Wiadomości | 19.08.20

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy

To już oficjalnie potwierdzone. Najszybsza i najpotężniejsza masowo produkowana ciężarówka na świecie będzie dostępna w Europie. Oficjalny importer AEC Europe przygotowuje dystrybucję 2021 RAM 1500 TRX na rynek europejski.

AEC Europe, oficjalny importer marek Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Dodge i RAM w UE i EFTA, przygotowuje się do importu i dystrybucji nowego RAM 1500 TRX w 2021 roku.

Po zaprezentowaniu przez Fiat Chrysler Automobiles długo oczekiwanego 2021 RAM 1500 Rebel TRX, napędzanego przez doładowany 6,2-litrowy silnik V8 o mocy 702 KM, AEC Europe ogłasza przygotowania do importu i dystrybucji nowego członka rodziny RAM Trucks w UE. i EFTA.

Zgodnie z ustalonymi przez importera procesami wprowadzania na rynek aktualnej linii produktów Dodge i RAM, AEC Europe pracuje nad testami i dostosowaniem do standardów UE, a następnie dystrybucją za pośrednictwem oficjalnej sieci dealerów obejmującej ponad 125 partnerów w całej Europie.

 

„Mamy bardzo optymistyczne nastawienie do premiery RAM 1500 TRX w 2021 roku. Wynika to ze stale rosnącego zapotrzebowania na wysokowydajne pick-upy w Europie, a tym samym spodziewanej popularności tego wyjątkowego modelu z serii RAM. RAM 1500 TRX 2021 przejdzie testy w celu zapewnienia zgodności z przepisami UE i oczekuje się, że będzie dostępny do dostaw od grudnia 2020 r. ”- mówi John R. F. Muratori, dyrektor operacyjny AEC Europe.Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro
Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Przebojowy film od KIA Motors
Wiadomości | 21.07.20

Przebojowy film od KIA Motors

Krytycy z Kia nazywają ten film fabularny kolejką górską napędzaną adrenaliną, która jest innowacyjna, pełna wyobraźni i prowokująca do myślenia. Zobacz koniecznie wideo.

BMW iDrive nowej generacji
Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.