Premiery | 30.06.20

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga

Bentley pokazał dziś szczegóły nowej Bentaygi - kompletnie luksusowego SUV-a oraz pierwszego samochodu wprowadzonego na rynek w ramach biznesplanu Beyond100 firmy Bentley. Dzięki temu, że od czasu premiery samochodu wyprodukowano ponad 20 000 Bentaygów - więcej niż którykolwiek z konkurentów - nowa Bentayga ma do tej pory zbudować niesamowitą historię sukcesu.

Nowa stylistyka zewnętrzna przyjmuje DNA projektu Bentley, które jest obecnie powszechne w całej gamie modeli, dzięki czemu Bentley jest najświeższą i najnowocześniejszą rodziną produktów każdej luksusowej firmy samochodowej. Wprowadzając najnowszą technologię pokładową i jeszcze bardziej fascynującą kabinę, nowy model został znacznie zmieniony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Łącząc możliwości wielkiego podróżnika wyczynowego, luksusowej limuzyny, przestronnego samochodu rodzinnego i samochodu terenowego, nowa Bentayga podąża za płaszczem swojego poprzednika, oferując najszerszą ofertę wszystkich samochodów dostępnych obecnie na rynku.

 

Samochód, który stworzył sektor luksusowych SUV-ów, został ulepszony, aby zapewnić najwyższą moc, luksus i użyteczność. Zaprojektowany, zaprojektowany i wykonany ręcznie w Crewe w Anglii niezwykła nowa Bentayga opiera się na wyjątkowym sukcesie swojego poprzednika.

 

Adrian Hallmark, prezes i dyrektor generalny Bentley Motors, komentuje:

„Od momentu wprowadzenia na rynek prawie pięć lat temu Bentayga była definicją luksusowego SUV-a. Podobnie jak Continental GT, Bentayga stworzyła zupełnie nową część rynku, a ponieważ wyznaczyliśmy punkt odniesienia, wielu innych dołączyło do tego sektora, ale żaden inny samochód nie jest w stanie konkurować z Bentayga.

 

„Dzięki nowej Bentaydze zmieniamy szczyt segmentu luksusowych SUV-ów, aby był jeszcze wyższy, jeszcze dalej od konkurencji. Słuchaliśmy naszych klientów i wprowadziliśmy ulepszenia w najważniejszych dla nich obszarach, a nowa Bentayga to całkowicie nowoczesne i piękne rozszerzenie możliwości i osiągnięć oryginalnego samochodu ”.CUPRA Formentor premiera coraz bliżej
Wiadomości | 25.06.20

CUPRA Formentor premiera coraz bliżej

Pierwszy w pełni autorski model marki CUPRA wyjedzie na ulice jesienią tego roku. Hiszpański producent planuje umożliwić zamówienie sportowego CUV-a jeszcze w sierpniu. Nowy samochód, nagrodzony podczas Automotive Brand Contest 2019, będzie montowany w zakładach Martorell pod Barceloną.

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów
Wiadomości | 06.05.20

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów

Cztery nowe modele Lotus Elise w klasycznej kolekcji to hołd dla dziedzictwa pionierskiej historii wyścigów firmy Lotus. Wszystkie modele z serii Classic Heritage Editions posiadają natychmiast rozpoznawalne schematy kolorów Lotus Motorsport. Poszerzono również listę wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego. No i oczywiście, wisienka na torcie dla kolekcjonerów. Produkcja ograniczona do zaledwie 100 sztuk samochodów. Koniecznie zobacz wideo.

Rolls-Royce potwierdził swój pierwszy w pełni elektryczny samochód
Wiadomości | 29.09.21

Rolls-Royce potwierdził swój pierwszy w pełni elektryczny samochód

W historycznym ogłoszeniu firma Rolls-Royce Motor Cars ogłosiła dzisiaj, że zbliżają się testy drogowe swojego pierwszego w pełni elektrycznego samochodu.