Wiadomości | 02.07.20

Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Dacia Duster triumfuje nagrodą Best Value New Car Award 2020 od Auto Trader już drugi rok z rzędu.


Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Szafka na trofea Dacii Duster została rozbudowana, aby pomieścić kolejne zwycięstwo dzięki ogłoszeniu popularnego modelu rodzinnego, który zgarnął nagrodę Best Value New Car w Auto Trader 2020 New Car Awards.

W ostatnich nagrodach głosowało ponad 181 000 właścicieli samochodów, a Duster uplasował się na pierwszym miejscu z najlepszą wartością wszystkich konkurentów drugi rok z rzędu po wygraniu tej samej nagrody w 2019 roku.

Mówiąc o wygranej, Erin Baker, redaktor naczelna Auto Trader, powiedziała: „Dacia Duster osiągnęła jeden z najwyższych wyników w naszym tegorocznym badaniu, zdobywając upragnioną nagrodę Auto Trader za najlepszą wartość nowego samochodu. Duster wciąż oferuje tyle samochodu za tak małe pieniądze! ”

Nagradzany Duster, opierając się na obszernej liście istniejących nagród, skupia się na stosunku jakości do ceny, zapewniając imponującą praktyczność, komfort, użyteczność i standardowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie, z którą trudno się kłócić.

 

Dzięki szerokiej gamie opcji poziomu silnika i wyposażenia, Duster jest na każdą okazję. Wszechstronna oferta benzyny i oleju napędowego została ostatnio poszerzona o opcję TCe 100 na biopaliwo LPG, która zapewnia imponujący łączny zasięg ponad 620 mil i niską emisję CO2 w trybie LPG.Jedyne w swoim rodzaju Porsche 911 ku czci największego meksykańskiego kierowcy wyścigowego
Tuning | 28.07.21

Jedyne w swoim rodzaju Porsche 911 ku czci największego meksykańskiego kierowcy wyścigowego

50 lat po śmierci Pedro Rodrígueza oddano do użytku Porsche 911 Turbo S One of a Kind, a planowane jest wystawienie go na aukcję na cele charytatywne.

Nowy Subaru Crosstrek teraz jeszcze lepszy
Wiadomości | 09.06.20

Nowy Subaru Crosstrek teraz jeszcze lepszy

Według Subaru, model Crosstrek zawsze był kompaktowym SUV-em o odpowiedniej wielkości, który pozwala ci robić więcej: jeździć w więcej miejsc, zabierać więcej przyjaciół, ciągnąć więcej sprzętu. Crosstrek Subaru zawsze emanował przygodą. Nowy Crosstrek będzie zawierać sportową wersję kompaktowego SUV-a, który jest jeszcze bardziej ekscytujący i zdolny, z ulepszonym silnikiem, który zapewnia większą moc, styl i bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności paliwa. Całkowicie nowy Crosstrek Sport ma standardowy 2,5-litrowy silnik SUBARU BOXER z bezpośrednim wtryskiem, standardową wodoodporną tapicerkę StarTex oraz wytrzymałą, agresywną stylistykę wewnątrz i na zewnątrz.

PEUGEOT i-Cockpit kilka ciekawostek
Wiadomości | 29.05.20

PEUGEOT i-Cockpit kilka ciekawostek

Chociaż to pierwsza generacja PEUGEOT 208 w 2012 roku była pierwszym samochodem produkcyjnym wyposażonym w PEUGEOT i-Cockpit?, samochody koncepcyjne odegrały ważną rolę w pracy nad tym rozwiązaniem. Są one prawdziwymi laboratoriami pomysłów!