Premiery | 03.07.20

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5

Odważny, mocny wygląd zawiera DNA projektu Stingera, jednocześnie rozszerzając przyszły język projektowania Kii. Najmocniejszy sedan klasy średniej Kia uwalnia ducha kierowców rozsądku dzięki uderzającemu designowi, atrakcyjnym opcjom układu napędowego i ekscytującej technologii.

Niemal dekadę po tym, jak Kia Optima w 2011 roku utorowała drogę jednej z największych historii rozwoju i osiągnięć branży motoryzacyjnej, Kia Motors America (KMA) ponownie resetuje oczekiwania, prezentując nowego sedana średniej wielkości K5. Reprezentując jeden z największych postępów międzypokoleniowych w najnowszej historii motoryzacji, K5 świętuje ten nowy odważny rozdział w historii Kia równie odważną nazwą, aby podkreślić rewolucyjny design średniej wielkości sedana, nowej ulepszonej platformy „N3” od bezpieczeństwo i osiągi, silniki z turbodoładowaniem, dostępny napęd na wszystkie koła oraz technologia udarowa. Innymi słowy, filozofia „Give It All” Kii w Stanach Zjednoczonych jest oczywista i „żywa” w tej nowej maszynie.

 

Ale po co próbować wynaleźć sedana, szczególnie w czasach, gdy rynek nadal przechodzi na crossovery i SUV-y? Kierowana przez ducha nie do powstrzymania, aby próbować ciężej i pracować mądrzej, Kia jest zdecydowana raczej dać z siebie wszystko niż się poddać i całkowicie na nowo wyobraża sobie tradycyjnego sedana.

 

W sprzedaży tego lata K5 będzie dostępny w czterech wersjach wyposażenia (LX, LXS, GT-Line, EX), a napędzany adrenaliną GT pojawi się później jesienią.Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju
Wiadomości | 03.12.21

Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju

Polestar 3, który zostanie wprowadzony na rynek w 2022 r. na nowo zdefiniuje SUV-y w erze elektrycznej i będzie produkowany w USA.

Nowy kamper Toyota PROACE Verso Tanuki
Wiadomości | 23.03.23

Nowy kamper Toyota PROACE Verso Tanuki

Przestronny osobowy van z nadwoziem Long otrzymuje wysokiej jakości wyposażenie kempingowe, skonfigurowane przez doświadczonych podróżników.

Posłuchaj całkowicie elektrycznej ścieżki dźwiękowej Audi E-Tron GT
Wiadomości | 08.10.20

Posłuchaj całkowicie elektrycznej ścieżki dźwiękowej Audi E-Tron GT

Audi wniosło talent muzyczny i kompetencje techniczne do komponowania unikalnego brzmienia dla e-tron GT.