Wiadomości | 30.08.21

Dacia zapowiada nowy 7-miejscowy samochód rodzinny

Nowy model Dacii będzie znany jako Dacia Jogger i zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia on-line na żywo 3 września.

Dacia ogłosiła nazwę swojego nowego, wszechstronnego samochodu rodzinnego z 5 lub 7 miejscami. Dacia Jogger to pojazd dla rodzin, który może być używany zarówno podczas codziennych przygód, jak i wycieczek na świeżym powietrzu. Dzięki pragmatycznemu duchowi Dacia oferuje pojazd, który pozwala swoim klientom cieszyć się prostymi przyjemnościami życia, z przyjaciółmi i rodziną, w pełnej wolności.

 

Jogger to prosta, nowoczesna nazwa, którą każdy może wymówić i jest powszechnie rozumiana. Reprezentuje dynamizm, pozytywną energię i ducha outdooru. Przyrostek „er”, jak w przypadku Dustera, kultowego SUV-a Dacii, przywołuje na myśl solidność i wytrzymałość idealnego towarzysza na co dzień dla rodzin Dacii.

 

Dacia zaprezentuje całkowicie nową Dacię Jogger 3 września podczas wydarzenia online.

 

Pojazd zostanie wystawiony niedługo potem, od 6 września, na targach IAA Mobility w Monachium 2021. Od 7 września w całym mieście rozpocznie się program nowych i ekscytujących wydarzeń pokazowych.Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC
Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.

Volvo EM90, pierwszy w pełni elektryczny minivan klasy premium od Volvo
Wiadomości | 28.08.23

Volvo EM90, pierwszy w pełni elektryczny minivan klasy premium od Volvo

Wyobraź sobie poruszającą się przestrzeń, w której możesz być po prostu sobą. Miejsce, w którym możesz połączyć się z bliskimi, tworzyć, odpoczywać, pracować lub po prostu myśleć.

Dlaczego warto wybrać matowy lakier w samochodzie?
Wiadomości | 19.05.23

Dlaczego warto wybrać matowy lakier w samochodzie?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodów, który przypada 19 maja, marka CUPRA zwraca uwagę na coraz popularniejsze wśród polskich użytkowników auta z lakierami o matowym wykończeniu.