Premiery | 30.06.20

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga

Bentley pokazał dziś szczegóły nowej Bentaygi - kompletnie luksusowego SUV-a oraz pierwszego samochodu wprowadzonego na rynek w ramach biznesplanu Beyond100 firmy Bentley. Dzięki temu, że od czasu premiery samochodu wyprodukowano ponad 20 000 Bentaygów - więcej niż którykolwiek z konkurentów - nowa Bentayga ma do tej pory zbudować niesamowitą historię sukcesu.

Nowa stylistyka zewnętrzna przyjmuje DNA projektu Bentley, które jest obecnie powszechne w całej gamie modeli, dzięki czemu Bentley jest najświeższą i najnowocześniejszą rodziną produktów każdej luksusowej firmy samochodowej. Wprowadzając najnowszą technologię pokładową i jeszcze bardziej fascynującą kabinę, nowy model został znacznie zmieniony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Łącząc możliwości wielkiego podróżnika wyczynowego, luksusowej limuzyny, przestronnego samochodu rodzinnego i samochodu terenowego, nowa Bentayga podąża za płaszczem swojego poprzednika, oferując najszerszą ofertę wszystkich samochodów dostępnych obecnie na rynku.

 

Samochód, który stworzył sektor luksusowych SUV-ów, został ulepszony, aby zapewnić najwyższą moc, luksus i użyteczność. Zaprojektowany, zaprojektowany i wykonany ręcznie w Crewe w Anglii niezwykła nowa Bentayga opiera się na wyjątkowym sukcesie swojego poprzednika.

 

Adrian Hallmark, prezes i dyrektor generalny Bentley Motors, komentuje:

„Od momentu wprowadzenia na rynek prawie pięć lat temu Bentayga była definicją luksusowego SUV-a. Podobnie jak Continental GT, Bentayga stworzyła zupełnie nową część rynku, a ponieważ wyznaczyliśmy punkt odniesienia, wielu innych dołączyło do tego sektora, ale żaden inny samochód nie jest w stanie konkurować z Bentayga.

 

„Dzięki nowej Bentaydze zmieniamy szczyt segmentu luksusowych SUV-ów, aby był jeszcze wyższy, jeszcze dalej od konkurencji. Słuchaliśmy naszych klientów i wprowadziliśmy ulepszenia w najważniejszych dla nich obszarach, a nowa Bentayga to całkowicie nowoczesne i piękne rozszerzenie możliwości i osiągnięć oryginalnego samochodu ”.



Całkowicie nowy INFINITI QX60
Premiery | 25.06.21

Całkowicie nowy INFINITI QX60

INFINITI zaprezentowało zupełnie nową, następną generację swojego bestsellerowego rodzinnego SUV-a, niestety w Europie go nie kupisz.

Jeep świętuje 20-lecie modelu Wrangler Rubicon podczas Chicago Auto Show 2023
Wiadomości | 09.02.23

Jeep świętuje 20-lecie modelu Wrangler Rubicon podczas Chicago Auto Show 2023

Dwadzieścia lat temu niewielka grupa entuzjastycznych inżynierów Jeepa, z odwagą i determinacją, zaprojektowała i skonstruowała najpotężniejszego jak dotąd Wranglera.

Najlepiej sprzedający się model Volkswagena nowy Tiguan latem
Wiadomości | 17.04.20

Najlepiej sprzedający się model Volkswagena nowy Tiguan latem

Światowy bestseller ustanawia kolejny nowy rekord: wiosną 2020 roku Volkswagen Tiguan przekroczył barierę produkcyjną wynoszącą sześć milionów sztuk. Tylko w 2019 r. Wyprodukowano 910 926 sztuk SUV-a. To sprawia, że Tiguan jest najlepiej sprzedającym się samochodem marki i grupy Volkswagen. Wszechstronny pojazd można kupić w 80% wszystkich krajów na ziemi. Jest to najbardziej udany SUV na rynku w Europie. Tiguan jest jednym z trzech najpopularniejszych sportowych pojazdów użytkowych na świecie. Volkswagen produkuje najlepiej sprzedający się model w czterech strefach czasowych na trzech kontynentach.