Premiery | 15.02.21

Całkowicie nowy Bolt EUV

Dzisiaj Chevrolet rozszerzył swoją ofertę pojazdów elektrycznych o całkowicie elektryczny model Bolt EUV oraz przeprojektowany model Bolt EV.

Bolt EUV wnosi własny charakter do rozwijającego się segmentu małych SUV-ów dzięki nowoczesnemu, muskularnemu designowi i przestronniejszemu wnętrzu oraz dużej przestrzeni na nogi z tyłu. Posiada również charakterystyczny przód z rzeźbioną osłoną chłodnicy i charakterystycznym oświetleniem, w tym standardowymi reflektorami LED i charakterystycznymi dla marki Chevy wysokopoziomowymi światłami do jazdy dziennej, które pełnią funkcję sekwencyjnych kierunkowskazów.

 

Oprócz poszerzenia oferty pojazdów elektrycznych marki, Bolt EUV będzie również pierwszym pojazdem Chevroleta, który będzie oferował Super Cruise, pierwszy w branży prawdziwie bezdotykowy system wspomagania kierowcy na otwartych drogach.

 

Chevrolet sprawia również, że ładowanie jest wygodniejsze dzięki nowemu dwupoziomowemu przewódowi ładowania, który dla wielu klientów eliminuje konieczność zakupu oddzielnej ładowarki do domu. Posiada wymienną wtyczkę, która umożliwia klientowi podłączenie do standardowego gniazdka 120 V z trzema bolcami w celu ładowania poziomu 1 i gniazda 240 V do ładowania na poziomie 2 do 7,2 kW.

 

 Całkowicie nowy lifestyle’owy Mercedes-Benz GLC Coupe
Premiery | 14.03.23

Całkowicie nowy lifestyle’owy Mercedes-Benz GLC Coupe

Nowy GLC Coupe łączy stylowy design z satysfakcją z dynamicznej jazdy i jako usportowiona odmiana SUV-a GLC uzupełnia najlepiej sprzedającą się gamę modeli Mercedes-Benz.

Hyundai przedstawia prototyp nowego i20 N
Wiadomości | 06.05.20

Hyundai przedstawia prototyp nowego i20 N

Prototyp nowego Hyundaia i20 N jest testowany w ekstremalnych warunkach na zamarzniętym jeziorze w północnej Szwecji wraz z i20 WRC oraz RM19. Jednocześnie Hyundai udostępnił nowe materiały promocyjne z tego wydarzenia.

Hyundai KONA nowej generacji będzie dostępny w czterech wariantach
Wiadomości | 20.12.22

Hyundai KONA nowej generacji będzie dostępny w czterech wariantach

Hyundai zaprezentował dziś wywodzący się z pojazdów elektrycznych, futurystyczny design subkompaktowego SUV-a KONA nowej generacji.