Wiadomości | 29.04.20

100% elektryczny Citroen AMI

27 lutego Citroën zaprezentował Ami, 100% electric, przełomowe i innowacyjne rozwiązanie mobilności w mieście dostępne dla wszystkich. Ami jest drugim pojazdem ofensywy elektrycznej rozpoczętej przez Citroëna w 2020 roku. Dzięki Ami Citroën oferuje wyjątkową odpowiedź na wyzwanie mobilności w mieście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miast. Ami to indywidualne rozwiązanie mobilności, jest w 100% elektryczny i dostępny dla wszystkich.


100% elektryczny Citroen AMI

Zgodnie z sygnaturą marki „Inspired By You” Citroën dostosował się do nowych wzorców konsumpcji, aby być jak najbliżej klientów. Dlatego marka opracowała cyfrowy ekosystem oferujący wyjątkowe wrażenia klientów dzięki 100% podróży online.

Ami dostosowało się do swoich klientów: dlatego można nabyć Ami nawet wprost z sofy, w dowolnym miejscu i czasie. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Strona internetowa Ami będzie otwarta we Francji od 11 maja 2020 roku.

Poza tą 100% podróżą online marka współpracuje z Fnac i Darty. Ami będzie dostępne w ponad 30 sklepach Fnac i Darty we Francji, a także w sieci Citroën. Ami spotka się również z klientami w dedykowanych mobilnych centrach jazdy testowej, które będą podróżować przez Francję.

Ami można kupić w cenie od 6000 € z podatkiem (wersja Ami po dotacji ekologicznej w wysokości 900 € wraz z podatkiem we Francji). Wyjątkowy poziom cen niezrównany dla 2-osobowego, w 100% elektrycznego obiektu.  Toyota Yaris wybrana samochodem roku
Wiadomości | 01.03.21

Toyota Yaris wybrana samochodem roku

Car Of The Year 2021 W tym prestiżowym konkursie wygrał mały miejski samochód Toyoty. Wideo z premiery.

Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK
Wiadomości | 03.06.21

Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK

Miesiące plotek, zdjęć szpiegowskich i spekulacji doprowadziły do tego momentu. Tak to prawda.

Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe
Wiadomości | 03.03.20

Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe

ŠKODA po raz pierwszy wprowadza do oferty model z rodziny RS z hybrydowym napędem typu plug-in. Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV wyposażona jest w spalinowy silnik 1.4 TSI oraz elektryczny silnik 85 kW, zapewniające łączną moc 180 kW (245 KM).