Wiadomości | 10.06.20

Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem

Kolor lakieru to ważna rzecz dla klientów, którzy kupują Mustanga. Ford wprowadza Mustanga Mach-E GT w kolorze Cyber Orange Metallic - odważny, przyciągający wzrok kolor nadwozia klasy premium zaprojektowany przez ekspertów od kolorów i materiałów firmy dla tych, którzy chcą zwrócić uwagę dwa razy.


Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem

Co jest takiego w kolorze? Jeśli chodzi o pomarańczowy, to jeden z najpopularniejszych kolorów dla Forda Mustanga.

Ford wprowadza Mustanga Mach-E GT w kolorze Cyber Orange Metallic - odważny, przyciągający wzrok kolor nadwozia klasy premium zaprojektowany przez ekspertów od kolorów i materiałów firmy dla tych, którzy chcą zwrócić uwagę dwa razy.

„Mustang zawsze zwracał uwagę, a Mustang Mach-E nie będzie wyjątkiem.” powiedział Dave Pericak, dyrektor, Ford Icons. „Nie możemy się doczekać, aż Cyber Orange trafi na ulice poprzez Mustanga Mach-E GT w przyszłym roku, aby podsycić pasję naszych pomarańczowych fanów Mustanga”.

Cyber Orange i Dark Matter Grey dołączają do listy kolorów Mustang Mach-E GT z dostawami rozpoczynającymi się późnym latem 2021 roku. Mustang Mach-E GT jest również dostępny w lakierze Rapid Red Metallic Tinted Clearcoat, Star White Metallic Tri-Coat, Grabber Blue, Shadow Black, kultowe srebro i Space White.

Cyber Orange mówi spójrz na mnie, powiedziała Janet Seymour, Mustang i Mustang Mach-E kierownik ds. Projektowania kolorów i materiałów. „Istnieje pewna pasja wśród klientów Mustanga, którzy naprawdę chcą się pochwalić swoim Mustangiem - szczególnie ci, którzy chcą odważnie to oświadczyć”.Audi prezentuje bolid e-tron FE07
MotorSport | 29.11.20

Audi prezentuje bolid e-tron FE07

Od zera do setki w zaledwie 2,8 sekundy, ponad 95 procent więcej wydajności całego samochodu i gotowość każdego podzespołu na nawet najbardziej nieprzewidziane wydarzenia. Tak w skrócie można opisać bolid, który wystartuje w Mistrzostwach Świata FIA Formuła E.

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150
Wiadomości | 19.06.20

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford zaktualizował swoją główną stronę internetową o zwiastun zdjęcia modelu F-150 2021 i potwierdził, że premiera nowego Forda będzie transmitowane na żywo, aby każdy mógł się z nim zapoznać!

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die
Wiadomości | 31.08.21

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die

Na miesiąc do premiery 25. filmu o Bondzie Aston Martin rozpoczął dziś kampanię No Time To Die z ekskluzywnym pokazem spotu telewizyjnego. Wideo.