Wiadomości | 02.07.24

Fiat przedstawia pierwsze zdjęcia nowego modelu Grande Panda

Grande Panda, model z segmentu B o długości poniżej 4 m, o czystych liniach, dobrze zorganizowanym, przestronnym, a jednocześnie kompaktowym wnętrzu mieszczącym 5 osób.


Fiat przedstawia pierwsze zdjęcia nowego modelu Grande Panda

Zaprojektowany we Włoszech w Centrum Stylu w Turynie, Fiat Grande Panda wyróżnia się na tle innych samochodów z segmentu B wyjątkową kompaktowością przy długości zaledwie 3,99 m, czyli poniżej średniej w segmencie wynoszącej 4,06 m, oraz charakteryzuje się prostymi liniami i dobrze zorganizowanym, przestronnym a jednocześnie kompaktowym wnętrzem. W nowym modelu FIAT-a może wygodnie podróżować pięć osób, a samochód jest idealny zarówno dla rodzin, jak i dla współczesnej mobilności miejskiej. Aby podkreślić siłę i wyjątkowość modelu, jego bryła jest solidna i mocna. Ostre linie i dynamiczny design nadwozia są zaznaczone przez wyraźne linie profili. Grande Panda została zaprojektowana, aby przenieść markę w przyszłość dzięki innowacyjnemu i inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni, atrakcyjnej osobowości i zaskakującym funkcjom.Genesis X Gran Berlinetta Vision Gran Turismo Concept
Concept Cars | 04.12.23

Genesis X Gran Berlinetta Vision Gran Turismo Concept

Genesis zaprezentowało koncepcyjny model X Gran Berlinetta Vision Gran Turismo podczas światowych finałów Gran Turismo World Series w Barcelonie w Hiszpanii.

Jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Profilée wystawiony na aukcję przez RM Sotheby's
Super Cars | 18.01.23

Jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Profilée wystawiony na aukcję przez RM Sotheby's

Tej okazji do posiadania części historii Bugatti (oczywiście jeśli masz wolne kilka milionów euro) po prostu nie można przegapić.

Doświadczenie Pasażera w Ferrari Purosangue
Super Cars | 13.10.23

Doświadczenie Pasażera w Ferrari Purosangue

Ferrari Purosangue łączy luksusowy komfort, innowacyjne wnętrze, i zaawansowane technologie, oferując unikalne i bogate doświadczenie zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.