Premiery | 10.09.21

Chevrolet zaprezentował dziś nowe Silverado ZR2

Nowy flagowy model ZR2 zapewnia wyższy poziom zdolności terenowych i jest znacznie zaktualizowaną wersją najlepiej sprzedającego się pickupa Chevroleta.

Nowością na rok 2022 jest pierwszy w historii Silverado ZR2, nowa flagowa ciężarówka terenowa Chevy i najnowszy dodatek do udanej linii terenowych, fabrycznie podniesionych ciężarówek.

 

Udoskonalony Silverado 2022 ma również podwyższony wygląd zewnętrzny i nowe, wyraziste wnętrze z ulepszoną technologią. Zmiany obejmują standardowy ekran dotykowy o przekątnej 13,4 cala w modelach LT, RST, LT Trail Boss, ZR2, LTZ i High Country oraz dostępną technologię wspomagania kierowcy bez użycia rąk Super Cruise. Nowością jest również ulepszona, mocniejsza wersja silnika 2.7L Turbo High-Output, który oferuje wyższy moment obrotowy niż jakikolwiek inny silnik bazowy w swojej klasie.

 

„Silverado jest legendarne i nadal wzbudza zainteresowanie zarówno nowych, jak i lojalnych klientów. W przypadku nowego modelu ulepszyliśmy linię Silverado, aby wykorzystać jej sukces, dając klientom większy wybór, wyrafinowany design i nowe opcje technologiczne” – powiedział Kelly MacDonald, dyrektor ds. marketingu Chevrolet Truck. „Dodanie zupełnie nowego Silverado ZR2, flagowej ciężarówki terenowej Chevy, opiera się na już silnej ofercie podnoszonych fabrycznie pickupów Chevroleta, które przyciągają nowych nabywców”.Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder
Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.

Nettuno nowy silnik od Maserati, który wykorzystuje technologię F1 w samochodzie drogowym
Wiadomości | 01.07.20

Nettuno nowy silnik od Maserati, który wykorzystuje technologię F1 w samochodzie drogowym

Nowy silnik jest bijącym sercem supersamochodu sportowego MC20, którego światowa premiera odbędzie się we wrześniu.

BMW Concept XM
Concept Cars | 30.11.21

BMW Concept XM

Najmocniejszy samochód BMW M, jaki kiedykolwiek wszedł do produkcji seryjnej, która ma rozpocząć się pod koniec przyszłego roku.