Wiadomości | 30.08.21

Dacia zapowiada nowy 7-miejscowy samochód rodzinny

Nowy model Dacii będzie znany jako Dacia Jogger i zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia on-line na żywo 3 września.

Dacia ogłosiła nazwę swojego nowego, wszechstronnego samochodu rodzinnego z 5 lub 7 miejscami. Dacia Jogger to pojazd dla rodzin, który może być używany zarówno podczas codziennych przygód, jak i wycieczek na świeżym powietrzu. Dzięki pragmatycznemu duchowi Dacia oferuje pojazd, który pozwala swoim klientom cieszyć się prostymi przyjemnościami życia, z przyjaciółmi i rodziną, w pełnej wolności.

 

Jogger to prosta, nowoczesna nazwa, którą każdy może wymówić i jest powszechnie rozumiana. Reprezentuje dynamizm, pozytywną energię i ducha outdooru. Przyrostek „er”, jak w przypadku Dustera, kultowego SUV-a Dacii, przywołuje na myśl solidność i wytrzymałość idealnego towarzysza na co dzień dla rodzin Dacii.

 

Dacia zaprezentuje całkowicie nową Dacię Jogger 3 września podczas wydarzenia online.

 

Pojazd zostanie wystawiony niedługo potem, od 6 września, na targach IAA Mobility w Monachium 2021. Od 7 września w całym mieście rozpocznie się program nowych i ekscytujących wydarzeń pokazowych.BMW Digital Key Plus
Wiadomości | 16.01.21

BMW Digital Key Plus

Wygodny i bezpieczny system dostępu do samochodu bez kluczyka z technologią ultraszerokopasmową.

Nowa Kia Soul, pojawi się jeszcze tego lata
Premiery | 05.05.22

Nowa Kia Soul, pojawi się jeszcze tego lata

Soul na nowo zdefiniował segment małych samochodów, kiedy po raz pierwszy został wprowadzony na rynek w 2009 roku i od tego czasu stale się rozwija.

Koenigsegg Regera ustanawia nowy rekord świata w homologowanych samochodach seryjnych
Wiadomości | 16.06.23

Koenigsegg Regera ustanawia nowy rekord świata w homologowanych samochodach seryjnych

Koenigsegg Regera została wymyślona i skonstruowana dziesięć lat temu i nadal jest nie do pobicia, ale w jaki sposób Regera może być dziś szybsza niż 4 lata temu?