Elektryczne | 16.02.21

Skoda Enyaq Sportline iV

SKODA dodaje wariant SPORTLINE do swojej nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów.


Skoda Enyaq Sportline iV

Wraz z wprowadzeniem na rynek SKODY ENYAQ SPORTLINE iV, czeski producent dodaje znaną już od dawna wersję modelową do nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów produkowanych w Mladej Boleslav.

 

Czarne aplikacje nadwozia, duże felgi aluminiowe i obniżone sportowe zawieszenie nadają SKODZIE ENYAQ SPORTLINE iV pewny siebie wygląd i podkreślają dynamiczne właściwości jezdne. Sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, trójramienną wielofunkcyjną skórzaną kierownicę sportową i listwy wykończeniowe z efektem karbonowym nadają ton wnętrzu.

 

W ENYAQ SPORTLINE iV będą dostępne trzy warianty układu napędowego. Zarówno ENYAQ iV 60 o mocy 132 kW, jak i ENYAQ iV 80 z akumulatorem 82 kWh o mocy 150 kW i zasięgu ponad 520 km w cyklu WLTP, to napęd na tylne koła. ENYAQ iV 80x posiada dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 195 kW i napęd na wszystkie koła. Ten wariant uzupełni gamę jeszcze w tym roku.Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa
Premiery | 23.04.20

Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa

Nowego SUV-a Toyoty na bazie Yarisa mieliśmy zobaczyć podczas targów w Genewie. Niestety po anulowaniu imprezy, Toyota ogłosiła zawieszenie premiery aż do dziś. I oto mamy premierę, oczywiście online. Poznaliśmy nowy model SUV-a Toyoty. Toyota

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo
Wiadomości | 25.02.21

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo

25 lutego 2021 roku PEUGEOT zaprezentował swoje nowe logo: herb ozdobiony wspaniałą głową lwa.

Taigo, pierwszy SUV coupe marki Volkswagen, debiutuje na polskim rynku
Wiadomości | 12.01.22

Taigo, pierwszy SUV coupe marki Volkswagen, debiutuje na polskim rynku

Nowy model Volkswagena w niedużym nadwoziu łączy charakter SUV-a, topową technologię rodem z samochodów klasy premium i stylowy design. Ile kosztuje?