Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.


Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Huracán EVO RWD Spyder na cyfrowym znaczku? Już istnieje. Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji.

Pierwszy znaczek z najnowszym supersportowym samochodem Lamborghini jest częścią Automobili Lamborghini Collection, serii tematycznej poświęconej historii Domu Sant'Agata Bolognese i 29 jego najbardziej znanych klejnotów.

Każdy znaczek jest „pojedynczym” przedmiotem cyfrowym, którego historię i wyjątkowość gwarantuje technologia blockchain. Znaczek można kupić, odebrać lub odsprzedać dokładnie tak, jak znaczek papierowy. Kolekcja działa dokładnie w ten sam sposób: możesz ją podziwiać, sprawdzać jej postęp, dawać znaczki w prezencie lub odsprzedawać.

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder jest dostępny po pobraniu aplikacji Bitstamps i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.Światowa premiera nowego kompaktowego sportowego sedana Lexus IS
Premiery | 01.06.20

Światowa premiera nowego kompaktowego sportowego sedana Lexus IS

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe po liftingu
Tuning | 15.06.21

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe po liftingu

Większy komfort jazdy, szersza gama wyposażenia, teraz jeszcze bardziej indywidualny niż kiedykolwiek.

Bugatti pokazał... ???
Wiadomości | 21.10.20

Bugatti pokazał... ???

Bugatti pokazało ciekawą grafikę w social media z podpisem: "Co jeśli..?" . Ale tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi. Wiemy, że niedawno Rimac przejął Bugatti, więc możliwe, że ma z tym coś wspólnego, ale to tylko przypuszczenia. Zdjęcie przedstawia tak jakby światła stopu jakiegoś hiperelektrycznego samochodu. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy!