Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail

Pojawi się w Europie latem przyszłego roku natomiast w Chinach już w drugiej połowie 2021 roku.

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail jest kluczowym modelem w planie transformacji Nissana NEXT. Model oferuje atrakcyjny pakiet dynamicznych osiągów i technologii, które bezproblemowo wspierają styl życia klientów.

 

Aby uzupełnić gamę uderzających crossoverów Nissana w Europie, latem przyszłego roku (2022) zadebiutuje zupełnie nowy SUV X-Trail, którego światowy debiut odbył się dziś na targach Auto Shanghai 2021.

 

Podobnie jak jego kuzyn Qashqai, będzie oparty na platformie Alliance CMF-C, która jest wysoce zaawansowaną architekturą zaprojektowaną z myślą o zastosowaniu zaawansowanego układu napędowego e-POWER Nissana, a także będzie wizytówką wysoce rozwiniętej technologii wspomagania kierowcy, ulepszonej wyrafinowanie i dynamiczna wydajność.

Całkowicie nowy X-Trail będzie czwartą generacją odnoszącego sukcesy rodzinnego SUV-a i zachowa formułę poprzednich generacji, oferując elastyczne i wszechstronne wnętrze dla kupujących z poczuciem przygody w połączeniu z najnowszym pokładowym Nissanem. technologie. Podobnie jak obecny X-Trail, nowa iteracja będzie dostępna ze składanym trzecim rzędem siedzeń, zapewniającym dodatkową wygodę rodzinom i przyjaciołom do dzielenia się bogatymi doświadczeniami poza domem, ale pozostanie wystarczająco kompaktowy, aby ułatwić manewry parkowania.

 

Nissan X-TRAIL - pojawi się w Europie latem przyszłego roku natomiast w Chinach już w drugiej połowie 2021 roku

Wraz z X-Trail, Nissan wprowadził najnowszą technologię elektryfikowanego układu napędowego e-POWER, która otwiera kolejny rozdział elektryfikacji Nissana na rynku chińskim.Najpotężniejszy samochód typu muscle car na świecie
Wiadomości | 22.03.23

Najpotężniejszy samochód typu muscle car na świecie

Dodge przedstawia najszybszy i najmocniejszy muscle car na świecie, 1025-konny Dodge Challenger SRT Demon 170. Siódma i ostatnia edycja specjalna marki „Last Call”.

Nowy, w pełni elektryczny minivan premium Volvo EM90
Elektryczne | 14.11.23

Nowy, w pełni elektryczny minivan premium Volvo EM90

Segment pojazdów wielozadaniowych (MPV) zyskał w ostatnich latach znaczną popularność. Volvo EM90 jako pierwsze pojawia się w Chinach, największym rynku samochodowym na świecie.

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail

Pojawi się w Europie latem przyszłego roku natomiast w Chinach już w drugiej połowie 2021 roku.