Tuning | 22.03.21

Aston Martin VANTAGE F1 Edition

Oparty na modelu Vantage jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Korzysta z pakietu ulepszeń silnika, podwozia i aerodynamiki. Dostawy rozpoczną się w maju 2021 roku.


Aston Martin VANTAGE F1 Edition

Podstawowa oferta produkcyjna nowego modelu Vantage F1 Edition znajduje się na szczycie linii modeli Vantage. Zmotywowany ekscytującym powrotem do Formuły 1 i bezpośrednim wynikiem inżynierii, która weszła w rozwój Vantage jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1, debiutującego podczas Grand Prix Formuły 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021 w tym miesiącu, Vantage F1 Edition jest ostatecznym wyrazem wydajności i dynamizmu. Jest to najszybszy i najbardziej skoncentrowany na prowadzeniu z i tak już bardzo sportowego modelu Vantage.


 
Jest nie tylko najpotężniejszy, ale Vantage F1 Edition korzysta z wyjątkowego i znaczącego podwozia oraz ulepszeń aerodynamicznych opracowanych przez niezwykle doświadczony zespół inżynierów Astona Martina. Podczas gdy zespół Aston Martin Cognizant Formula One TM luksusowej marki był zajęty przygotowaniami do powrotu na start, zespół inżynierów odpowiedzialny za samochody drogowe również tworzył ostatecznego Astona Martina Vantage, który mógłby pełnić rolę oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Zadaniem wyznaczonym do pracy przez dyrektora generalnego Tobiasa Moersa było opracowanie znaczących ulepszeń wydajności, napędzanych lepszymi osiągami w czasie okrążenia, aby z powodzeniem wypełniać swoją rolę na torze F1, ale bez uszczerbku dla jego możliwości drogowych. W szczególności zrobiłoby to bez zamontowania agresywnie zoptymalizowanych opon. Po sukcesie tych ulepszeń, Moers poinstruował ich integrację z samochodem produkcyjnym, ostatecznie opracowując nową edycję Vantage F1. Najbardziej sportowy Vantage w gamie produkcyjnej, będący w istocie repliką oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Vantage Formuły 1. Ekscytująca propozycja dla klientów Aston Martin.Wirtualny tłum w 70. rocznicę legendarnego tłumika Abarth
Wiadomości | 05.05.20

Wirtualny tłum w 70. rocznicę legendarnego tłumika Abarth

4 maja 1950 r. podczas 32. edycji Targów Motoryzacyjnych w Turynie, marka z pod znaku Scorpiona zadebiutowała ze swoim nowym układem wydechowym. Narodziła się legenda. 70 lat po tym wydarzeniu marka Abarth zorganizowała akcję upamiętniającą w social media.

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021
Wiadomości | 22.09.21

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021

Podczas targów motoryzacyjnych w Monachium stoisko Mercedes-Benz przedstawia Pan Tomasz Mucha z Mercedes-Benz Polska.

Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie
Wiadomości | 28.07.21

Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie

Wkrótce pełna premiera nowego SUV-a, który prezentuje najnowszą stylistykę i zaawansowanie techniczne marki MG. Pomimo dostępności w Europie w Polsce go nie kupisz.