Premiery | 03.07.20

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5

Odważny, mocny wygląd zawiera DNA projektu Stingera, jednocześnie rozszerzając przyszły język projektowania Kii. Najmocniejszy sedan klasy średniej Kia uwalnia ducha kierowców rozsądku dzięki uderzającemu designowi, atrakcyjnym opcjom układu napędowego i ekscytującej technologii.

Niemal dekadę po tym, jak Kia Optima w 2011 roku utorowała drogę jednej z największych historii rozwoju i osiągnięć branży motoryzacyjnej, Kia Motors America (KMA) ponownie resetuje oczekiwania, prezentując nowego sedana średniej wielkości K5. Reprezentując jeden z największych postępów międzypokoleniowych w najnowszej historii motoryzacji, K5 świętuje ten nowy odważny rozdział w historii Kia równie odważną nazwą, aby podkreślić rewolucyjny design średniej wielkości sedana, nowej ulepszonej platformy „N3” od bezpieczeństwo i osiągi, silniki z turbodoładowaniem, dostępny napęd na wszystkie koła oraz technologia udarowa. Innymi słowy, filozofia „Give It All” Kii w Stanach Zjednoczonych jest oczywista i „żywa” w tej nowej maszynie.

 

Ale po co próbować wynaleźć sedana, szczególnie w czasach, gdy rynek nadal przechodzi na crossovery i SUV-y? Kierowana przez ducha nie do powstrzymania, aby próbować ciężej i pracować mądrzej, Kia jest zdecydowana raczej dać z siebie wszystko niż się poddać i całkowicie na nowo wyobraża sobie tradycyjnego sedana.

 

W sprzedaży tego lata K5 będzie dostępny w czterech wersjach wyposażenia (LX, LXS, GT-Line, EX), a napędzany adrenaliną GT pojawi się później jesienią.Mercedes-AMG Project ONE
Super Cars | 14.12.20

Mercedes-AMG Project ONE

Nowa kampania marketingowa z Lewisem Hamiltonem: Rekordowy mistrz świata stawia na E PERFORMANCE. Wideo

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco
Wiadomości | 10.06.20

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Ford oficjalnie zaktualizował stronę internetową, która informuje nas wszystkich, że w lipcu zobaczymy nowego Forda Bronco. Zobacz zwiastun wideo.

Toyota AYGO X prologue
Concept Cars | 17.03.21

Toyota AYGO X prologue

Zapowiedź nadchodzącej rewolucji w klasie małych aut segmentu A, czyli samochód o jeszcze bardziej pikantnej stylistyce.