Wiadomości | 30.08.21

Dacia zapowiada nowy 7-miejscowy samochód rodzinny

Nowy model Dacii będzie znany jako Dacia Jogger i zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia on-line na żywo 3 września.

Dacia ogłosiła nazwę swojego nowego, wszechstronnego samochodu rodzinnego z 5 lub 7 miejscami. Dacia Jogger to pojazd dla rodzin, który może być używany zarówno podczas codziennych przygód, jak i wycieczek na świeżym powietrzu. Dzięki pragmatycznemu duchowi Dacia oferuje pojazd, który pozwala swoim klientom cieszyć się prostymi przyjemnościami życia, z przyjaciółmi i rodziną, w pełnej wolności.

 

Jogger to prosta, nowoczesna nazwa, którą każdy może wymówić i jest powszechnie rozumiana. Reprezentuje dynamizm, pozytywną energię i ducha outdooru. Przyrostek „er”, jak w przypadku Dustera, kultowego SUV-a Dacii, przywołuje na myśl solidność i wytrzymałość idealnego towarzysza na co dzień dla rodzin Dacii.

 

Dacia zaprezentuje całkowicie nową Dacię Jogger 3 września podczas wydarzenia online.

 

Pojazd zostanie wystawiony niedługo potem, od 6 września, na targach IAA Mobility w Monachium 2021. Od 7 września w całym mieście rozpocznie się program nowych i ekscytujących wydarzeń pokazowych.Zupełnie nowy Nissan Rogue
Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.

Opel Mokka światowa premiera
Premiery | 22.09.20

Opel Mokka światowa premiera

Michael Lohscheller, dyrektor generalny firmy Opel, przedstawił dzisiaj publiczności nowego Opla Mokkę. Prezentacja odbyła się w centrali firmy w Rüsselsheim.

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport
Super Cars | 22.06.21

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport

W końcowej fazie rozwoju, najszybszy seryjny samochód sportowy na świecie został dostrojony do prędkości przekraczających granicę 400 km/h.