Wiadomości | 26.07.21

Fiat prezentuje wnętrze swojego nowego SUV-a Pulse

Nowy SUV-a włoskiej marki to jedna z najbardziej oczekiwanych premier na południowoamerykańskim rynku w szczególności w Brazylii i Argentynie.


Fiat prezentuje wnętrze swojego nowego SUV-a Pulse

Po zaprezentowaniu w czerwcu zaskakującego designu swojego nowego SUV-a i zaangażowaniu tysięcy osób, które pomogły wybrać nazwę Pulse, Fiat pokazuje zdjęcia i filmy wideo wnętrza jednej z najbardziej oczekiwanych premier na argentyńskim i brazylijskim rynku.

 

Osobowość SUV-a widoczna na zewnątrz jest teraz widoczna również w wykończeniu kabiny i ofercie wyposażenia.

 

Dzięki unikalnemu wnętrzu w gamie Fiata, Pulse posiada nową wielofunkcyjną sportową kierownicę z płaską podstawą i chromowanymi detalami z nadrukowanym logo marki Fiat pośrodku, a także skórzaną tapicerką z widocznymi przeszyciami.Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback
Elektryczne | 02.07.20

Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback

Audi ukazuje swą konsekwencję i kontynuuje elektryczną ofensywę. Najlepszym tego przykładem są nowe modele Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback. Oba modele S z napędem w pełni elektrycznym, wykorzystują do napędu trzy silniki elektryczne, z których dwa pracują na tylnej osi. Ich inteligentne sterowanie wynosi bezpieczeństwo pojazdu, a także jego dynamiczne prowadzenie, na zupełnie nowy poziom.

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów
Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo
Wiadomości | 25.02.21

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo

25 lutego 2021 roku PEUGEOT zaprezentował swoje nowe logo: herb ozdobiony wspaniałą głową lwa.