Premiery | 03.07.20

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5

Odważny, mocny wygląd zawiera DNA projektu Stingera, jednocześnie rozszerzając przyszły język projektowania Kii. Najmocniejszy sedan klasy średniej Kia uwalnia ducha kierowców rozsądku dzięki uderzającemu designowi, atrakcyjnym opcjom układu napędowego i ekscytującej technologii.

Niemal dekadę po tym, jak Kia Optima w 2011 roku utorowała drogę jednej z największych historii rozwoju i osiągnięć branży motoryzacyjnej, Kia Motors America (KMA) ponownie resetuje oczekiwania, prezentując nowego sedana średniej wielkości K5. Reprezentując jeden z największych postępów międzypokoleniowych w najnowszej historii motoryzacji, K5 świętuje ten nowy odważny rozdział w historii Kia równie odważną nazwą, aby podkreślić rewolucyjny design średniej wielkości sedana, nowej ulepszonej platformy „N3” od bezpieczeństwo i osiągi, silniki z turbodoładowaniem, dostępny napęd na wszystkie koła oraz technologia udarowa. Innymi słowy, filozofia „Give It All” Kii w Stanach Zjednoczonych jest oczywista i „żywa” w tej nowej maszynie.

 

Ale po co próbować wynaleźć sedana, szczególnie w czasach, gdy rynek nadal przechodzi na crossovery i SUV-y? Kierowana przez ducha nie do powstrzymania, aby próbować ciężej i pracować mądrzej, Kia jest zdecydowana raczej dać z siebie wszystko niż się poddać i całkowicie na nowo wyobraża sobie tradycyjnego sedana.

 

W sprzedaży tego lata K5 będzie dostępny w czterech wersjach wyposażenia (LX, LXS, GT-Line, EX), a napędzany adrenaliną GT pojawi się później jesienią.Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie
Wiadomości | 28.07.21

Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie

Wkrótce pełna premiera nowego SUV-a, który prezentuje najnowszą stylistykę i zaawansowanie techniczne marki MG. Pomimo dostępności w Europie w Polsce go nie kupisz.

SKODA FABIA nowej generacji na pierwszym zdjęciu
Wiadomości | 11.02.21

SKODA FABIA nowej generacji na pierwszym zdjęciu

Zapowiedź czwartej generacji modelu. Kiedy premiera?

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.