Wiadomości | 24.12.23

Mercedes-Benz prezentuje wizję hiperspersonalizowanego doświadczenia użytkownika na targach CES 2024

Wirtualny asystent MBUX oparty na sztucznej inteligencji przenosi relację kierowca-samochód w nowy wymiar dzięki naturalnej, ludzkiej interakcji.


Mercedes-Benz prezentuje wizję hiperspersonalizowanego doświadczenia użytkownika na targach CES 2024

Rozszerzenie Ciebie i płynne dopasowanie do Twoich potrzeb: to droga do hiperspersonalizowanej i intuicyjnej obsługi klienta – w samochodzie i poza nim. Na targach CES 2024 Mercedes-Benz zaprezentuje kolejny ważny krok w stronę swojej wizji. Największy na świecie pokaz elektroniki użytkowej stanowi idealne tło dla zmieniającego reguły gry Wirtualnego Asystenta MBUX. Przenosi asystenta głosowego „Hej Mercedes” w zupełnie nowy wymiar wizualny dzięki grafice silnika gier o wysokiej rozdzielczości od Unity. Ta zaawansowana funkcja oparta na sztucznej inteligencji łączy inteligentne systemy MBUX w jedną całość i prezentuje klientowi nową, wyrazistą twarz dzięki naturalnej interakcji. Działający na opracowanym przez firmę Mercedes-Benz systemie operacyjnym MB.OS, Wirtualny Asystent MBUX jest zapowiedzią kilku cyfrowych innowacji, które zostaną zaprezentowane w styczniu.

 

„Mercedes-Benz na nowo odkrywa cyfrowe doświadczenia pasażerów, wykorzystując sztuczną inteligencję, aby zapewnić ludzką interakcję z inteligentnym wirtualnym asystentem MBUX. Obejmuje on empatyczne cechy, które synchronizują się z Twoim stylem jazdy i nastrojem. W połączeniu z naszą wewnętrzną architekturą MB.OS, takie podejście zdefiniuje przyszłość cyfrowego luksusu.” Ola Källenius, dyrektor generalny Mercedes-Benz

 

Concept CLA Class będzie miał swoją północnoamerykańską premierę na targach CES 2024. Oparty na MMA (Mercedes Modular Architecture) i MB.OS oferuje wgląd w przyszłą rodzinę czterech pojazdów zbliżoną do produkcyjnej. Odwiedzający będą mieli przedsmak elektrycznej przyszłości ikony dzięki północnoamerykańskiej premierze zakamuflowanego prototypu elektrycznej Klasy G.Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium
Wiadomości | 30.05.20

Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium

Uderzający nowy projekt i wykończenie dla klientów, którzy poszukują stylizacji i wyrafinowania, będą mieli kolejny wybór, gdy Buick Envision 2021 pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku.

Reaktywacja marki Hummer od GMC przełożona
Wiadomości | 04.05.20

Reaktywacja marki Hummer od GMC przełożona

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Hummer-a EV planowana na 20 maja została przełożona. Jak podaje właściciel marki GMC, prace rozwojowe zespołu nad projektem przebiegają zgodnie z planem.

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail

Pojawi się w Europie latem przyszłego roku natomiast w Chinach już w drugiej połowie 2021 roku.