Wiadomości | 02.07.20

Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Dacia Duster triumfuje nagrodą Best Value New Car Award 2020 od Auto Trader już drugi rok z rzędu.


Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Szafka na trofea Dacii Duster została rozbudowana, aby pomieścić kolejne zwycięstwo dzięki ogłoszeniu popularnego modelu rodzinnego, który zgarnął nagrodę Best Value New Car w Auto Trader 2020 New Car Awards.

W ostatnich nagrodach głosowało ponad 181 000 właścicieli samochodów, a Duster uplasował się na pierwszym miejscu z najlepszą wartością wszystkich konkurentów drugi rok z rzędu po wygraniu tej samej nagrody w 2019 roku.

Mówiąc o wygranej, Erin Baker, redaktor naczelna Auto Trader, powiedziała: „Dacia Duster osiągnęła jeden z najwyższych wyników w naszym tegorocznym badaniu, zdobywając upragnioną nagrodę Auto Trader za najlepszą wartość nowego samochodu. Duster wciąż oferuje tyle samochodu za tak małe pieniądze! ”

Nagradzany Duster, opierając się na obszernej liście istniejących nagród, skupia się na stosunku jakości do ceny, zapewniając imponującą praktyczność, komfort, użyteczność i standardowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie, z którą trudno się kłócić.

 

Dzięki szerokiej gamie opcji poziomu silnika i wyposażenia, Duster jest na każdą okazję. Wszechstronna oferta benzyny i oleju napędowego została ostatnio poszerzona o opcję TCe 100 na biopaliwo LPG, która zapewnia imponujący łączny zasięg ponad 620 mil i niską emisję CO2 w trybie LPG.Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe
Wiadomości | 01.02.23

Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe

Zmiany we wszystkich dziedzinach sprawiają, że gama Mercedes-Benz GLE jest aktualna w obliczu ostrej konkurencji SUV-ów klasy premium.

Jeep Wrangler Magneto 3.0 Concept
Tuning | 01.04.23

Jeep Wrangler Magneto 3.0 Concept

Terenowa bestia z w pełni elektrycznym układem napędowym. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

Pierwsza na świecie ciężarówka na wodór to Hyundai XCIENT Fuel Cell
Wiadomości | 07.07.20

Pierwsza na świecie ciężarówka na wodór to Hyundai XCIENT Fuel Cell

Firma Hyundai wysłała dzisiaj do Szwajcarii 10 samochodów Hyundai XCIENT Fuel Cell, pierwszych na świecie masowo produkowanych ciężarówek z ogniwami paliwowymi.