Elektryczne | 16.02.21

Skoda Enyaq Sportline iV

SKODA dodaje wariant SPORTLINE do swojej nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów.


Skoda Enyaq Sportline iV

Wraz z wprowadzeniem na rynek SKODY ENYAQ SPORTLINE iV, czeski producent dodaje znaną już od dawna wersję modelową do nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów produkowanych w Mladej Boleslav.

 

Czarne aplikacje nadwozia, duże felgi aluminiowe i obniżone sportowe zawieszenie nadają SKODZIE ENYAQ SPORTLINE iV pewny siebie wygląd i podkreślają dynamiczne właściwości jezdne. Sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, trójramienną wielofunkcyjną skórzaną kierownicę sportową i listwy wykończeniowe z efektem karbonowym nadają ton wnętrzu.

 

W ENYAQ SPORTLINE iV będą dostępne trzy warianty układu napędowego. Zarówno ENYAQ iV 60 o mocy 132 kW, jak i ENYAQ iV 80 z akumulatorem 82 kWh o mocy 150 kW i zasięgu ponad 520 km w cyklu WLTP, to napęd na tylne koła. ENYAQ iV 80x posiada dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 195 kW i napęd na wszystkie koła. Ten wariant uzupełni gamę jeszcze w tym roku.Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?
Wiadomości | 22.03.22

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?

Najczęstszymi powodami, dla których kierowcy wybierają właśnie ten rodzaj auta są m.in. kwestie ekologiczne, wysoki komfort jazdy oraz znacznie niższe koszty eksploatacji.

Rolls-Royce Wraith, koniec produkcji jednego z najbardziej rewolucyjnych samochodów
Super Cars | 23.03.23

Rolls-Royce Wraith, koniec produkcji jednego z najbardziej rewolucyjnych samochodów

To arcydzieło robione na zamówienie, ograniczone do zaledwie 12 egzemplarzy na całym świecie, jest także ostatnim coupe z silnikiem V12, jakie kiedykolwiek wyprodukował Rolls-Royce.

Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży Toyoty Yaris Cross
Wiadomości | 10.08.21

Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży Toyoty Yaris Cross

W salonach Toyoty nie ma jeszcze dostępnych egzemplarzy demonstracyjnych, mimo to polscy klienci złożyli już 1000 zamówień w ramach oferty przedsprzedażowej.