Premiery | 03.07.20

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5

Odważny, mocny wygląd zawiera DNA projektu Stingera, jednocześnie rozszerzając przyszły język projektowania Kii. Najmocniejszy sedan klasy średniej Kia uwalnia ducha kierowców rozsądku dzięki uderzającemu designowi, atrakcyjnym opcjom układu napędowego i ekscytującej technologii.

Niemal dekadę po tym, jak Kia Optima w 2011 roku utorowała drogę jednej z największych historii rozwoju i osiągnięć branży motoryzacyjnej, Kia Motors America (KMA) ponownie resetuje oczekiwania, prezentując nowego sedana średniej wielkości K5. Reprezentując jeden z największych postępów międzypokoleniowych w najnowszej historii motoryzacji, K5 świętuje ten nowy odważny rozdział w historii Kia równie odważną nazwą, aby podkreślić rewolucyjny design średniej wielkości sedana, nowej ulepszonej platformy „N3” od bezpieczeństwo i osiągi, silniki z turbodoładowaniem, dostępny napęd na wszystkie koła oraz technologia udarowa. Innymi słowy, filozofia „Give It All” Kii w Stanach Zjednoczonych jest oczywista i „żywa” w tej nowej maszynie.

 

Ale po co próbować wynaleźć sedana, szczególnie w czasach, gdy rynek nadal przechodzi na crossovery i SUV-y? Kierowana przez ducha nie do powstrzymania, aby próbować ciężej i pracować mądrzej, Kia jest zdecydowana raczej dać z siebie wszystko niż się poddać i całkowicie na nowo wyobraża sobie tradycyjnego sedana.

 

W sprzedaży tego lata K5 będzie dostępny w czterech wersjach wyposażenia (LX, LXS, GT-Line, EX), a napędzany adrenaliną GT pojawi się później jesienią.BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE
Tuning | 24.03.22

BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE

Ten jedyny w swoim rodzaju pickup oparty na modelu Mercedes-AMG G 63, którego można zabrać wszędzie, łączy światy luksusu arcydzieła na zamówienie i niepowstrzymanej mocy w terenie.

Bentley rozpoczyna świętowanie 20. urodzin modelu Continental GT
Super Cars | 18.04.23

Bentley rozpoczyna świętowanie 20. urodzin modelu Continental GT

Wprowadzony na rynek w 2003 roku jako pierwszy całkowicie nowy Bentley współczesnej ery, pierwszy z napędem na wszystkie koła i pierwszy wyposażony w innowacyjny silnik W12.

Mobilize Limo limuzyna dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji
Elektryczne | 28.08.21

Mobilize Limo limuzyna dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji

Nowa marka mobilna Grupy Renault przedstawia nowego całkowicie elektrycznego sedana dostępnego wyłącznie w ramach subskrypcji, który ma wejść na rynek w 2022 roku.