Tuning | 22.03.21

Aston Martin VANTAGE F1 Edition

Oparty na modelu Vantage jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Korzysta z pakietu ulepszeń silnika, podwozia i aerodynamiki. Dostawy rozpoczną się w maju 2021 roku.


Aston Martin VANTAGE F1 Edition

Podstawowa oferta produkcyjna nowego modelu Vantage F1 Edition znajduje się na szczycie linii modeli Vantage. Zmotywowany ekscytującym powrotem do Formuły 1 i bezpośrednim wynikiem inżynierii, która weszła w rozwój Vantage jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1, debiutującego podczas Grand Prix Formuły 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021 w tym miesiącu, Vantage F1 Edition jest ostatecznym wyrazem wydajności i dynamizmu. Jest to najszybszy i najbardziej skoncentrowany na prowadzeniu z i tak już bardzo sportowego modelu Vantage.


 
Jest nie tylko najpotężniejszy, ale Vantage F1 Edition korzysta z wyjątkowego i znaczącego podwozia oraz ulepszeń aerodynamicznych opracowanych przez niezwykle doświadczony zespół inżynierów Astona Martina. Podczas gdy zespół Aston Martin Cognizant Formula One TM luksusowej marki był zajęty przygotowaniami do powrotu na start, zespół inżynierów odpowiedzialny za samochody drogowe również tworzył ostatecznego Astona Martina Vantage, który mógłby pełnić rolę oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Zadaniem wyznaczonym do pracy przez dyrektora generalnego Tobiasa Moersa było opracowanie znaczących ulepszeń wydajności, napędzanych lepszymi osiągami w czasie okrążenia, aby z powodzeniem wypełniać swoją rolę na torze F1, ale bez uszczerbku dla jego możliwości drogowych. W szczególności zrobiłoby to bez zamontowania agresywnie zoptymalizowanych opon. Po sukcesie tych ulepszeń, Moers poinstruował ich integrację z samochodem produkcyjnym, ostatecznie opracowując nową edycję Vantage F1. Najbardziej sportowy Vantage w gamie produkcyjnej, będący w istocie repliką oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Vantage Formuły 1. Ekscytująca propozycja dla klientów Aston Martin.SEAT wprowadzi na rynek dwa w pełni elektryczne samochody
Wiadomości | 23.03.21

SEAT wprowadzi na rynek dwa w pełni elektryczne samochody

CUPRA Tavascan dołączy do oferty marki w 2024 roku, natomiast Seat wprowadzi miejski pojazd elektryczny do 2025 roku.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Od Megane eVISION do zupełnie nowego Megane E-Tech Electric
Elektryczne | 08.06.21

Od Megane eVISION do zupełnie nowego Megane E-Tech Electric

Nowa generacja modelu Megane wchodzi w etap testów po otwartych drogach. Przedprodukcyjne samochody zostaną pokryte wzorem Renault Design.