Wiadomości | 23.04.20

Skonfiguruj nowego Cadillaca Escalade 2021

Klienci mogą teraz spersonalizować Escalade 2021 za pomocą nowego wizualizatora 3D. Wizualizator Cadillac Escalade to wciągające cyfrowe wrażenia 360 stopni z widokami pod każdym kątem nowego Escalade, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ostatnio ulepszona funkcjonalność pozwala również klientom doświadczyć choreografii oświetlenia zewnętrznego w nowym otoczeniu nocnym. Konsumenci mogą również wskoczyć do wnętrza i eksplorować widok z miejsc w pierwszym lub drugim rzędzie.


Skonfiguruj nowego Cadillaca Escalade 2021

Wykorzystując obrazy generowane komputerowo, narzędzie zaprojektowano tak, aby było przyjazne dla urządzeń mobilnych i intuicyjne.

„Wizualizator umożliwia klientom korzystanie z Escalade 2021 bezpośrednio z telefonu lub komputera stacjonarnego, zanim pojazd będzie dostępny w salonach sprzedaży” - powiedział Robert Benbow, kierownik marketingu Cadillac Escalade. „Z czasem będzie coraz lepiej”.

Gdy pojazd otrzyma aktualizacje, wizualizator również. Będzie się aktualizować przez cały cykl życia pojazdu, wraz z pojawieniem się nowych kół, kolorów i innych.

Po dostosowaniu Escalade klienci mają możliwość udostępniania zdjęć w kanałach społecznościowych lub za pośrednictwem poczty e-mail. Klienci mogą również korzystać z wizualizatora, aby zarejestrować się, aby być na bieżąco ze wszystkimi aspektami Cadillac Escalade 2021.LADA chce umocnić swoją wiodącą pozycję w Rosji
Wiadomości | 18.01.21

LADA chce umocnić swoją wiodącą pozycję w Rosji

LADA wzmacnia swój plan produktowy o 4 zupełnie nowe modele do 2025 roku w tym Nivę nowej generacji w 2024 roku i nowy pojazd w segmencie C-SUV.

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual
Tuning | 10.09.21

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji, to cechy nowego D8 serii GTO Individual.

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback
Wiadomości | 10.06.21

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Globalny model Hondy, którego łączna światowa sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy.