że nasi klienci mogą wykonać zadanie i nadal zmieniać otoczenie”.

 

Zupełnie nowy F-150 podnosi standard we wszystkich lekkich ciężarówkach. Dąży do zwiększenia możliwośći podczas holowania, ładowności, momentu obrotowego i mocy spośród lekkich, pełnowymiarowych pickupów, wprowadza zupełnie nowe funkcje w celu zwiększenia produktywności klientów, ma nowe innowacje w połączonych pojazdach, takie jak aktualizacje bezprzewodowe, które pomagają utrzymać F-150 w czołówce celowej technologii i dostępnego całkowicie nowego 3,5-litrowego hybrydowego zespołu napędowego PowerBoost ™ z Pro Power Onboard ™ - zintegrowanym generatorem energii.

 

„Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dostarczanie nie tylko tego, czego chcą i potrzebują nasi klienci, ale także tego, co mogliby nigdy nie uważać za możliwe” - powiedział Craig Schmatz, główny inżynier Forda F-150. „F-150 będzie mocniejszy niż kiedykolwiek, a dzięki w pełni podłączonym bezprzewodowym aktualizacjom otwiera znacznie szerszy zakres potencjalnych ulepszeń - od aktualizacji systemu po oferty funkcji.”Jeep Wrangler Rubicon 4xe Departure Concept
Tuning | 06.04.23

Jeep Wrangler Rubicon 4xe Departure Concept

Kultowy z odkrytym kokpitem najlepiej sprzedający się i najbardziej wydajny PHEV w Ameryce. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021
Wiadomości | 20.11.20

Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021

Wraz z nowym supersportowym samochodem MC20 marka oficjalnie rozpoczęła nową erę.

Nowa Skoda Scala
Wiadomości | 01.08.23

Nowa Skoda Scala

Skoda sprawiła, że ekspresyjny design swojej kompaktowej Scali stał się jeszcze bardziej charakterystyczny.