Premiery | 30.06.20

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga

Bentley pokazał dziś szczegóły nowej Bentaygi - kompletnie luksusowego SUV-a oraz pierwszego samochodu wprowadzonego na rynek w ramach biznesplanu Beyond100 firmy Bentley. Dzięki temu, że od czasu premiery samochodu wyprodukowano ponad 20 000 Bentaygów - więcej niż którykolwiek z konkurentów - nowa Bentayga ma do tej pory zbudować niesamowitą historię sukcesu.

Nowa stylistyka zewnętrzna przyjmuje DNA projektu Bentley, które jest obecnie powszechne w całej gamie modeli, dzięki czemu Bentley jest najświeższą i najnowocześniejszą rodziną produktów każdej luksusowej firmy samochodowej. Wprowadzając najnowszą technologię pokładową i jeszcze bardziej fascynującą kabinę, nowy model został znacznie zmieniony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Łącząc możliwości wielkiego podróżnika wyczynowego, luksusowej limuzyny, przestronnego samochodu rodzinnego i samochodu terenowego, nowa Bentayga podąża za płaszczem swojego poprzednika, oferując najszerszą ofertę wszystkich samochodów dostępnych obecnie na rynku.

 

Samochód, który stworzył sektor luksusowych SUV-ów, został ulepszony, aby zapewnić najwyższą moc, luksus i użyteczność. Zaprojektowany, zaprojektowany i wykonany ręcznie w Crewe w Anglii niezwykła nowa Bentayga opiera się na wyjątkowym sukcesie swojego poprzednika.

 

Adrian Hallmark, prezes i dyrektor generalny Bentley Motors, komentuje:

„Od momentu wprowadzenia na rynek prawie pięć lat temu Bentayga była definicją luksusowego SUV-a. Podobnie jak Continental GT, Bentayga stworzyła zupełnie nową część rynku, a ponieważ wyznaczyliśmy punkt odniesienia, wielu innych dołączyło do tego sektora, ale żaden inny samochód nie jest w stanie konkurować z Bentayga.

 

„Dzięki nowej Bentaydze zmieniamy szczyt segmentu luksusowych SUV-ów, aby był jeszcze wyższy, jeszcze dalej od konkurencji. Słuchaliśmy naszych klientów i wprowadziliśmy ulepszenia w najważniejszych dla nich obszarach, a nowa Bentayga to całkowicie nowoczesne i piękne rozszerzenie możliwości i osiągnięć oryginalnego samochodu ”.Hopium Machina
Super Cars | 21.01.21

Hopium Machina

Francuska firma Hopium, producent samochodów w 100% wodorowych, ujawnia projekt swojej platformy technologicznej.

Jak działa silnik Nissana Z?
Wiadomości | 25.05.23

Jak działa silnik Nissana Z?

Rzuć okiem na wnętrze nowego 3,0-litrowego silnika V-6 twin-turbo VR30DDTT nowego Nissana Z. Rozrząd i synchronizację silnika w prezentacji wideo.

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring
Elektryczne | 11.03.21

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dzisiaj Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, wprowadzając na rynek pierwszy w 100% elektryczny samochód marki.