Wiadomości | 11.05.21

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning

Najlepiej sprzedający się pojazd w Ameryce, inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny.

Inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny i będzie nosił nazwę F-150 Lightning. Całkowicie nowy F-150 Lightning zostanie zaprezentowany 19 maja w siedzibie głównej Forda w Dearborn.

F-150 Lightning wnosi oszałamiające innowacje, technologie i możliwości do serii F, najlepiej sprzedającego się pojazdu w Ameryce, w połączeniu z mocą, ładownością i możliwościami holowania, które są cechą charakterystyczną wszystkich zbudowanych ciężarówek Ford Tough.


„Co jakiś czas pojawia się nowy pojazd, który zakłóca status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” - powiedział prezes i dyrektor generalny Forda Jim Farley. „Ulubiony pojazd Ameryki od prawie pół wieku staje się cyfrowy iw pełni elektryczny. F-150 Lightning może zasilać Twój dom podczas awarii; jest nawet szybszy niż oryginalna ciężarówka o wysokich osiągach F-150 Lightning; i będzie stale ulepszany dzięki bezprzewodowym aktualizacjom ”.


Produkcja F-150 Lightning rozpocznie się wiosną przyszłego roku w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Ford Rouge.Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N
Wiadomości | 12.01.21

Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N

Będzie to pierwszy SUV w sportowej submarce Hyundaia z ośmiobiegową skrzynią N DCT oraz 2-litrowym turbodoładowanym silnikiem.

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo
Wiadomości | 25.02.21

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo

25 lutego 2021 roku PEUGEOT zaprezentował swoje nowe logo: herb ozdobiony wspaniałą głową lwa.

Nowe BMW iX xDrive40
Elektryczne | 18.03.21

Nowe BMW iX xDrive40

Nowy technologiczny flagowiec BMW reprezentuje przede wszystkim radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin oraz typowy dla tej marki sportowy charakter.