Premiery | 26.06.20

Zupełnie nowy Ford F-150

Zupełnie nowy F-150 został specjalnie zaprojektowany od podstaw - przeprojektowany, aby był najtwardszym, najbardziej produktywnym F-150 w historii, a celem była najmocniejsza ciężarówka w swojej klasie.

Gdy Ameryka wraca do pracy, Ford pokazje swojego całkowicie nowego F-150. Zupełnie nowy F-150 został specjalnie zaprojektowany, aby być najtwardszym i najbardziej produktywnym F-150, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany, a także być najmocniejszym lekkim pickupem pełnowymiarowym na rynku.

 

„Od 1948 r. Nasi ciężko pracujący klienci serii F ufali Fordowi, aby pomóc mu w wykonaniu zadania” - powiedział Jim Farley, dyrektor operacyjny Forda. „F-150 to nasz okręt flagowy, jest w 100% zmontowany w Ameryce, a my utrzymujemy najwyższy standard, aby upewnić się, że nasi klienci mogą wykonać zadanie i nadal zmieniać otoczenie”.

 

Zupełnie nowy F-150 podnosi standard we wszystkich lekkich ciężarówkach. Dąży do zwiększenia możliwośći podczas holowania, ładowności, momentu obrotowego i mocy spośród lekkich, pełnowymiarowych pickupów, wprowadza zupełnie nowe funkcje w celu zwiększenia produktywności klientów, ma nowe innowacje w połączonych pojazdach, takie jak aktualizacje bezprzewodowe, które pomagają utrzymać F-150 w czołówce celowej technologii i dostępnego całkowicie nowego 3,5-litrowego hybrydowego zespołu napędowego PowerBoost ™ z Pro Power Onboard ™ - zintegrowanym generatorem energii.

 

„Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dostarczanie nie tylko tego, czego chcą i potrzebują nasi klienci, ale także tego, co mogliby nigdy nie uważać za możliwe” - powiedział Craig Schmatz, główny inżynier Forda F-150. „F-150 będzie mocniejszy niż kiedykolwiek, a dzięki w pełni podłączonym bezprzewodowym aktualizacjom otwiera znacznie szerszy zakres potencjalnych ulepszeń - od aktualizacji systemu po oferty funkcji.”Światowa premiera nowego Opla Astry Hybrid
Premiery | 01.09.21

Światowa premiera nowego Opla Astry Hybrid

Szósta generacja Astry zaprojektowana, opracowana i wyprodukowana w centrali Opla w Niemczech, teraz jako hybryda typu plug-in i jako w pełni elektryczna Astra-e od 2023 r. Wideo.

Lincoln przyspiesza transformację marki
Wiadomości | 16.06.21

Lincoln przyspiesza transformację marki

Ponieważ Lincoln zbliża się w przyszłym roku do 100. rocznicy, marka planuje zelektryfikować całe portfolio pojazdów do 2030 roku.

Toyota wprowadzi na europejski rynek nowy model z segmentu A
Wiadomości | 03.03.21

Toyota wprowadzi na europejski rynek nowy model z segmentu A

Marka opracuje trzeci po Yarisie i Yarisie Cross model na platformie GA-B.