Wiadomości | 21.07.22

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man

Jako oficjalna marka motoryzacyjna filmu, zaprezentowane zostaną cztery pojazdy Audi, całkowicie elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupe.

The Gray Man został pokazany w wybranych kinach na całym świecie 15 lipca i zostanie udostępniony na całym świecie w serwisie Netflix jutro 22 lipca 2022 roku.
Grey Man to współczesny globalny thriller akcji z gwiazdorską obsadą: Ryanem Goslingiem (Sierra Six), Chris Evans (Lloyd Hansen), Ana de Armas (Dani Miranda), Jessica Henwick (Suzanne Brewer), Regé-Jean Page (Denny Carmichael), Wagner Moura (Laszlo), Julia Butters (Claire), Dhanush (Avik San), Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy), Alfre Woodard (Margaret Cahill) i nie tylko.

W pełni elektryczne Audi RS e-tron GT jest prowadzone przez Sierra Six (Ryan Gosling), a w pełni elektryczne Audi Q4 Sportback e-tron jest prowadzone przez agentkę Dani Miranda (Ana de Armas). Audi RS 7 Sportback pojawia się w sekwencji pościgu z agentką Dani Mirandą za kierownicą, a Audi R8 Coupé w sekwencji podjazdu z Avikiem Sanem (Dhanush).


„Ten film przyciąga uwagę i intryguje na całym świecie” – mówi Henrik Wenders, szef marki AUDI AG. Wyjaśnia prawdziwy zakres roli Audi w tworzeniu produkcji, która znacznie wykraczała poza samo dostarczanie pojazdów. „Ta współpraca sprawiła, że poczuliśmy akcję i dużą szybkość. Podobnie jak bracia Russo, my w Audi wykorzystujemy technologię, aby stworzyć coś niewidzianego i niedoświadczonego wcześniej” – powiedział. „Audi współpracowało z reżyserami Joe i Anthonym Russo przy wyborze nowych samochodów. Fascynujące było być partnerem przy tej produkcji filmowej i bliską współpracą z Netflix”.


Anthony Russo skomentował: „Jako gawędziarze zawsze byliśmy bardzo zainteresowani znajdowaniem i odkrywaniem nowych technologii, aby znaleźć nowe narzędzia do robienia czegoś, czego nikt wcześniej nie robił. To nas ekscytuje. Tego rodzaju podejście zastosowałbym do wszystkiego, szczególnie do ewolucji, która ma miejsce teraz w samochodach. Tak jak kocham samochody z przeszłości i dziś, z pewnością najbardziej interesuje mnie to, dokąd pojadą jutro samochody. To ekscytująca nowa granica, która przyniesie nam zupełnie nowe doświadczenia nie tylko jako kierowcom czy konsumentom, ale także jako ludziom, którzy muszą współistnieć z samochodami”.


Po premierze Netflix 22 lipca 2022 r. Audi opowie historię Audi Q4 Sportback e-tron w cyfrowym filmie krótkometrażowym, w którym widzowie dowiedzą się, jak agentka Dani Miranda (Ana De Armas) poznała swój samochód elektryczny.

 

Łukasz WieraStardust specjalna edycja Genesis G90
Wiadomości | 02.07.20

Stardust specjalna edycja Genesis G90

Flagowy luksusowy sedan G90 trafi do sprzedaży 2 lipca zarówno jako model roku 2021, jak i jako model specjalny ?Stardust?. Pięćdziesiąt sztuk edycji Stardust będzie sprzedawanych tylko w Korei.

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański
Super Cars | 20.05.20

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański

Wszystkie egzemplarze McLarena 600LT Spider w unikalnej edycji Segestria Borealis, które przybywają do Ameryki Północnej zostały już w pełni zamówione - z wyjątkiem jednego egzemplarza o uderzającym motywie projektowym McLaren Special Operations (MSO). Zainspirowany jadowitym pajęczakiem, Segestria Borealis. 12 sztuk McLaren 600LT Spider Segestria Borealis firmy MSO - które już zyskały przydomek Spider Spider - przybyły do USA w tym miesiącu i docierają teraz do wybranych sprzedawców, którzy będą oferować je za sprzedaż.

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3
Super Cars | 17.03.22

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3

Przyszłość Ferrari na scenie wyścigów GT nabiera kształtów i rozwija się wokół modelu 296 GTB, definiując ją na nowo zgodnie z wymaganiami toru i osiągów.