Tuning | 28.07.20

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition

Ponad połowa wszystkich 70 planowanych sztuk modeu JD70 - po jednym na każdy rok dotychczasowego życia założyciela Joopa Donkervoorta - została sprzedana, a część została zamówiona w specjalnej karbonowej edycji.

D8 GTO-JD70 Bare Naked Carbon Edition

Donkervoort Automobielen zpokazał swojego D8 GTO-JD70 dzięki długo planowanej edycji Bare Naked Carbon Edition (BNCE).

Dostępna z lakierem bezbarwnym lub kolorowym, Bare Naked Carbon Edition nadaje JD70 oszałamiającą, wysokiej jakości teksturę i podkreśla precyzję doświadczenia Donkervoort w dziedzinie włókien węglowych, a wszystko to jednocześnie sprawia, że ??700-kilogramowy samochód jest o kilka kilogramów lżejszy.

 

JD70 z technologią BNCE mogą być dostarczane z surowym, gołym wyglądem karbonowym lub z kolorową powłoką lakierniczą w wykończeniu matowym lub polerowanym.

 

JD70, został opracowany jako hołd z okazji 70. urodzin założyciela Donkervoort, Joopa Donkervoorta. Jednak BNCE został opracowany, aby pomóc spersonalizować każdą kompilację JD70 Donkervoort.

 

BNCE opracowano, aby dać klientom możliwość rozjaśnienia i spersonalizowania swoich samochodów poza zwykłą paletą kolorów.

 

„Tkany węgiel pozostaje ten sam” - wyjaśnił dyrektor zarządzający Donkervoort Automobielen Denis Donkervoort.

„Używamy specjalnie opracowanych atramentów zmieszanych z lakierem bezbarwnym, aby nadać włóknom wygląd koloru.

 

„Możemy również dopasować elementy karbonowe w kolorze wnętrza do karoserii zewnętrznej” - potwierdził.

 

Ponad 95 procent standardowego nadwozia JD70 wykonano z włókna węglowego, a program BNCE, który rozpoczęliśmy w 2018 roku, pozwala właścicielom zobaczyć, za co zapłacili.

 

Nadwozie JD70 jest wykonane z włókna węglowego / splotu kevlaru, a nawet skrzydła rowerowe są z włókna węglowego / kevlaru.

Cały projekt przodu jest teraz nowy w porównaniu z GTO-40, a wszystkie wentylowane elementy mają konstrukcję sześciokątną i wszystkie są wykonane z włókna węglowego wydrukowanego w 3D.

 CUPRA ujawnia nazwę swojego miejskiego samochodu elektrycznego
Wiadomości | 12.05.23

CUPRA ujawnia nazwę swojego miejskiego samochodu elektrycznego

Po raz kolejny CUPRA i SEAT powracają na targi Automobile Barcelona, prezentując swoje najnowsze innowacje i silne zaangażowanie firmy w rozwój pojazdów elektrycznych oraz w Barcelonę.

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a
Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.

Nowy Nissan GT-R NISMO zaprezentowany w Japonii
Tuning | 14.04.21

Nowy Nissan GT-R NISMO zaprezentowany w Japonii

Edycja specjalna ma nadwozie w kolorze Stealth Grey, 20-calowe kute felgi aluminiowe RAYS i unikalną maskę z przezroczystego włókna węglowego.