Wiadomości | 11.05.21

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning

Najlepiej sprzedający się pojazd w Ameryce, inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny.

Inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny i będzie nosił nazwę F-150 Lightning. Całkowicie nowy F-150 Lightning zostanie zaprezentowany 19 maja w siedzibie głównej Forda w Dearborn.

F-150 Lightning wnosi oszałamiające innowacje, technologie i możliwości do serii F, najlepiej sprzedającego się pojazdu w Ameryce, w połączeniu z mocą, ładownością i możliwościami holowania, które są cechą charakterystyczną wszystkich zbudowanych ciężarówek Ford Tough.


„Co jakiś czas pojawia się nowy pojazd, który zakłóca status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” - powiedział prezes i dyrektor generalny Forda Jim Farley. „Ulubiony pojazd Ameryki od prawie pół wieku staje się cyfrowy iw pełni elektryczny. F-150 Lightning może zasilać Twój dom podczas awarii; jest nawet szybszy niż oryginalna ciężarówka o wysokich osiągach F-150 Lightning; i będzie stale ulepszany dzięki bezprzewodowym aktualizacjom ”.


Produkcja F-150 Lightning rozpocznie się wiosną przyszłego roku w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Ford Rouge.Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym niezgodne z konstytucją
Wiadomości | 13.12.22

Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym niezgodne z konstytucją

Trybunał Konstytucyjny wydał dzisiaj wyrok w ważnej sprawie dla kierowców.

Wkrótce premiera: nowy Jeep Renegade i Compass 4xe Plug-In Hybrid
Wiadomości | 26.05.20

Wkrótce premiera: nowy Jeep Renegade i Compass 4xe Plug-In Hybrid

Nadchodzi nowy hybrydowy Jeep Renegade oraz Jeep Compass w wersji 4xe Plug-In Hybrid. Już 4 czerwca będziemy świadkami premiery online. Zobacz co nowego przygotowała marka Jeep i odkryj ich naelektryzowane dusze oraz ewolucję legendy, wyposażoną w technologię plug-in zapewniającą dużą wydajność miejską i niskie zużycie paliwa. Jeep 4xe to więcej Jeep-a niż kiedykolwiek. Z informacji podanej przez producenta sprzedaż pojazdów planowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Marka Jeep przedstawia pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Jeepa
Elektryczne | 01.03.22

Marka Jeep przedstawia pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Jeepa

Ten nowy, w pełni elektryczny pojazd marki Jeep zostanie wprowadzony na rynek na początku przyszłego roku.