Premiery | 15.02.21

Całkowicie nowy Bolt EUV

Dzisiaj Chevrolet rozszerzył swoją ofertę pojazdów elektrycznych o całkowicie elektryczny model Bolt EUV oraz przeprojektowany model Bolt EV.

Bolt EUV wnosi własny charakter do rozwijającego się segmentu małych SUV-ów dzięki nowoczesnemu, muskularnemu designowi i przestronniejszemu wnętrzu oraz dużej przestrzeni na nogi z tyłu. Posiada również charakterystyczny przód z rzeźbioną osłoną chłodnicy i charakterystycznym oświetleniem, w tym standardowymi reflektorami LED i charakterystycznymi dla marki Chevy wysokopoziomowymi światłami do jazdy dziennej, które pełnią funkcję sekwencyjnych kierunkowskazów.

 

Oprócz poszerzenia oferty pojazdów elektrycznych marki, Bolt EUV będzie również pierwszym pojazdem Chevroleta, który będzie oferował Super Cruise, pierwszy w branży prawdziwie bezdotykowy system wspomagania kierowcy na otwartych drogach.

 

Chevrolet sprawia również, że ładowanie jest wygodniejsze dzięki nowemu dwupoziomowemu przewódowi ładowania, który dla wielu klientów eliminuje konieczność zakupu oddzielnej ładowarki do domu. Posiada wymienną wtyczkę, która umożliwia klientowi podłączenie do standardowego gniazdka 120 V z trzema bolcami w celu ładowania poziomu 1 i gniazda 240 V do ładowania na poziomie 2 do 7,2 kW.

 

 



Dziś opublikowany został oficjalny zwiastun Forda Rangera nowej generacji
Wiadomości | 09.09.21

Dziś opublikowany został oficjalny zwiastun Forda Rangera nowej generacji

Gotowy na Rangera nowej generacji? Model będzie zaprezentowany jeszcze w tym roku i wprowadzony na rynek w roku 2022.

Porsche prezentuje swoje przyszłościowe studium koncepcyjne Mission R
Concept Cars | 08.09.21

Porsche prezentuje swoje przyszłościowe studium koncepcyjne Mission R

Na rozpoczęcie targów IAA MOBILITY 2021 w Monachium Porsche ma spektakularnie spojrzeć w motoryzacyjną przyszłość.

Zmiany w taryfikatorze mandatów już widoczne w statystykach
Wiadomości | 21.02.22

Zmiany w taryfikatorze mandatów już widoczne w statystykach

Według Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, w styczniu br. o ponad 55 proc. obniżyła się liczba przekroczeń prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.