Premiery | 28.03.23

Całkowicie nowy Renault Espace

Renault prezentuje model Espace szóstej generacji, nowy klimatyczny SUV dla 5 lub 7 osób, który dołączy do gamy liderów marki w segmentach C i D.

W 1983 roku Renault zaprezentowało pojazd, który słusznie można nazwać pierwszym samochodem na całe życie, Renault Espace. Był pionierski, często naśladowany, nigdy nie miał sobie równych i przez pięć pokoleń zyskał status ikony.

 

Renault prezentuje teraz Całkowicie nowy Espace, nowy samochód dostawczy z miejscami dla 5 lub 7 osób, który dołączy do gamy liderów marki w segmentach C i D.

 

Espace zapoczątkował rewolucję, zapoczątkował wizję przyszłości i nigdy nie przestał zmieniać się z duchem czasu. Dzisiejszy zupełnie nowy Espace ma klimat SUV-a oraz atletyczną i elegancką stylistykę, a wykończenie Esprit Alpine dodaje sportowego charakteru. Pozostał wierny swojemu 5- lub 7-osobowemu DNA przewoźnika osób na dalekie odległości i nadal jest najbardziej przestronnym modelem w gamie Renault. Wybór wyrafinowanych materiałów i wykończeń dodaje klasy temu najwyższej klasy i jasnemu wnętrzu dzięki przeszklonemu dachowi o powierzchni ponad 1 m2, jednemu z największych na rynku.

 

Całkowicie nowy Espace jest również najnowocześniejszy i pełen zaawansowanych technologii w części wypoczynkowej i pod maską. Posiada wszystkie funkcje łączności, których potrzebuje kierowca i pasażerowie, i kontroluje swój wpływ na środowisko. Jego wymiary zewnętrzne są mniejsze, jest o 215 kg lżejszy od swojego poprzednika i jest wyposażony w ultrawydajny, w pełni hybrydowy układ napędowy E-Tech o mocy 200 KM. Jego wzorowo niskie zużycie paliwa (4,6 litra na 100 km) zapewnia zasięg do 1100 km, a akumulator nie wymaga żadnego ładowania. Najbardziej oszczędny pod względem zużycia paliwa nowy Espace emituje zaledwie 104 gramy CO2 na kilometr.

 

Jest zbudowany na specjalnie zaprojektowanej przez Alliance platformie CMF-CD i jest wyposażony w 32 systemy wspomagające kierowcę. MULTI-SENSE i 4CONTROL Advanced, system kierowania czterema kołami Renault, przenoszą przyjemność z jazdy na wyższy poziom.

 

Zamówienia na zupełnie nowego Espace rozpoczną się wiosną 2023 roku.SKODA ENYAQ iV coupe
Premiery | 31.01.22

SKODA ENYAQ iV coupe

Po udanej premierze ENYAQ iV, Skoda dodaje teraz do swojej oferty eleganckie coupe i pierwszy w historii w pełni elektryczny wariant RS.

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM
Elektryczne | 05.01.22

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM

Pierwszy samochód BMW M zaprojektowany od początku z myślą o elektromobilności, który łączy to, co najlepsze z trzech światów: BMW i, BMW X, BMW M.

Mitsubishi ASX nowej generacji zadebiutuje w polskich salonach już w tym miesiącu
Wiadomości | 02.03.23

Mitsubishi ASX nowej generacji zadebiutuje w polskich salonach już w tym miesiącu

Druga generacja sprzedającego się dotychczas na pięciu kontynentach modelu, została opracowana z myślą o europejskich kierowcach.