Wiadomości | 11.05.21

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning

Najlepiej sprzedający się pojazd w Ameryce, inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny.

Inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny i będzie nosił nazwę F-150 Lightning. Całkowicie nowy F-150 Lightning zostanie zaprezentowany 19 maja w siedzibie głównej Forda w Dearborn.

F-150 Lightning wnosi oszałamiające innowacje, technologie i możliwości do serii F, najlepiej sprzedającego się pojazdu w Ameryce, w połączeniu z mocą, ładownością i możliwościami holowania, które są cechą charakterystyczną wszystkich zbudowanych ciężarówek Ford Tough.


„Co jakiś czas pojawia się nowy pojazd, który zakłóca status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” - powiedział prezes i dyrektor generalny Forda Jim Farley. „Ulubiony pojazd Ameryki od prawie pół wieku staje się cyfrowy iw pełni elektryczny. F-150 Lightning może zasilać Twój dom podczas awarii; jest nawet szybszy niż oryginalna ciężarówka o wysokich osiągach F-150 Lightning; i będzie stale ulepszany dzięki bezprzewodowym aktualizacjom ”.


Produkcja F-150 Lightning rozpocznie się wiosną przyszłego roku w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Ford Rouge.Bentley Mulliner Bacalar
Wiadomości | 05.03.20

Bentley Mulliner Bacalar

Toyota Mirai bije rekord świata w dystansie pokonanym na jednym tankowaniu wodoru
Wiadomości | 31.05.21

Toyota Mirai bije rekord świata w dystansie pokonanym na jednym tankowaniu wodoru

Nowa Toyota Mirai poprawiła rekord z niecałych 890 km (należący do Hyundaia NEXO) do ponad 1000 km.

Porsche przedstawia nowe 911 GT
Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.