Wiadomości | 16.06.21

Ferrari oficjalnie zapowiedziało premierę nowego modelu

Nowe hybrydowe Ferrari będzie bezpośrednim rywalem McLarena Artura. Sprawdź datę premiery.

Po mnóstwie zdjęć szpiegowskich i spekulacji, Ferrari wypuściło teaser, w którym zapowiedziało, premierę nowego „rewolucyjnego rozbrykanego konia”.

Nowe hybrydowe Ferrari będzie bezpośrednim rywalem McLarena Artura i zostanie oficjalnie pokazane 24 czerwca 2021 roku.

 

Jak profesjonalista e-sportu definiuje „przyjemność z jazdy”? Kierowca FDA Esports i mistrz świata F1 Pro Series 2019, David „Tonzilla” Tonizza, dzieli się swoimi emocjami w oczekiwaniu na premierę nowego rewolucyjnego samochodu sportowego od Ferrari.

 

 



XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji
Concept Cars | 26.10.21

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji

Do tej pory nowy model wykonał ponad 15 000 bezpiecznych lotów a masowa produkcja rozpocznie się w 2024 roku w przedziale cenowym nie wyższym niż 156 600 USD.

Nowy Ford Ranger Thunder limitowana seria
Wiadomości | 18.05.20

Nowy Ford Ranger Thunder limitowana seria

Ekskluzywny nowy Ford Ranger Thunder w dramatycznym stylu i bogatej specyfikacji to aktualnie najbardziej popularny pick-up w Europie.

DBS 770 Ultimate, Aston Martin potwierdził nową edycję specjalną kultowego modelu
Wiadomości | 04.01.23

DBS 770 Ultimate, Aston Martin potwierdził nową edycję specjalną kultowego modelu

Aston Martin wkrótce zaprezentuje ostatnią wersję swojego słynnego Grand Tourera DBS, kończąc produkcję z ulepszoną, bardzo limitowaną edycją specjalną.