Wiadomości | 21.07.22

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man

Jako oficjalna marka motoryzacyjna filmu, zaprezentowane zostaną cztery pojazdy Audi, całkowicie elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupe.

The Gray Man został pokazany w wybranych kinach na całym świecie 15 lipca i zostanie udostępniony na całym świecie w serwisie Netflix jutro 22 lipca 2022 roku.
Grey Man to współczesny globalny thriller akcji z gwiazdorską obsadą: Ryanem Goslingiem (Sierra Six), Chris Evans (Lloyd Hansen), Ana de Armas (Dani Miranda), Jessica Henwick (Suzanne Brewer), Regé-Jean Page (Denny Carmichael), Wagner Moura (Laszlo), Julia Butters (Claire), Dhanush (Avik San), Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy), Alfre Woodard (Margaret Cahill) i nie tylko.

W pełni elektryczne Audi RS e-tron GT jest prowadzone przez Sierra Six (Ryan Gosling), a w pełni elektryczne Audi Q4 Sportback e-tron jest prowadzone przez agentkę Dani Miranda (Ana de Armas). Audi RS 7 Sportback pojawia się w sekwencji pościgu z agentką Dani Mirandą za kierownicą, a Audi R8 Coupé w sekwencji podjazdu z Avikiem Sanem (Dhanush).


„Ten film przyciąga uwagę i intryguje na całym świecie” – mówi Henrik Wenders, szef marki AUDI AG. Wyjaśnia prawdziwy zakres roli Audi w tworzeniu produkcji, która znacznie wykraczała poza samo dostarczanie pojazdów. „Ta współpraca sprawiła, że poczuliśmy akcję i dużą szybkość. Podobnie jak bracia Russo, my w Audi wykorzystujemy technologię, aby stworzyć coś niewidzianego i niedoświadczonego wcześniej” – powiedział. „Audi współpracowało z reżyserami Joe i Anthonym Russo przy wyborze nowych samochodów. Fascynujące było być partnerem przy tej produkcji filmowej i bliską współpracą z Netflix”.


Anthony Russo skomentował: „Jako gawędziarze zawsze byliśmy bardzo zainteresowani znajdowaniem i odkrywaniem nowych technologii, aby znaleźć nowe narzędzia do robienia czegoś, czego nikt wcześniej nie robił. To nas ekscytuje. Tego rodzaju podejście zastosowałbym do wszystkiego, szczególnie do ewolucji, która ma miejsce teraz w samochodach. Tak jak kocham samochody z przeszłości i dziś, z pewnością najbardziej interesuje mnie to, dokąd pojadą jutro samochody. To ekscytująca nowa granica, która przyniesie nam zupełnie nowe doświadczenia nie tylko jako kierowcom czy konsumentom, ale także jako ludziom, którzy muszą współistnieć z samochodami”.


Po premierze Netflix 22 lipca 2022 r. Audi opowie historię Audi Q4 Sportback e-tron w cyfrowym filmie krótkometrażowym, w którym widzowie dowiedzą się, jak agentka Dani Miranda (Ana De Armas) poznała swój samochód elektryczny.

 

Łukasz WieraAmerykańska premiera Hyundaia IONIQ 5 Electric CUV
Premiery | 25.05.21

Amerykańska premiera Hyundaia IONIQ 5 Electric CUV

Całkowicie elektryczny model rewolucjonizuje rynek pojazdów elektrycznych dzięki ultraszybkiemu ładowaniu, oraz zasięgowi do 300 mil.

Toyota Tundra pierwsze zdjęcie
Wiadomości | 19.06.21

Toyota Tundra pierwsze zdjęcie

Toyota w końcu zdecydowała się na pokazanie pierwszego oficjalnego wizerunku nowej generacji swojego flagowego pickupa, modelu Tundra.

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera
Wiadomości | 07.07.20

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera

Oprócz chwytliwego hasła, Toyota nie ujawniła nic więcej. dyne co wiemy z oficjalnego źródła to, że w czwartek 9 lipca Toyota ma pokazać zupełnie nowego kompaktowego SUV-a, o którym głośno mówi się, że to Toyota Corolla Cross, co potwierdza krótkie wideo opublikowane na oficjalnym kanale Toyota Thailand na YouTube.