Wiadomości | 28.04.23

Co oznacza nazwa A290_β (wymawiane jako „beta”)?

Firma Alpine zaprezentuje swój całkowicie nowy samochód pokazowy o nazwie A290_β, przewidujący przyszły w 100% elektryczny miejski samochód sportowy.


Co oznacza nazwa A290_β (wymawiane jako „beta”)?

9 maja 2023 r. w Bristolu (Wielka Brytania) firma Alpine zaprezentuje swój całkowicie nowy samochód pokazowy o nazwie A290_β, przewidujący przyszły w 100% elektryczny miejski samochód sportowy, który zostanie wprowadzony na rynek w 2024 roku.

 

Samochód pokazowy A290_β (A290 „beta”) jest zapowiedzią przyszłego elektrycznego hot hatcha tej marki, gotowego odkryć na nowo sportowy charakter. Pierwszy pojazd w „Dream Garage” ucieleśnia nową erę dla Alpine, celowo elektryczny i sportowy.

 

A290_β (wymawiane jako „beta”) jest zgodne ze strategią nazewnictwa marki Alpine polegającą na literze A, po której następują trzy cyfry. Pierwsza liczba odnosi się do wielkości pojazdu. Liczba „90” jest charakterystyczna dla wielozadaniowych pojazdów sportowych marki, określanych jako „life-style”, podczas gdy pojazdy czysto sportowe mają liczbę „10”. „β” odnosi się do testu beta używanego w świecie oprogramowania, wersji testowej, tuż przed wersją ostateczną.Pancerne, jednocześnie w pełni elektryczne nowe BMW serii 7
Wiadomości | 09.08.23

Pancerne, jednocześnie w pełni elektryczne nowe BMW serii 7

Jako pierwszy na świecie luksusowy sedan ochronny nowej generacji z całkowicie elektrycznym układem napędowym, BMW i7 Protection jest prawdziwym pionierem.

Audi A6 Avant e-tron concept
Concept Cars | 18.03.22

Audi A6 Avant e-tron concept

Audi prezentuje kolejny model swojej przyszłej, elektrycznie napędzanej Klasy Luksusowej A6: Avant. Szybkie ładowanie z zasięgiem do 300 km w zaledwie 10 minut.

Milionowe 3-drzwiowe MINI
Wiadomości | 18.04.23

Milionowe 3-drzwiowe MINI

Milionowy egzemplarz obecnej generacji oryginalnego MINI zjeżdża z linii produkcyjnej jako w pełni elektryczny MINI Cooper SE i zostanie dostarczony do Kanady w kolorze British Racing Green.