Wiadomości | 08.07.21

CUPRA Leon otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP

Najwyższa ocena przyznana CUPRA Leon dotyczy zarówno wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowym typu plug-in. Wideo z testów.

CUPRA Leon dołącza do CUPRA Formentor, osiągając najwyższą możliwą ocenę, co jest ogromnym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że organizacja dokonuje ponownej oceny swoich praktyk testowych co dwa lata, a zeszłoroczne udoskonalenia uczyniły je najbardziej rygorystycznymi i najdokładniejszymi do tej pory.

 

CUPRA Leon, zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydą typu plug-in, uzyskała wysokie noty we wszystkich obszarach: pasażer dorosły 91%, pasażer dziecięcy 88%, użytkownik drogi narażony na zagrożenia 71% i asystent bezpieczeństwa 80%.

 

CUPRA Leon integruje zestaw technologii bezpieczeństwa i wygody, które wykorzystują szereg danych z czujników, aby ułatwić i bezpieczniej żyć w codziennym życiu i pomóc spełnić wymagania najnowszych testów Euro NCAP.

 

Systemy obejmują autonomiczne hamowanie awaryjne, rozpoznawanie znaków drogowych, asystenta jazdy w korku, asystenta oświetlenia i asystenta przedzderzeniowego. Dodaj do tego integrację siedmiu poduszek powietrznych, w tym standardową centralną przednią poduszkę powietrzną, Front Assist z pojazdem, wykrywanie pieszych i rowerzystów, asystent kierowania awaryjnego i asystent skrzyżowania, asystent pasa ruchu i połączenie awaryjne, a CUPRA Leon zapewnia jedno z najbezpieczniejszych pojazdy dostępne na rynku.Najmocniejszy model produkcyjny Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance
Super Cars | 02.02.22

Najmocniejszy model produkcyjny Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance

843 KM w czterodrzwiowym coupé, które jest pierwszą hybrydą o wysokich osiągach i jednocześnie najmocniejszym do tej pory seryjnie produkowanym modelem marki z Affalterbach.

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor
Wiadomości | 05.03.20

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor

CUPRA Formentor samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi z wygodą SUV-a. Pierwszy model hiszpańskiego producenta, przeznaczony wyłącznie dla marki CUPRA, trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2020 roku.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder
Premiery | 05.02.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder

Trzydzieści pięć lat po premierze oryginalnego modelu Pathfinder powrócił do swoich surowych korzeni.