Concept Cars | 26.08.21

CUPRA UrbanRebel Concept

CUPRA przedstawia wizję swojego w 100% elektrycznego pojazdu miejskiego, który zadebiutuje na tegorocznych Targach Motoryzacyjnych IAA w Monachium.

CUPRA przesuwa granice dzięki swojej najbardziej radykalnej interpretacji miejskiego, elektrycznego samochodu wyczynowego.

 

TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ >>> Premiery | 01.09.21 | Światowa premiera CUPRA UrbanRebel Concept

 

CUPRA UrbanRebel Concept łączy czystą elektryfikację, zrównoważony rozwój i wydajność z ekscytującą estetyką wirtualnego świata. Daje wyobrażenie o przyszłym języku projektowania miejskiego pojazdu elektrycznego, który zostanie wprowadzony na rynek w 2025 roku.

 

Wyścigi są kluczową częścią DNA CUPRA i dlatego firma postanowiła przedstawić wizję swojego w 100% elektrycznego pojazdu miejskiego jako samochodu wyścigowego o odważnym, ekscytującym, ostrym wyglądzie: CUPRA UrbanRebel Concept.

 

Koncepcja CUPRA UrbanRebel zostanie zaprezentowana cyfrowo w przyszłym tygodniu i zadebiutuje na tegorocznych Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych IAA w Monachium, z których redakcja Auto Show Media przygotuje autorką relację.SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych
Wiadomości | 22.10.20

SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

Zupełnie nowa seria sportów motorowych z hybrydowymi samochodami drogowymi o nazwie SuperCharge ujawniła więcej informacji na temat ich ekscytującego przedsięwzięcia.

SKODA SLAVIA to siódmy studencki samochód koncepcyjny
Concept Cars | 21.07.20

SKODA SLAVIA to siódmy studencki samochód koncepcyjny

Siódmy studencki samochód studencki ŠKODA, zaprojektowany przez 31 uczniów renomowanej szkoły zawodowej ŠKODA, łączy przeszłość z teraźniejszością.

CASA SEAT otwarcie innowacyjnego centrum kultury w Barcelonie
Wiadomości | 06.06.20

CASA SEAT otwarcie innowacyjnego centrum kultury w Barcelonie

W czwartek 4 czerwca w samo południe w Barcelonie Seat otworzył innowacyjne centrum kultury CASA SEAT. Pierwsi goście będą mogli odwiedzić siedzibę, gdy tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna. A na chwilę obecną zapraszamy do odwiedzenia domu Seata za pomocą platformy Youtube.