Premiery | 03.07.20

Buick przedstawia VELITE 6 plug-in hybrid EV dostępny na rynku chińskim

Buick ogłosił dziś, że dodaje hybrydowy pojazd elektryczny VELITE 6 (PHEV) do swojego nowego portfolio pojazdów energetycznych (NEV) w Chinach. Model ma zostać uruchomiony w tym miesiącu.

VELITE 6 PHEV będzie napędzany technologią napędu elektrycznego Buick eMotion, która wykorzystuje globalną wiedzę GM na temat elektryfikacji. Zapewni do 780 kilometrów całkowitego zasięgu, w tym 60 kilometrów zasięgu zasilanego wyłącznie energią elektryczną, zapewniając jednocześnie cichą i płynną jazdę z płynną zmianą mocy.

 

„Wykorzystując najnowocześniejszą technologię hybrydową typu plug-in, VELITE 6 nie oferuje żadnych kompromisów w zakresie osiągów pojazdu ani zasięgu, dzięki czemu jest idealną opcją zarówno do codziennych dojazdów do pracy, jak i dalekich podróży”, powiedziała Molly Peck, dyrektor wykonawczy Buick Sales i marketing w SAIC-GM.

 

Elektryczny układ napędowy VELITE 6 PHEV będzie składał się z wysokowydajnych podwójnych silników uzupełnionych wysokowydajnym akumulatorem litowym LG i dedykowanym czterocylindrowym silnikiem 1,5 l do układów hybrydowych. Dodanie inteligentnej elektronicznej bezstopniowej przekładni (E-CVT) obniży zużycie paliwa nawet do 1,4 litra / 100 kilometrów.

 

Zwiększona wydajność VELITE 6 PHEV i oszczędność paliwa również skorzystają z zaawansowanej technologii Power Split, która będzie mogła być używana zarówno w trybie hybrydowym pojazdu, jak i w trybie wyłącznie elektrycznym. Zwiększy wrażenia z jazdy z dodatkową łatwością i komfortem.

 

Wraz z pojawieniem się VELITE 6 PHEV, Buick umocni swoją pionierską pozycję w segmencie pojazdów NEV na swoim największym rynku, oferując szeroką gamę rozwiązań elektryfikacyjnych, od pojazdów o napędzie hybrydowym 48 V po pojazdy wyłącznie elektryczne.GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym
Wiadomości | 01.09.21

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym

Głównym celem projektu jest przekazywanie użytkownikom dróg bieżących informacji o sytuacji na drogach. Zobacz wideo prezentację.

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy
Wiadomości | 08.10.20

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy

Z ponad 800 000 samochodami wyprodukowanymi od debiutu w 2016 roku SUV PEUGEOT 3008 jest liderem na rynku kompaktowych SUV-ów.

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine
Super Cars | 20.05.21

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine

Ostateczne, wysokooktanowe spotkanie pomiędzy czołowymi francuskimi maszynami to spektakl, który warto zobaczyć. Wideo.