Wiadomości | 26.07.21

Fiat prezentuje wnętrze swojego nowego SUV-a Pulse

Nowy SUV-a włoskiej marki to jedna z najbardziej oczekiwanych premier na południowoamerykańskim rynku w szczególności w Brazylii i Argentynie.


Fiat prezentuje wnętrze swojego nowego SUV-a Pulse

Po zaprezentowaniu w czerwcu zaskakującego designu swojego nowego SUV-a i zaangażowaniu tysięcy osób, które pomogły wybrać nazwę Pulse, Fiat pokazuje zdjęcia i filmy wideo wnętrza jednej z najbardziej oczekiwanych premier na argentyńskim i brazylijskim rynku.

 

Osobowość SUV-a widoczna na zewnątrz jest teraz widoczna również w wykończeniu kabiny i ofercie wyposażenia.

 

Dzięki unikalnemu wnętrzu w gamie Fiata, Pulse posiada nową wielofunkcyjną sportową kierownicę z płaską podstawą i chromowanymi detalami z nadrukowanym logo marki Fiat pośrodku, a także skórzaną tapicerką z widocznymi przeszyciami.Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory
Wiadomości | 16.05.20

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory

Mansory Group. Krótkie wideo prezentujące pracę firmy nad nowymi projektami samochodów.

Innowacyjne systemy hamulcowe dla elektrycznych pojazdów
Wiadomości | 11.10.23

Innowacyjne systemy hamulcowe dla elektrycznych pojazdów

Samochody elektryczne hamują inaczej niż ich odpowiedniki z silnikami spalinowymi, wykorzystując silnik elektryczny do odzyskiwania energii hamowania.

Geneva Motor Show 2021 pod znakiem zapytania
Wiadomości | 26.05.20

Geneva Motor Show 2021 pod znakiem zapytania

W 2021 roku sytauacja może się powtórzyć poraz drugi z rzędu w ponad stuletniej historii targów. Ze względu na okoliczności powstaje pytanie: Czy Geneva Motor Show 2021 się odbędzie?