Wiadomości | 02.07.20

Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Dacia Duster triumfuje nagrodą Best Value New Car Award 2020 od Auto Trader już drugi rok z rzędu.


Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Szafka na trofea Dacii Duster została rozbudowana, aby pomieścić kolejne zwycięstwo dzięki ogłoszeniu popularnego modelu rodzinnego, który zgarnął nagrodę Best Value New Car w Auto Trader 2020 New Car Awards.

W ostatnich nagrodach głosowało ponad 181 000 właścicieli samochodów, a Duster uplasował się na pierwszym miejscu z najlepszą wartością wszystkich konkurentów drugi rok z rzędu po wygraniu tej samej nagrody w 2019 roku.

Mówiąc o wygranej, Erin Baker, redaktor naczelna Auto Trader, powiedziała: „Dacia Duster osiągnęła jeden z najwyższych wyników w naszym tegorocznym badaniu, zdobywając upragnioną nagrodę Auto Trader za najlepszą wartość nowego samochodu. Duster wciąż oferuje tyle samochodu za tak małe pieniądze! ”

Nagradzany Duster, opierając się na obszernej liście istniejących nagród, skupia się na stosunku jakości do ceny, zapewniając imponującą praktyczność, komfort, użyteczność i standardowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie, z którą trudno się kłócić.

 

Dzięki szerokiej gamie opcji poziomu silnika i wyposażenia, Duster jest na każdą okazję. Wszechstronna oferta benzyny i oleju napędowego została ostatnio poszerzona o opcję TCe 100 na biopaliwo LPG, która zapewnia imponujący łączny zasięg ponad 620 mil i niską emisję CO2 w trybie LPG.Nowy Nissan Armada premiera online
Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.

2200 KM w hipersamochodzie Tuatara w wersji Striker oraz Aggressor
Super Cars | 28.05.21

2200 KM w hipersamochodzie Tuatara w wersji Striker oraz Aggressor

Poznaj szczegóły dotyczące dwóch wariantów modelu SSC Tuatara, najszybszego samochodu produkcyjnego na świecie.

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online
Elektryczne | 26.08.20

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online

Wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie.