Premiery | 10.09.21

Chevrolet zaprezentował dziś nowe Silverado ZR2

Nowy flagowy model ZR2 zapewnia wyższy poziom zdolności terenowych i jest znacznie zaktualizowaną wersją najlepiej sprzedającego się pickupa Chevroleta.

Nowością na rok 2022 jest pierwszy w historii Silverado ZR2, nowa flagowa ciężarówka terenowa Chevy i najnowszy dodatek do udanej linii terenowych, fabrycznie podniesionych ciężarówek.

 

Udoskonalony Silverado 2022 ma również podwyższony wygląd zewnętrzny i nowe, wyraziste wnętrze z ulepszoną technologią. Zmiany obejmują standardowy ekran dotykowy o przekątnej 13,4 cala w modelach LT, RST, LT Trail Boss, ZR2, LTZ i High Country oraz dostępną technologię wspomagania kierowcy bez użycia rąk Super Cruise. Nowością jest również ulepszona, mocniejsza wersja silnika 2.7L Turbo High-Output, który oferuje wyższy moment obrotowy niż jakikolwiek inny silnik bazowy w swojej klasie.

 

„Silverado jest legendarne i nadal wzbudza zainteresowanie zarówno nowych, jak i lojalnych klientów. W przypadku nowego modelu ulepszyliśmy linię Silverado, aby wykorzystać jej sukces, dając klientom większy wybór, wyrafinowany design i nowe opcje technologiczne” – powiedział Kelly MacDonald, dyrektor ds. marketingu Chevrolet Truck. „Dodanie zupełnie nowego Silverado ZR2, flagowej ciężarówki terenowej Chevy, opiera się na już silnej ofercie podnoszonych fabrycznie pickupów Chevroleta, które przyciągają nowych nabywców”.Volkswagen Golf R Hurricane, z silnikiem 2.0 TSI o mocy 526 KM
Tuning | 07.06.23

Volkswagen Golf R Hurricane, z silnikiem 2.0 TSI o mocy 526 KM

Prezentowany podczas Ultrace 2023 Volkswagen Golf R Hurricane to wyjątkowa odmiana najmocniejszej produkowanej seryjnie wersji kompaktowego auta marki z Wolfsburga.

GMC HUMMER EV w serii Off-Road Extreme E Racing
MotorSport | 26.01.21

GMC HUMMER EV w serii Off-Road Extreme E Racing

Prezentacja pierwszego w pełni elektrycznego supertrucka GMC w międzynarodowej serii wyścigów samochodów elektrycznych.

Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe
Super Cars | 09.01.23

Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe

Kosztujący od 2,7 miliona dolarów, różni się wszechstronnie przeprojektowaną aerodynamiką, zawieszeniem, chłodzeniem silnika i cyfrową telemetrią.