Wiadomości | 12.08.20

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.


Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Suzuki ma ugruntowaną pozycję na całym świecie dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie małych samochodów, a kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.

Zachowując kultowe cechy obecnego modelu, nowy Ignis dodatkowo wzmacnia swoją wyjątkową pozycję jako jedynego ultrakompaktowego SUV-a na rynku. Ma nowy przedni grill i zderzaki, wyrafinowane kolory wewnętrzne i zewnętrzne oraz silnik o zwiększonej wydajności i zwiększonej pojemności układu hybrydowego.

 

Od pierwszego debiutu w Europie w 2016 roku Ignis znalazł się w pierwszej trójce finalistów konkursu World Urban Car Awards 2017 i nadal zyskuje na popularności. Zmodernizowany Ignis opiera się na tej kultowej stylizacji w kompaktowym i funkcjonalnym opakowaniu, zwiększając jego atrakcyjność jako zabawnej, ale praktycznej propozycji na rynku.

 Hiszpańska marka zaprezentowała odświeżonego SEAT-a Ateca
Premiery | 15.06.20

Hiszpańska marka zaprezentowała odświeżonego SEAT-a Ateca

Nowa Ateca wyróżnia się jeszcze wyższym poziomem bezpieczeństwa, bardziej wyrazistym designem i pełną łącznością z otoczeniem sieciowym. Klienci zyskali również dostęp do nowej gamy wydajnych napędów oraz nowej wersji Xperience.

Mach-E Błyskawica
Elektryczne | 11.02.21

Mach-E Błyskawica

Czy może pokonać ładunek błyskawicy?

Bugatti Chiron Sport Alice
Super Cars | 14.02.21

Bugatti Chiron Sport Alice

Prezent dla żony, dostosowany do kreatywnych życzeń klienta na każdym etapie procesu projektowania i budowy.