Wiadomości | 23.01.24

BMW M Performance na Tokyo Auto Salon 2024

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Japonii, która rozpoczęła się w 1983 roku. Stoisko BMW zostało specjalnie zaprojektowane tak, aby przyciągnąć jak największą liczbę odwiedzających.

Na stoisku BMW podczas Tokyo Auto Salon 2024 można było zobaczyć zaktualizowaną wersję ogromnej atrapy chłodnicy, która ostatnim razem przyciągnęła wielu odwiedzających, a także jedną z największych na świecie dioram M Performance.

 

Gama modelowa na stoisku BMW wyglądaa następująco: BMW M8 Competition, zaprezentowany jako oficjalny samochód BMW i MINI Racing, w specjalne motywy Le Mans, BMW M2 Competition, BMW i5 M60 xDrive, BMW M3 Touring M xDrive Competition, wszystkie z częściami M Performance.

 

Podczas eventu na specjalnej scenie na stoisku BMW regularnie organizowano talk show, różnorodne treści przedstawiające znaczenie oryginalnych części BMW i atrakcyjność usług u autoryzowanych dealerów BMW, a także pokaz tańca mody BMW Kolekcji Lifestyle. Ponadto na stoisku BMW po raz pierwszy w Japonii zaprezentowano wersję 2024 wiodącego samochodu z wyścigów BMW i MINI organizowanych w tym roku w połączeniu z Formułą 1 na torze Suzuka Circuit, a także model produkowany masowo inny niż wszystkie.

Łukasz WieraRenault ujawniło nazwę swojego nowego rodzinnego kompaktowego SUV-a
Wiadomości | 08.02.24

Renault ujawniło nazwę swojego nowego rodzinnego kompaktowego SUV-a

Renault Symbioz, najnowszy pojazd w ofensywie marki w segmencie C, który łączy przyjemność z jazdy z przestronnością wnętrza i oszczędnością paliwa w pełni hybrydowego silnika 145 E-Tech.

Mercedes-AMG Project ONE
Super Cars | 14.12.20

Mercedes-AMG Project ONE

Nowa kampania marketingowa z Lewisem Hamiltonem: Rekordowy mistrz świata stawia na E PERFORMANCE. Wideo

Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship
Wiadomości | 22.05.20

Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship

Mazda została oficjalnym partnerem wirtualnej serii wyścigowej FIA Gran Turismo Championship aby nadal dostarczać ekscytujących wrażeń z e-sportu. Nowy wirtualny samochód wyścigowy będzie dostępny do pobrania w Gran Turismo Sport.