Tuning | 24.05.22

Mocno limitowana edycja Black Vermillion na rynek japoński

Kto pierwszy, ten lepszy czyli jak kupuje się samochody w Japonii. BMW z okazji 50. rocznicy powstania BMW M wprowadza do sprzedaży model X5 oraz X6 w specjalnej edycji.


Mocno limitowana edycja Black Vermillion na rynek japoński

Zamówienia na X6 Edition Black Vermillion będą akceptowane tylko w sklepie internetowym BMW. Zarówno „BMW X5 Edition Black Vermillion”, jak i „BMW X6 Edition Black Vermillion” zostaną wprowadzone w Japonii tylko w ilości po 5 sztuk, a przyjmowanie zamówień zakończy się, gdy limitowana liczba zostanie przekroczona. Dostawa ma się rozpocząć w trzecim kwartale W tym roku.

 

Istnieją dwie kategorie wysokowydajnych modeli maszyn M opracowanych przez BMW M. Jednym z nich jest model o wysokich osiągach M, który umożliwia jazdę po torze, a drugi to model o wysokich osiągach M, który w pełni wykorzystuje technologię opracowaną na torze w celu poprawy osiągów.

 

Zapowiedziane tym razem BMW X5 Edition Black Vermillion i BMW X6 Edition Black Vermillion bazują odpowiednio na BMW X5 M50i oraz BMW X6 M50i i są pozycjonowane jako modele M Performance.

 

BMW X5 to pionierski model „Sports Activity Vehicle (SAV)”, który łączy doskonałe osiągi w terenie z wysoką funkcjonalnością w życiu codziennym i jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagania jazdy, takie jak asystent wyłączania rąk. wyposażenie we wszystkich modelach, a układ napędowy jest wyposażony w wysokowydajny silnik benzynowy, czysty silnik wysokoprężny i system hybrydowy typu plug-in, co czyni go popularnym modelem na rynku.

 

BMW X6 to model „Sports Activity Coupe (SAC)”, który łączy doskonałe osiągi w terenie i wysoką funkcjonalność w życiu codziennym z elegancką linią dachu, przypominającą coupe, aby uzyskać bardziej wyrafinowany i mocny design. Podobnie jak BMW X5, wszystkie modele są standardowo wyposażone w najnowsze systemy wspomagające jazdę, takie jak asystent ręcznego wyłączania, a układ napędowy jest wyposażony w wysokowydajny silnik benzynowy i czysty silnik wysokoprężny, dzięki czemu jest popularny na rynku. To model, który się sprawdza.

 

Wprowadzona tym razem edycja Black Vermillion wykorzystuje czerwień jako akcent z motywem kruczoczarnego z silną prezencją. W kolorze nadwozia zastosowano BMW Individual Frozen Black, a także partia BMW M 50th Anniversary oraz atrapę chłodnicy z czerwonymi akcentami. We wnętrzu wysokiej jakości przestrzeń wewnętrzna, taka jak pełna skóra BMW Individual Merino w kolorze czarnym, tworzy wyjątkowy i luksusowy widok na świat.Mustang najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie
Wiadomości | 17.04.20

Mustang najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie

Światowa ikona motoryzacji, która bije rekordy popularności obchodzi dziś swoje 56 urodziny. Tym samym "Dziki Koń" zapracował sobie na tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu sportowego na świecie piąty raz z rzędu. Pierwsze egzemplarze Forda Mustanga zjechały z linii produkcyjnej 17 kwietnia 1964 roku. Podczas tego dnia Mustang może świętować dwa światowe osiągnięcia sprzedaży, zdobywając tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu sportowego na świecie oraz piąty tytuł najlepiej sprzedającego się sportowego coupe. Mustang to również najlepiej sprzedający się amerykański samochód sportowy ostatnich 50 lat.

Oficjalna premiera luksusowego elektryka Genesis GV60
Premiery | 30.09.21

Oficjalna premiera luksusowego elektryka Genesis GV60

Genesis zaprezentował swój pierwszy dedykowany pojazd elektryczny, GV60, model, który uosabia drogę marki w kierunku elektryfikacji. Wideo.

KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival
Premiery | 24.06.20

KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival

Pierwsze zdjęcia nowego ?Grand Utility Vehicle? Kii pokazują jego mocniejszą stylistykę i styl SUV-a. W sprzedaży w Korei w trzecim kwartale 2020 r