Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.


Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Huracán EVO RWD Spyder na cyfrowym znaczku? Już istnieje. Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji.

Pierwszy znaczek z najnowszym supersportowym samochodem Lamborghini jest częścią Automobili Lamborghini Collection, serii tematycznej poświęconej historii Domu Sant'Agata Bolognese i 29 jego najbardziej znanych klejnotów.

Każdy znaczek jest „pojedynczym” przedmiotem cyfrowym, którego historię i wyjątkowość gwarantuje technologia blockchain. Znaczek można kupić, odebrać lub odsprzedać dokładnie tak, jak znaczek papierowy. Kolekcja działa dokładnie w ten sam sposób: możesz ją podziwiać, sprawdzać jej postęp, dawać znaczki w prezencie lub odsprzedawać.

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder jest dostępny po pobraniu aplikacji Bitstamps i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.Hyundai wzbogaca ofertę i10 Nowej Generacji o efektowne wersje N Line
Wiadomości | 05.08.20

Hyundai wzbogaca ofertę i10 Nowej Generacji o efektowne wersje N Line

Nowy i10 N Line to czwarty model Hyundaia, dostępny z usportowioną wersją wyposażenia N Line. Zainspirowane sportowymi samochodami N marki Hyundai, modele N Line charakteryzują się dynamicznym wyglądem zewnętrznym i wnętrzem ze sportowymi akcentami.

Hopium Machina
Super Cars | 21.01.21

Hopium Machina

Francuska firma Hopium, producent samochodów w 100% wodorowych, ujawnia projekt swojej platformy technologicznej.

Ford Tourneo Connect zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny
Premiery | 13.10.21

Ford Tourneo Connect zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny

Ford prezentuje nowy wielozadaniowy model Tourneo Connect, który podnosi w rodzinie modeli Tourneo standardy pod względem stylu, przestrzeni i wszechstronności.