Tuning | 31.12.22

Ekskluzywna modyfikacja TECHART GTstreet R oparta na modelu Porsche 911 Turbo S

Premiera wideo jedynej w swoim rodzaju limitowanej do 87 modeli serii TECHART GTstreet R w kultowym wyścigowym stylu i całkowicie zindywidualizowanej unikalnej specyfikacji.

Porsche 911 Turbo S mocno zmodyfikowane dzięki firmie TECHART w specjalnej edycji limitowanej do 87 sztuk, GTstreet R.

Porsche 911 Turbo S z numerem 70 zostało zaprojektowane w kultowym wyścigowym stylu i całkowicie zindywidualizowanej dzięki unikalnej specyfikacji obejmującej zestaw napędowy TECHART, sportowy układ wydechowy, pakiet aerodynamiczny z włókna węglowego, ręcznie wykonane wnętrze i niestandarową farbę z malowanym dekorem.

 

Nowy TECHART GTstreet R to wyjątkowy supersportowy samochód budowany na zamówienie, oparty na modelach 911 Turbo i 911 Turbo S z serii 992. Od czasu prezentacji pierwszej gamy GTstreet w 2001 r., charakterystyczna koncepcja indywidualizacji firmy TECHART zyskała światowe uznanie dzięki jego niezrównanej symbiozie dwóch światów: prawdziwa przydatność do codziennego użytku i bezkompromisowe osiągi na torze.

 

„Od 1987 roku klienci TECHART na całym świecie mają niemal nieograniczoną gamę opcji dostosowywania i udoskonalania swoich pojazdów Porsche. Bazując na naszym roku założycielskim, program GTstreet R będzie ograniczony do 87 sztuk”. - Tobias Beyer, dyrektor zarządzający TECHART Automobildesign GmbH

 

Lekkie komponenty i zoptymalizowana aerodynamika charakteryzują imponujący wygląd zewnętrzny TECHART GTstreet R. Wyraziste tylne skrzydło z włókna węglowego GT znajduje się nad inspirowanym wyścigami tyłem jako hołd dla minionych dziesięcioleci. Kolejna atrakcja: nowe tarcze aerodynamiczne TECHART wykonane z włókna węglowego.

 

Oprócz limitowanego pakietu GTstreet R, składającego się z pakietu aerodynamicznego, sportowego układu wydechowego TECHART i kutych kół TECHART Formula VI, w modelach 911 Turbo i 911 Turbo S dostępne są dalsze ulepszenia osiągów i wnętrza. Wszystkie komponenty są opracowywane i produkowane zgodnie z wysokimi wymaganiami jakościowymi TECHART. Zestaw GTstreet R jest dostępny w cenie od 73 000 EUR plus VAT.

 

TECHART GTstreet R o mocy do 588 kW (800 KM) z imponującym maksymalnym momentem obrotowym 950 Nm i maksymalną prędkością 350 km/h wyznacza nowe standardy w swoim segmencie.

 

Wnętrze jest uszlachetnione karbonem i mieszanką Alcantary, skóry i tradycyjnych tkanin, inspirowanych tradycyjnymi materiałami stosowanymi w sportach motorowych, i podkreśla wysokie standardy indywidualności i sportowego charakteru.Limitowane BMW 840i Gran Coupe Frozen Black Edition
Tuning | 29.06.21

Limitowane BMW 840i Gran Coupe Frozen Black Edition

Wyłącznie na rynek japoński, ograniczona do 20 sztuk, specjalna kruczoczarna edycja limitowana Gran Coupe, która bazuje na modelu BMW serii 8.

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny
Premiery | 03.09.21

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny

Nowa Dacia Jogger na nowo definiuje siedmiomiejscowy samochód rodzinny, łącząc praktyczność kombi, przestronność MPV i stylistykę SUV-a.

Światowa premiera rajdowej SKODY FABIA RS Rally2
Premiery | 14.06.22

Światowa premiera rajdowej SKODY FABIA RS Rally2

SKODA Motorsport prezentuje nowy model rajdowy, który jest oparty na modelu Fabia czwartej generacji i jest kontynuacją najbardziej udanego pojazdu Rally2 ostatnich lat.