Wiadomości | 11.05.21

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning

Najlepiej sprzedający się pojazd w Ameryce, inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny.

Inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny i będzie nosił nazwę F-150 Lightning. Całkowicie nowy F-150 Lightning zostanie zaprezentowany 19 maja w siedzibie głównej Forda w Dearborn.

F-150 Lightning wnosi oszałamiające innowacje, technologie i możliwości do serii F, najlepiej sprzedającego się pojazdu w Ameryce, w połączeniu z mocą, ładownością i możliwościami holowania, które są cechą charakterystyczną wszystkich zbudowanych ciężarówek Ford Tough.


„Co jakiś czas pojawia się nowy pojazd, który zakłóca status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” - powiedział prezes i dyrektor generalny Forda Jim Farley. „Ulubiony pojazd Ameryki od prawie pół wieku staje się cyfrowy iw pełni elektryczny. F-150 Lightning może zasilać Twój dom podczas awarii; jest nawet szybszy niż oryginalna ciężarówka o wysokich osiągach F-150 Lightning; i będzie stale ulepszany dzięki bezprzewodowym aktualizacjom ”.


Produkcja F-150 Lightning rozpocznie się wiosną przyszłego roku w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Ford Rouge.Aston Martin VANTAGE F1 Edition
Tuning | 22.03.21

Aston Martin VANTAGE F1 Edition

Oparty na modelu Vantage jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Korzysta z pakietu ulepszeń silnika, podwozia i aerodynamiki. Dostawy rozpoczną się w maju 2021 roku.

GMC HUMMER EV Pickup z dodatkiem firmy EarthCruiser
Tuning | 29.08.23

GMC HUMMER EV Pickup z dodatkiem firmy EarthCruiser

Wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, może pochwalić się innowacjami technologicznymi i projektowymi, które pomagają zapewnić konsumentom najwyższą jakość i wygodę podczas podróży.

Lotus potwierdza modele Elise, Exige oraz Evora
Wiadomości | 25.01.21

Lotus potwierdza modele Elise, Exige oraz Evora

Nowa seria samochodów sportowych została potwierdzona, a prototypowa produkcja Lotus Type 131 ma się rozpocząć w tym roku w światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Hethel w Norfolk.