Tuning | 31.12.22

Ekskluzywna modyfikacja TECHART GTstreet R oparta na modelu Porsche 911 Turbo S

Premiera wideo jedynej w swoim rodzaju limitowanej do 87 modeli serii TECHART GTstreet R w kultowym wyścigowym stylu i całkowicie zindywidualizowanej unikalnej specyfikacji.

Porsche 911 Turbo S mocno zmodyfikowane dzięki firmie TECHART w specjalnej edycji limitowanej do 87 sztuk, GTstreet R.

Porsche 911 Turbo S z numerem 70 zostało zaprojektowane w kultowym wyścigowym stylu i całkowicie zindywidualizowanej dzięki unikalnej specyfikacji obejmującej zestaw napędowy TECHART, sportowy układ wydechowy, pakiet aerodynamiczny z włókna węglowego, ręcznie wykonane wnętrze i niestandarową farbę z malowanym dekorem.

 

Nowy TECHART GTstreet R to wyjątkowy supersportowy samochód budowany na zamówienie, oparty na modelach 911 Turbo i 911 Turbo S z serii 992. Od czasu prezentacji pierwszej gamy GTstreet w 2001 r., charakterystyczna koncepcja indywidualizacji firmy TECHART zyskała światowe uznanie dzięki jego niezrównanej symbiozie dwóch światów: prawdziwa przydatność do codziennego użytku i bezkompromisowe osiągi na torze.

 

„Od 1987 roku klienci TECHART na całym świecie mają niemal nieograniczoną gamę opcji dostosowywania i udoskonalania swoich pojazdów Porsche. Bazując na naszym roku założycielskim, program GTstreet R będzie ograniczony do 87 sztuk”. - Tobias Beyer, dyrektor zarządzający TECHART Automobildesign GmbH

 

Lekkie komponenty i zoptymalizowana aerodynamika charakteryzują imponujący wygląd zewnętrzny TECHART GTstreet R. Wyraziste tylne skrzydło z włókna węglowego GT znajduje się nad inspirowanym wyścigami tyłem jako hołd dla minionych dziesięcioleci. Kolejna atrakcja: nowe tarcze aerodynamiczne TECHART wykonane z włókna węglowego.

 

Oprócz limitowanego pakietu GTstreet R, składającego się z pakietu aerodynamicznego, sportowego układu wydechowego TECHART i kutych kół TECHART Formula VI, w modelach 911 Turbo i 911 Turbo S dostępne są dalsze ulepszenia osiągów i wnętrza. Wszystkie komponenty są opracowywane i produkowane zgodnie z wysokimi wymaganiami jakościowymi TECHART. Zestaw GTstreet R jest dostępny w cenie od 73 000 EUR plus VAT.

 

TECHART GTstreet R o mocy do 588 kW (800 KM) z imponującym maksymalnym momentem obrotowym 950 Nm i maksymalną prędkością 350 km/h wyznacza nowe standardy w swoim segmencie.

 

Wnętrze jest uszlachetnione karbonem i mieszanką Alcantary, skóry i tradycyjnych tkanin, inspirowanych tradycyjnymi materiałami stosowanymi w sportach motorowych, i podkreśla wysokie standardy indywidualności i sportowego charakteru.Nowy w pełni elektryczny mały SUV Volvo, EX30
Premiery | 07.06.23

Nowy w pełni elektryczny mały SUV Volvo, EX30

Został zaprojektowany tak, aby emitować jak najmniejszy ślad CO2 ze wszystkich dotychczasowych samochodów Volvo, jednocześnie być bezpieczniejszym, wygodniejszym i przyjemniejszym.

Nowy McLaren 750S, najlżejszy i najmocniejszy produkowany seryjnie McLaren
Super Cars | 26.04.23

Nowy McLaren 750S, najlżejszy i najmocniejszy produkowany seryjnie McLaren

Najlżejszy i najmocniejszy produkowany seryjnie McLaren, nowy 750S z silnikiem V8 i napędem na tylne koła, dostępny w wersji coupe i kabriolet, jest bezwstydnie supersamochodem dla purystów.

Volkswagen zaktualizował trzecią generację Touarega
Premiery | 24.05.23

Volkswagen zaktualizował trzecią generację Touarega

Zaktualizowany SUV marki z Wolfsburga jest naszpikowany zaawansowanymi technologicznie funkcjami a zmodyfikowane zawieszenie oferuje wyjątkowe połączenie komfortu jazdy i świetnych właściwości jezdnych.