Concept Cars | 26.08.21

CUPRA UrbanRebel Concept

CUPRA przedstawia wizję swojego w 100% elektrycznego pojazdu miejskiego, który zadebiutuje na tegorocznych Targach Motoryzacyjnych IAA w Monachium.

CUPRA przesuwa granice dzięki swojej najbardziej radykalnej interpretacji miejskiego, elektrycznego samochodu wyczynowego.

 

TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ >>> Premiery | 01.09.21 | Światowa premiera CUPRA UrbanRebel Concept

 

CUPRA UrbanRebel Concept łączy czystą elektryfikację, zrównoważony rozwój i wydajność z ekscytującą estetyką wirtualnego świata. Daje wyobrażenie o przyszłym języku projektowania miejskiego pojazdu elektrycznego, który zostanie wprowadzony na rynek w 2025 roku.

 

Wyścigi są kluczową częścią DNA CUPRA i dlatego firma postanowiła przedstawić wizję swojego w 100% elektrycznego pojazdu miejskiego jako samochodu wyścigowego o odważnym, ekscytującym, ostrym wyglądzie: CUPRA UrbanRebel Concept.

 

Koncepcja CUPRA UrbanRebel zostanie zaprezentowana cyfrowo w przyszłym tygodniu i zadebiutuje na tegorocznych Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych IAA w Monachium, z których redakcja Auto Show Media przygotuje autorką relację.BRABUS 900 oparty na modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+
Tuning | 07.03.22

BRABUS 900 oparty na modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

Wilk o mocy 900 koni mechanicznych w dyskretnym owczym stroju sedana. 2,8 sekundy do 100 km/h, prędkość maksymalna 330 km/h, 21-calowe kute koła.

Volvo Concept Recharge
Concept Cars | 18.11.21

Volvo Concept Recharge

Okrzyknięty manifestem przyszłości Volvo Cars, całkowicie elektryczny model nie tylko prezentuje przyszły język projektowania i strategię produktową firmy.

Nowy SsangYong REXTON już dostępny
Wiadomości | 11.03.21

Nowy SsangYong REXTON już dostępny

Zmodernizowany Rexton ma nowy grill i odnowiony tył, ale zachowuje cechy, przestrzeń i możliwości tradycyjnego SUV-a.