Premiery | 15.02.21

Całkowicie nowy Bolt EUV

Dzisiaj Chevrolet rozszerzył swoją ofertę pojazdów elektrycznych o całkowicie elektryczny model Bolt EUV oraz przeprojektowany model Bolt EV.

Bolt EUV wnosi własny charakter do rozwijającego się segmentu małych SUV-ów dzięki nowoczesnemu, muskularnemu designowi i przestronniejszemu wnętrzu oraz dużej przestrzeni na nogi z tyłu. Posiada również charakterystyczny przód z rzeźbioną osłoną chłodnicy i charakterystycznym oświetleniem, w tym standardowymi reflektorami LED i charakterystycznymi dla marki Chevy wysokopoziomowymi światłami do jazdy dziennej, które pełnią funkcję sekwencyjnych kierunkowskazów.

 

Oprócz poszerzenia oferty pojazdów elektrycznych marki, Bolt EUV będzie również pierwszym pojazdem Chevroleta, który będzie oferował Super Cruise, pierwszy w branży prawdziwie bezdotykowy system wspomagania kierowcy na otwartych drogach.

 

Chevrolet sprawia również, że ładowanie jest wygodniejsze dzięki nowemu dwupoziomowemu przewódowi ładowania, który dla wielu klientów eliminuje konieczność zakupu oddzielnej ładowarki do domu. Posiada wymienną wtyczkę, która umożliwia klientowi podłączenie do standardowego gniazdka 120 V z trzema bolcami w celu ładowania poziomu 1 i gniazda 240 V do ładowania na poziomie 2 do 7,2 kW.

 

 BMW prezentuje gruntownie odświeżone nowe BMW X5 i nowe BMW X6
Wiadomości | 08.02.23

BMW prezentuje gruntownie odświeżone nowe BMW X5 i nowe BMW X6

Unowocześniona stylistyka i bogatsze wyposażenie standardowe oraz zaktualizowana gama układów napędowych uwzględnia nowe silniki spalinowe i układ hybrydowy plug-in nowej generacji.

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo
Elektryczne | 25.07.20

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo

Premiera polskiej marki motoryzacyjnej samochodów elektrycznych już we wtorek 28 lipca o godz. 14. Jednak już teraz przedsmak tego, czego możemy spodziewać się we wtorek.

Pierwszy elektryczny HUMMER sprzedany na aukcji za pół miliona dolarów
Wiadomości | 03.02.23

Pierwszy elektryczny HUMMER sprzedany na aukcji za pół miliona dolarów

Pierwszy produkcyjny egzemplarz SUV-a GMC HUMMER EV Edition 1 został sprzedany na aukcji za 500 000 $. Organizacja non-profit otrzyma pełną kwotę.