Tuning | 24.05.22

Mocno limitowana edycja Black Vermillion na rynek japoński

Kto pierwszy, ten lepszy czyli jak kupuje się samochody w Japonii. BMW z okazji 50. rocznicy powstania BMW M wprowadza do sprzedaży model X5 oraz X6 w specjalnej edycji.


Mocno limitowana edycja Black Vermillion na rynek japoński

Zamówienia na X6 Edition Black Vermillion będą akceptowane tylko w sklepie internetowym BMW. Zarówno „BMW X5 Edition Black Vermillion”, jak i „BMW X6 Edition Black Vermillion” zostaną wprowadzone w Japonii tylko w ilości po 5 sztuk, a przyjmowanie zamówień zakończy się, gdy limitowana liczba zostanie przekroczona. Dostawa ma się rozpocząć w trzecim kwartale W tym roku.

 

Istnieją dwie kategorie wysokowydajnych modeli maszyn M opracowanych przez BMW M. Jednym z nich jest model o wysokich osiągach M, który umożliwia jazdę po torze, a drugi to model o wysokich osiągach M, który w pełni wykorzystuje technologię opracowaną na torze w celu poprawy osiągów.

 

Zapowiedziane tym razem BMW X5 Edition Black Vermillion i BMW X6 Edition Black Vermillion bazują odpowiednio na BMW X5 M50i oraz BMW X6 M50i i są pozycjonowane jako modele M Performance.

 

BMW X5 to pionierski model „Sports Activity Vehicle (SAV)”, który łączy doskonałe osiągi w terenie z wysoką funkcjonalnością w życiu codziennym i jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagania jazdy, takie jak asystent wyłączania rąk. wyposażenie we wszystkich modelach, a układ napędowy jest wyposażony w wysokowydajny silnik benzynowy, czysty silnik wysokoprężny i system hybrydowy typu plug-in, co czyni go popularnym modelem na rynku.

 

BMW X6 to model „Sports Activity Coupe (SAC)”, który łączy doskonałe osiągi w terenie i wysoką funkcjonalność w życiu codziennym z elegancką linią dachu, przypominającą coupe, aby uzyskać bardziej wyrafinowany i mocny design. Podobnie jak BMW X5, wszystkie modele są standardowo wyposażone w najnowsze systemy wspomagające jazdę, takie jak asystent ręcznego wyłączania, a układ napędowy jest wyposażony w wysokowydajny silnik benzynowy i czysty silnik wysokoprężny, dzięki czemu jest popularny na rynku. To model, który się sprawdza.

 

Wprowadzona tym razem edycja Black Vermillion wykorzystuje czerwień jako akcent z motywem kruczoczarnego z silną prezencją. W kolorze nadwozia zastosowano BMW Individual Frozen Black, a także partia BMW M 50th Anniversary oraz atrapę chłodnicy z czerwonymi akcentami. We wnętrzu wysokiej jakości przestrzeń wewnętrzna, taka jak pełna skóra BMW Individual Merino w kolorze czarnym, tworzy wyjątkowy i luksusowy widok na świat.Jak obniżyć składkę OC pojazdu?
Wiadomości | 16.12.22

Jak obniżyć składkę OC pojazdu?

Jeśli twoje auto uległo wypadkowi i nie nadaje się do jazdy a przewidywany czas naprawy jest długi, możesz ograniczyć wydatki poprzez obniżenie składki OC, nawet o 95%.

Elektryczna rewolucja Dacii zupełnie nowa Dacia Spring Electric
Elektryczne | 16.10.20

Elektryczna rewolucja Dacii zupełnie nowa Dacia Spring Electric

Dacia pisze teraz nowy rozdział w swojej historii, prezentując swój pierwszy całkowicie elektryczny model.

Nowy supersamochód Donkervoort F22
Premiery | 11.12.22

Nowy supersamochód Donkervoort F22

Mając 500 koni mechanicznych z pięciocylindrowego silnika turbo i ważąc zaledwie 750 kg, innowacyjny F22 łączy w sobie oszałamiający design i ogromną prędkość.