Wiadomości | 23.01.24

BMW M Performance na Tokyo Auto Salon 2024

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Japonii, która rozpoczęła się w 1983 roku. Stoisko BMW zostało specjalnie zaprojektowane tak, aby przyciągnąć jak największą liczbę odwiedzających.

Na stoisku BMW podczas Tokyo Auto Salon 2024 można było zobaczyć zaktualizowaną wersję ogromnej atrapy chłodnicy, która ostatnim razem przyciągnęła wielu odwiedzających, a także jedną z największych na świecie dioram M Performance.

 

Gama modelowa na stoisku BMW wyglądaa następująco: BMW M8 Competition, zaprezentowany jako oficjalny samochód BMW i MINI Racing, w specjalne motywy Le Mans, BMW M2 Competition, BMW i5 M60 xDrive, BMW M3 Touring M xDrive Competition, wszystkie z częściami M Performance.

 

Podczas eventu na specjalnej scenie na stoisku BMW regularnie organizowano talk show, różnorodne treści przedstawiające znaczenie oryginalnych części BMW i atrakcyjność usług u autoryzowanych dealerów BMW, a także pokaz tańca mody BMW Kolekcji Lifestyle. Ponadto na stoisku BMW po raz pierwszy w Japonii zaprezentowano wersję 2024 wiodącego samochodu z wyścigów BMW i MINI organizowanych w tym roku w połączeniu z Formułą 1 na torze Suzuka Circuit, a także model produkowany masowo inny niż wszystkie.

Łukasz WieraLamborghini Essenza SCV12 hipersamochód wyłącznie na tor wyścigowy. Wideo
Super Cars | 30.07.20

Lamborghini Essenza SCV12 hipersamochód wyłącznie na tor wyścigowy. Wideo

Limitowany hipersamochód składający się wyłącznie z 40 jednostek z silnikiem V12, który jest w stanie dostarczyć ponad 830 KM.

Nowy Subaru Crosstrek teraz jeszcze lepszy
Wiadomości | 09.06.20

Nowy Subaru Crosstrek teraz jeszcze lepszy

Według Subaru, model Crosstrek zawsze był kompaktowym SUV-em o odpowiedniej wielkości, który pozwala ci robić więcej: jeździć w więcej miejsc, zabierać więcej przyjaciół, ciągnąć więcej sprzętu. Crosstrek Subaru zawsze emanował przygodą. Nowy Crosstrek będzie zawierać sportową wersję kompaktowego SUV-a, który jest jeszcze bardziej ekscytujący i zdolny, z ulepszonym silnikiem, który zapewnia większą moc, styl i bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności paliwa. Całkowicie nowy Crosstrek Sport ma standardowy 2,5-litrowy silnik SUBARU BOXER z bezpośrednim wtryskiem, standardową wodoodporną tapicerkę StarTex oraz wytrzymałą, agresywną stylistykę wewnątrz i na zewnątrz.

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie
Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.