Premiery | 30.06.20

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga

Bentley pokazał dziś szczegóły nowej Bentaygi - kompletnie luksusowego SUV-a oraz pierwszego samochodu wprowadzonego na rynek w ramach biznesplanu Beyond100 firmy Bentley. Dzięki temu, że od czasu premiery samochodu wyprodukowano ponad 20 000 Bentaygów - więcej niż którykolwiek z konkurentów - nowa Bentayga ma do tej pory zbudować niesamowitą historię sukcesu.

Nowa stylistyka zewnętrzna przyjmuje DNA projektu Bentley, które jest obecnie powszechne w całej gamie modeli, dzięki czemu Bentley jest najświeższą i najnowocześniejszą rodziną produktów każdej luksusowej firmy samochodowej. Wprowadzając najnowszą technologię pokładową i jeszcze bardziej fascynującą kabinę, nowy model został znacznie zmieniony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Łącząc możliwości wielkiego podróżnika wyczynowego, luksusowej limuzyny, przestronnego samochodu rodzinnego i samochodu terenowego, nowa Bentayga podąża za płaszczem swojego poprzednika, oferując najszerszą ofertę wszystkich samochodów dostępnych obecnie na rynku.

 

Samochód, który stworzył sektor luksusowych SUV-ów, został ulepszony, aby zapewnić najwyższą moc, luksus i użyteczność. Zaprojektowany, zaprojektowany i wykonany ręcznie w Crewe w Anglii niezwykła nowa Bentayga opiera się na wyjątkowym sukcesie swojego poprzednika.

 

Adrian Hallmark, prezes i dyrektor generalny Bentley Motors, komentuje:

„Od momentu wprowadzenia na rynek prawie pięć lat temu Bentayga była definicją luksusowego SUV-a. Podobnie jak Continental GT, Bentayga stworzyła zupełnie nową część rynku, a ponieważ wyznaczyliśmy punkt odniesienia, wielu innych dołączyło do tego sektora, ale żaden inny samochód nie jest w stanie konkurować z Bentayga.

 

„Dzięki nowej Bentaydze zmieniamy szczyt segmentu luksusowych SUV-ów, aby był jeszcze wyższy, jeszcze dalej od konkurencji. Słuchaliśmy naszych klientów i wprowadziliśmy ulepszenia w najważniejszych dla nich obszarach, a nowa Bentayga to całkowicie nowoczesne i piękne rozszerzenie możliwości i osiągnięć oryginalnego samochodu ”.TOYOTA GAZOO Racing sponsorem oraz fundatorem nagrody głównej GR Yarisa w eSports WRC
Wiadomości | 02.06.20

TOYOTA GAZOO Racing sponsorem oraz fundatorem nagrody głównej GR Yarisa w eSports WRC

TOYOTA GAZOO Racing coraz prężniej działa w świecie wirtualnego ścigania. W tym sezonie została sponsorem cyklu eSports WRC oraz ufundował nagrodę główną dla zwycięzcy GR Yarisa. Wyczynowy zespół Toyoty nawiązał także współpracę przy promocji oficjalnej gry WRC 9. Poniżej fim z fabryki gdzie odbywa się produkcja Yarisa GR.

Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8
Wiadomości | 17.02.21

Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8

K8, jest zwiastunem nowego futurystycznego sedana marki Kia, pierwszego z nowym logo z przodu i z tyłu łącząc innowację z elegancją.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8
Wiadomości | 04.03.21

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia K8 sportowy sedan klasy premium został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki.