Tuning | 01.02.21

Ford Performance przedstawia BRONCO w ekstremalnej wersji off-road

Debiut trzech całkowicie nowych ciężarówek wyścigowych z serii Bronco 4400 podczas imprezy terenowej King of the Hammers w Johnson Valley w Kalifornii. Wideo

Bronco wyznacza nowy rozdział w rajdach terenowych, debiutując trzema całkowicie nowymi ciężarówkami wyścigowymi z serii Bronco 4400 podczas imprezy terenowej King of the Hammers w Johnson Valley w Kalifornii w 2021 r.

Gwiazdorski skład kierowców Bronco obejmuje członków zespołu Fun-Haver Vaughn Gittin Jr. i dwukrotny zwycięzca King of the Hammers Loren Healy, a także trzykrotny zwycięzca Hammers Jason Scherer - wszyscy pilotują niestandardowych ciężarówek wyścigowych Bronco w ULTRA4 4400 w klasie bez ograniczeń.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<

 

Marki Ford i Bronco kontynuują swoją obecność w terenie jako oficjalna ciężarówka i SUV z serii ULTRA4 - jednej z najbardziej ekstremalnych serii wyścigów terenowych na świecie, łączącej szybkie wyścigi pustynne z niską prędkością jazdy po skałach.

Ciężarówki wyścigowe Bronco 4400

Reprezentujące oryginalną nieograniczoną klasę ULTRA4, która pomogła w rozpoczęciu wyścigu King of the Hammers, ciężarówki Bronco 4400 mają w pełni niestandardowe podwozie rurowe z masywnymi oponami terenowymi i amortyzatorami o dużym skoku. Pod maską znajdują się silniki o dużej mocy i niestandardowe układy napędowe 4x4, które nawiązują do wyścigowego dziedzictwa marki Bronco. Przygotowane do wyścigów kabiny są podkreślone przez pierwsze w historii wyścigowe powłoki Pro Pacer XL ORV z certyfikatem FIA firmy Recaro®. Zaprojektowany zgodnie z motywem Bronco R Race Prototype, Bronco 4400s reprezentuje powrót Bronco 4x4 do usankcjonowanych wyścigów terenowych.

 

„Wraz z Bronco R Race Prototype na Baja 1000 i zwycięstwie Bronco Sport w Rebelle Rally, debiut trzech wyścigowych ciężarówek Bronco 4400 pokazuje rosnące zaangażowanie Ford Performance w Bronco w wyścigach terenowych” - powiedział Mark Rushbrook, dyrektor globalny , Ford Performance Motorsports. „Te pojazdy 4x4 są wzorowane na całkowicie nowych dwu- i czterodrzwiowych SUV-ach Bronco, łącząc szybką jazdę po pustyni i zwinność w wspinaczce po skałach”.

 

Zespoły z serii Bronco 4400 składają się z gwiazdorskiej grupy weteranów wyścigów terenowych, w tym członków zespołu Fun-Haver Vaughn Gittin Jr. i dwukrotnego mistrza King of the Hammers Loren Healy, z których każdy pilotuje własne, zbudowane na zamówienie wyścigowe ciężarówki Bronco 4400, oraz Jason Scherer, trzykrotny mistrz King of the Hammers, prowadzący trzecią ciężarówkę wyścigową Bronco 4400.

 

„To zabójcza okazja, aby wprowadzić nowy smak Bronco do Hammers i wprowadzić markę Bronco głębiej na konkurencyjną scenę off-roadową, jednocześnie budując fundament dla przyszłych terenowych pojazdów wyścigowych Bronco” - powiedział Gittin Jr.

 

Marka Bronco zaprezentuje kilka pojazdów, w tym Bronco R Race Prototype, który służył jako stanowisko testowe do produkcji dwu- i czterodrzwiowych SUV-ów Bronco, a ostatnio ukończył wyczerpującą Baja 1000. Pod ręką będzie także Bronco Sport, który przyniósł wygraj klasę podczas Rajdu Rebelle 2020.

 

Dodatkowo, jeden nigdy wcześniej nie widziany model Bronco debiutuje na żywo w środę w King of the Hammers.

 

Zupełnie nowe modele dwudrzwiowe, czterodrzwiowe i Bronco Sport 2021 na miejscu zapewnią wielu entuzjastom pierwsze osobiste spojrzenie na całkowicie nową rodzinę wytrzymałych SUV-ów - z napędami multimedialnymi Bronco Sport i ride- utwory w Bronco oferowane przez cały tydzień.Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy
Wiadomości | 07.05.20

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy

Niezwykle potężny i bardzo ekskluzywny. Hiper sportowe samochody Bugatti zawsze były na najwyższym poziomie budowy samochodów. Są to unikalne elementy najwyższej jakości i kunsztu, opracowane i wyprodukowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy.

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory
Wiadomości | 16.05.20

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory

Mansory Group. Krótkie wideo prezentujące pracę firmy nad nowymi projektami samochodów.

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021
Wiadomości | 22.09.21

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021

Podczas targów motoryzacyjnych w Monachium stoisko Mercedes-Benz przedstawia Pan Tomasz Mucha z Mercedes-Benz Polska.