Wiadomości | 12.08.20

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.


Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Suzuki ma ugruntowaną pozycję na całym świecie dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie małych samochodów, a kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.

Zachowując kultowe cechy obecnego modelu, nowy Ignis dodatkowo wzmacnia swoją wyjątkową pozycję jako jedynego ultrakompaktowego SUV-a na rynku. Ma nowy przedni grill i zderzaki, wyrafinowane kolory wewnętrzne i zewnętrzne oraz silnik o zwiększonej wydajności i zwiększonej pojemności układu hybrydowego.

 

Od pierwszego debiutu w Europie w 2016 roku Ignis znalazł się w pierwszej trójce finalistów konkursu World Urban Car Awards 2017 i nadal zyskuje na popularności. Zmodernizowany Ignis opiera się na tej kultowej stylizacji w kompaktowym i funkcjonalnym opakowaniu, zwiększając jego atrakcyjność jako zabawnej, ale praktycznej propozycji na rynku.

 Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne Super Coupe
Super Cars | 19.10.22

Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne Super Coupe

Spectre to coś więcej niż samochód. To deklaracja intencji i symbol świetlanej, śmiałej przyszłości, gdy Rolls-Royce wkracza w całkowicie elektryczną erę.

Porsche 911 GT
Wiadomości | 01.02.21

Porsche 911 GT

Wkrótce zobaczymy najnowszy model 911 podczas światowej premiery online.

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150
Wiadomości | 19.06.20

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford zaktualizował swoją główną stronę internetową o zwiastun zdjęcia modelu F-150 2021 i potwierdził, że premiera nowego Forda będzie transmitowane na żywo, aby każdy mógł się z nim zapoznać!