Wiadomości | 21.07.22

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man

Jako oficjalna marka motoryzacyjna filmu, zaprezentowane zostaną cztery pojazdy Audi, całkowicie elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupe.

The Gray Man został pokazany w wybranych kinach na całym świecie 15 lipca i zostanie udostępniony na całym świecie w serwisie Netflix jutro 22 lipca 2022 roku.
Grey Man to współczesny globalny thriller akcji z gwiazdorską obsadą: Ryanem Goslingiem (Sierra Six), Chris Evans (Lloyd Hansen), Ana de Armas (Dani Miranda), Jessica Henwick (Suzanne Brewer), Regé-Jean Page (Denny Carmichael), Wagner Moura (Laszlo), Julia Butters (Claire), Dhanush (Avik San), Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy), Alfre Woodard (Margaret Cahill) i nie tylko.

W pełni elektryczne Audi RS e-tron GT jest prowadzone przez Sierra Six (Ryan Gosling), a w pełni elektryczne Audi Q4 Sportback e-tron jest prowadzone przez agentkę Dani Miranda (Ana de Armas). Audi RS 7 Sportback pojawia się w sekwencji pościgu z agentką Dani Mirandą za kierownicą, a Audi R8 Coupé w sekwencji podjazdu z Avikiem Sanem (Dhanush).


„Ten film przyciąga uwagę i intryguje na całym świecie” – mówi Henrik Wenders, szef marki AUDI AG. Wyjaśnia prawdziwy zakres roli Audi w tworzeniu produkcji, która znacznie wykraczała poza samo dostarczanie pojazdów. „Ta współpraca sprawiła, że poczuliśmy akcję i dużą szybkość. Podobnie jak bracia Russo, my w Audi wykorzystujemy technologię, aby stworzyć coś niewidzianego i niedoświadczonego wcześniej” – powiedział. „Audi współpracowało z reżyserami Joe i Anthonym Russo przy wyborze nowych samochodów. Fascynujące było być partnerem przy tej produkcji filmowej i bliską współpracą z Netflix”.


Anthony Russo skomentował: „Jako gawędziarze zawsze byliśmy bardzo zainteresowani znajdowaniem i odkrywaniem nowych technologii, aby znaleźć nowe narzędzia do robienia czegoś, czego nikt wcześniej nie robił. To nas ekscytuje. Tego rodzaju podejście zastosowałbym do wszystkiego, szczególnie do ewolucji, która ma miejsce teraz w samochodach. Tak jak kocham samochody z przeszłości i dziś, z pewnością najbardziej interesuje mnie to, dokąd pojadą jutro samochody. To ekscytująca nowa granica, która przyniesie nam zupełnie nowe doświadczenia nie tylko jako kierowcom czy konsumentom, ale także jako ludziom, którzy muszą współistnieć z samochodami”.


Po premierze Netflix 22 lipca 2022 r. Audi opowie historię Audi Q4 Sportback e-tron w cyfrowym filmie krótkometrażowym, w którym widzowie dowiedzą się, jak agentka Dani Miranda (Ana De Armas) poznała swój samochód elektryczny.

 

Łukasz WieraJeep Commander najbardziej wyrafinowany model marki, jaki kiedykolwiek powstał w Brazylii
Premiery | 26.08.21

Jeep Commander najbardziej wyrafinowany model marki, jaki kiedykolwiek powstał w Brazylii

Produkowany w Brazylii ma wnieść markę na nowy poziom premium w tym kraju i uczynić gamę Jeepa jeszcze bardziej kompletną.

Volvo Cars rozpoczyna produkcję w pełni elektrycznego XC40 Recharge
Wiadomości | 02.10.20

Volvo Cars rozpoczyna produkcję w pełni elektrycznego XC40 Recharge

To pierwszy z kilku w pełni elektrycznych samochodów Volvo, które pojawią się w przyszłości

Jeep świętuje 20-lecie modelu Wrangler Rubicon podczas Chicago Auto Show 2023
Wiadomości | 09.02.23

Jeep świętuje 20-lecie modelu Wrangler Rubicon podczas Chicago Auto Show 2023

Dwadzieścia lat temu niewielka grupa entuzjastycznych inżynierów Jeepa, z odwagą i determinacją, zaprojektowała i skonstruowała najpotężniejszego jak dotąd Wranglera.