Elektryczne | 16.02.21

Skoda Enyaq Sportline iV

SKODA dodaje wariant SPORTLINE do swojej nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów.


Skoda Enyaq Sportline iV

Wraz z wprowadzeniem na rynek SKODY ENYAQ SPORTLINE iV, czeski producent dodaje znaną już od dawna wersję modelową do nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów produkowanych w Mladej Boleslav.

 

Czarne aplikacje nadwozia, duże felgi aluminiowe i obniżone sportowe zawieszenie nadają SKODZIE ENYAQ SPORTLINE iV pewny siebie wygląd i podkreślają dynamiczne właściwości jezdne. Sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, trójramienną wielofunkcyjną skórzaną kierownicę sportową i listwy wykończeniowe z efektem karbonowym nadają ton wnętrzu.

 

W ENYAQ SPORTLINE iV będą dostępne trzy warianty układu napędowego. Zarówno ENYAQ iV 60 o mocy 132 kW, jak i ENYAQ iV 80 z akumulatorem 82 kWh o mocy 150 kW i zasięgu ponad 520 km w cyklu WLTP, to napęd na tylne koła. ENYAQ iV 80x posiada dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 195 kW i napęd na wszystkie koła. Ten wariant uzupełni gamę jeszcze w tym roku.TOYOTA GAZOO Racing prezentuje światowy debiut zupełnie nowego modelu GR 86
Premiery | 06.04.21

TOYOTA GAZOO Racing prezentuje światowy debiut zupełnie nowego modelu GR 86

Po GR Supra i GR Yaris, nowy GR 86 jest trzecim globalnym modelem z serii samochodów sportowych.

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji
Wiadomości | 11.02.21

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM z czterema układami napędowymi w obudowie z włókna węglowego.

Touarega można teraz zaparkować zdalnie
Wiadomości | 16.11.20

Touarega można teraz zaparkować zdalnie

Park Assist ze zdalnym sterowaniem umożliwia zaparkowanie Touaregiem nawet na niewielkiej przestrzeni za pomocą smartfona kierowca może kontrolować proces wjazdu i wyjazdu auta z miejsca parkingowego. Zdalne parkowanie możliwe dzięki czterem kamerom i 12 czujnikom ultradźwiękowym.