Tuning | 28.07.20

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition

Ponad połowa wszystkich 70 planowanych sztuk modeu JD70 - po jednym na każdy rok dotychczasowego życia założyciela Joopa Donkervoorta - została sprzedana, a część została zamówiona w specjalnej karbonowej edycji.

D8 GTO-JD70 Bare Naked Carbon Edition

Donkervoort Automobielen zpokazał swojego D8 GTO-JD70 dzięki długo planowanej edycji Bare Naked Carbon Edition (BNCE).

Dostępna z lakierem bezbarwnym lub kolorowym, Bare Naked Carbon Edition nadaje JD70 oszałamiającą, wysokiej jakości teksturę i podkreśla precyzję doświadczenia Donkervoort w dziedzinie włókien węglowych, a wszystko to jednocześnie sprawia, że ??700-kilogramowy samochód jest o kilka kilogramów lżejszy.

 

JD70 z technologią BNCE mogą być dostarczane z surowym, gołym wyglądem karbonowym lub z kolorową powłoką lakierniczą w wykończeniu matowym lub polerowanym.

 

JD70, został opracowany jako hołd z okazji 70. urodzin założyciela Donkervoort, Joopa Donkervoorta. Jednak BNCE został opracowany, aby pomóc spersonalizować każdą kompilację JD70 Donkervoort.

 

BNCE opracowano, aby dać klientom możliwość rozjaśnienia i spersonalizowania swoich samochodów poza zwykłą paletą kolorów.

 

„Tkany węgiel pozostaje ten sam” - wyjaśnił dyrektor zarządzający Donkervoort Automobielen Denis Donkervoort.

„Używamy specjalnie opracowanych atramentów zmieszanych z lakierem bezbarwnym, aby nadać włóknom wygląd koloru.

 

„Możemy również dopasować elementy karbonowe w kolorze wnętrza do karoserii zewnętrznej” - potwierdził.

 

Ponad 95 procent standardowego nadwozia JD70 wykonano z włókna węglowego, a program BNCE, który rozpoczęliśmy w 2018 roku, pozwala właścicielom zobaczyć, za co zapłacili.

 

Nadwozie JD70 jest wykonane z włókna węglowego / splotu kevlaru, a nawet skrzydła rowerowe są z włókna węglowego / kevlaru.

Cały projekt przodu jest teraz nowy w porównaniu z GTO-40, a wszystkie wentylowane elementy mają konstrukcję sześciokątną i wszystkie są wykonane z włókna węglowego wydrukowanego w 3D.

 Smart EQ fortwo edycja bluedawn
Tuning | 28.01.21

Smart EQ fortwo edycja bluedawn

Smart prezentuje prawdziwy zawrót głowy w postaci nowego specjalnego modelu, smart EQ fortwo edition bluedawn.

Mitsubishi prezentuje nową stylizację Eclipse Cross
Wiadomości | 15.10.20

Mitsubishi prezentuje nową stylizację Eclipse Cross

Nowy model benzynowy ECLIPSE CROSS pojawi się po raz pierwszy w Australii i Nowej Zelandii w listopadzie, a wariant PHEV będzie dostępny w 2021 r. Zarówno wersje benzynowe, jak i PHEV rozpoczynają się dziś w Japonii w przedsprzedaży i będą dostępne jeszcze w tym roku. W Ameryce Północnej model benzynowy zadebiutuje w pierwszym kwartale 2021 roku; Obecnie nie ma planów dodania modelu PHEV na ten rynek.

Cadillac LYRIQ zadebiutuje na targach Auto Shanghai
Wiadomości | 07.04.21

Cadillac LYRIQ zadebiutuje na targach Auto Shanghai

Luksusowa marka przedstawi swój przełomowy samochód pokazowy LYRIQ, po raz pierwszy przed publicznością na targach w Chinach pod koniec miesiąca.