Wiadomości | 11.05.21

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning

Najlepiej sprzedający się pojazd w Ameryce, inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny.

Inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny i będzie nosił nazwę F-150 Lightning. Całkowicie nowy F-150 Lightning zostanie zaprezentowany 19 maja w siedzibie głównej Forda w Dearborn.

F-150 Lightning wnosi oszałamiające innowacje, technologie i możliwości do serii F, najlepiej sprzedającego się pojazdu w Ameryce, w połączeniu z mocą, ładownością i możliwościami holowania, które są cechą charakterystyczną wszystkich zbudowanych ciężarówek Ford Tough.


„Co jakiś czas pojawia się nowy pojazd, który zakłóca status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” - powiedział prezes i dyrektor generalny Forda Jim Farley. „Ulubiony pojazd Ameryki od prawie pół wieku staje się cyfrowy iw pełni elektryczny. F-150 Lightning może zasilać Twój dom podczas awarii; jest nawet szybszy niż oryginalna ciężarówka o wysokich osiągach F-150 Lightning; i będzie stale ulepszany dzięki bezprzewodowym aktualizacjom ”.


Produkcja F-150 Lightning rozpocznie się wiosną przyszłego roku w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Ford Rouge.Znamy datę premiery nowej generacji Hyundaia KONA
Wiadomości | 02.03.23

Znamy datę premiery nowej generacji Hyundaia KONA

Tworząc nową generację swojego najbardziej kultowego subkompaktowego miejskiego SUV-a, Hyundai zaczął od wariantu EV.

Audi NSU Prinz (1971) z mocą e- tron
Tuning | 13.07.23

Audi NSU Prinz (1971) z mocą e- tron

Aby uczcić 150. rocznicę w zakładach Audi w Neckarsulm, dwunastu praktykantów zelektryfikowało klasyczny samochód wyprodukowany w 1971 roku wykorzystując komponenty z Audi e-tron i Audi Q7 TFSI e quattro.

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo
Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.