Premiery | 03.07.20

Buick przedstawia VELITE 6 plug-in hybrid EV dostępny na rynku chińskim

Buick ogłosił dziś, że dodaje hybrydowy pojazd elektryczny VELITE 6 (PHEV) do swojego nowego portfolio pojazdów energetycznych (NEV) w Chinach. Model ma zostać uruchomiony w tym miesiącu.

VELITE 6 PHEV będzie napędzany technologią napędu elektrycznego Buick eMotion, która wykorzystuje globalną wiedzę GM na temat elektryfikacji. Zapewni do 780 kilometrów całkowitego zasięgu, w tym 60 kilometrów zasięgu zasilanego wyłącznie energią elektryczną, zapewniając jednocześnie cichą i płynną jazdę z płynną zmianą mocy.

 

„Wykorzystując najnowocześniejszą technologię hybrydową typu plug-in, VELITE 6 nie oferuje żadnych kompromisów w zakresie osiągów pojazdu ani zasięgu, dzięki czemu jest idealną opcją zarówno do codziennych dojazdów do pracy, jak i dalekich podróży”, powiedziała Molly Peck, dyrektor wykonawczy Buick Sales i marketing w SAIC-GM.

 

Elektryczny układ napędowy VELITE 6 PHEV będzie składał się z wysokowydajnych podwójnych silników uzupełnionych wysokowydajnym akumulatorem litowym LG i dedykowanym czterocylindrowym silnikiem 1,5 l do układów hybrydowych. Dodanie inteligentnej elektronicznej bezstopniowej przekładni (E-CVT) obniży zużycie paliwa nawet do 1,4 litra / 100 kilometrów.

 

Zwiększona wydajność VELITE 6 PHEV i oszczędność paliwa również skorzystają z zaawansowanej technologii Power Split, która będzie mogła być używana zarówno w trybie hybrydowym pojazdu, jak i w trybie wyłącznie elektrycznym. Zwiększy wrażenia z jazdy z dodatkową łatwością i komfortem.

 

Wraz z pojawieniem się VELITE 6 PHEV, Buick umocni swoją pionierską pozycję w segmencie pojazdów NEV na swoim największym rynku, oferując szeroką gamę rozwiązań elektryfikacyjnych, od pojazdów o napędzie hybrydowym 48 V po pojazdy wyłącznie elektryczne.NIO zaprezentowało model ET5, konkurencję dla Tesli Model 3
Premiery | 22.12.21

NIO zaprezentowało model ET5, konkurencję dla Tesli Model 3

Chiński producent NIO zaprezentował średniej wielkości inteligentny model elektrycznego sedana, który może się stać bezpośrednim rywalem dla Tesli Model 3.

Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience
Wiadomości | 08.07.20

Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience

W ostatnich latach żadna inna innowacja nie wpłynęła tak radykalnie na obsługę Mercedesów jak samouczący się system operacyjny MBUX (Mercedes-Benz User Experience). W Klasie S zadebiutuje jego druga generacja.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8
Wiadomości | 04.03.21

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia K8 sportowy sedan klasy premium został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki.