Wiadomości | 30.08.21

Dacia zapowiada nowy 7-miejscowy samochód rodzinny

Nowy model Dacii będzie znany jako Dacia Jogger i zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia on-line na żywo 3 września.

Dacia ogłosiła nazwę swojego nowego, wszechstronnego samochodu rodzinnego z 5 lub 7 miejscami. Dacia Jogger to pojazd dla rodzin, który może być używany zarówno podczas codziennych przygód, jak i wycieczek na świeżym powietrzu. Dzięki pragmatycznemu duchowi Dacia oferuje pojazd, który pozwala swoim klientom cieszyć się prostymi przyjemnościami życia, z przyjaciółmi i rodziną, w pełnej wolności.

 

Jogger to prosta, nowoczesna nazwa, którą każdy może wymówić i jest powszechnie rozumiana. Reprezentuje dynamizm, pozytywną energię i ducha outdooru. Przyrostek „er”, jak w przypadku Dustera, kultowego SUV-a Dacii, przywołuje na myśl solidność i wytrzymałość idealnego towarzysza na co dzień dla rodzin Dacii.

 

Dacia zaprezentuje całkowicie nową Dacię Jogger 3 września podczas wydarzenia online.

 

Pojazd zostanie wystawiony niedługo potem, od 6 września, na targach IAA Mobility w Monachium 2021. Od 7 września w całym mieście rozpocznie się program nowych i ekscytujących wydarzeń pokazowych.Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem
Wiadomości | 09.10.20

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem

Nowy flagowy SUV Acura to milowy krok naprzód w zakresie projektowania wnętrz, najwyższej jakości wykonania i technologii, wirtualna premiera w środę 14 października

Aston Martin Valkyrie AMR Pro, bez ograniczeń aby wygrać 24-godzinny wyścig Le Mans
Super Cars | 28.06.21

Aston Martin Valkyrie AMR Pro, bez ograniczeń aby wygrać 24-godzinny wyścig Le Mans

Najpierw pojawił się rewolucyjny samochód drogowy Aston Martin Valkyrie. Teraz nadchodzi radykalna ewolucja Valkyrie AMR Pro.

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc
Premiery | 17.11.21

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc

Ponad milion sztuk sprzedanych na całym świecie w ciągu zaledwie czterech lat. Volkswagen zaprezentował nowe wersje T-Roc, T-Roc R i T-Roc Cabriolet.