Wiadomości | 02.07.24

Aston Martin Valiant napędzany 5,2-litrowym silnikiem Twin-Turbo V12 o mocy 745 KM

Ultra-ekskluzywna, zorientowana na tor, ekstremalna edycja Valiant dopuszczona do ruchu drogowego, opracowana w ramach usługi na zamówienie, pochodzi od kierowcy Formuły One Fernando Alonso.

Aston Martin z dumą ogłasza Valianta; ultra-ekskluzywna, przeznaczona do jazdy na torze, dopuszczona do ruchu drogowego edycja specjalna o niezwykłej rzadkości, prezencji i mocy, będąca najnowszym z długiej listy niezwykłych projektów fachowo realizowanych przez wewnętrzny dział „szyty na miarę” Q by Aston Martin. Napędzany 5,2-litrowym silnikiem V12 Twin Turbo o mocy 745 KM współpracującym z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, Valiant ucieleśnia zaangażowanie Astona Martina w budowanie samochodów wyłącznie dla kierowców. Produkcja jest ściśle ograniczona do zaledwie 38 samochodów na całym świecie, a wszystkie są w pełni przydzielone.

 

Valiant został pierwotnie stworzony na osobiste zamówienie kierowcy Aston Martin Aramco Formula One Team, Fernando Alonso, w celu stworzenia lekkiej, bardziej ekstremalnej, inspirowanej samochodami wyścigowymi wersji spektakularnego Aston Martina Valour. Podążając za zleceniem i czerpiąc inspirację z 23-letniej kariery Fernando w Formule 1® oraz jego pasji do jazdy na granicy, narodził się Valiant, jako ściśle limitowana edycja specjalna, która została starannie zaprojektowana i wykonana przez ekspertów z branży Aston Martin na zamówienie. dywizja: Q firmy Aston Martin. Aston Martin, aspirując do oferowania najwyższej jakości usług personalizacji na zamówienie, oferuje zarówno starannie dobrane edycje specjalne, takie jak Valiant i Valour, jak i możliwość indywidualnym właścicielom rozpoczęcia tworzenia całkowicie indywidualnych samochodów sportowych, takich jak Victor.

 

Valiant kontynuuje silną linię Aston Martinów, które zapewniają prawdziwą intensywność jazdy zarówno na drodze, jak i na torze, dzięki najlepszemu hipersamochodowi, Valkyrie, najbardziej skupionemu samochodowi sportowemu marki, Vantage i jego bratu prędkości, samochodowi wyścigowemu Vantage GT3 i oczywiście nadchodzący supersamochód z silnikiem umieszczonym centralnie, Valhalla. Choć zarówno Valor, jak i Valiant w swoich projektach czerpią inspirację z kultowego dziedzictwa marki, mocno osadzają się w przyszłości nowoczesnych osiągów Astona Martina, zapewniając wiodącą w swojej klasie moc, dynamikę jazdy i najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu Aston Martins przypadnie do gustu prawdziwym koneserom jazdy.Od dzisiaj możesz zamówić w pełni zmodernizowane Chevy Camaro z 1969 roku
Wiadomości | 21.01.23

Od dzisiaj możesz zamówić w pełni zmodernizowane Chevy Camaro z 1969 roku

Ekscytujące wrażenia z jazdy na pełnych obrotach z Chevy Camaro LT czy naprawdę przyjemna codzienna jazda cruiserem Chevy Camaro LS.

Całkiem nowe Renault Kangoo
Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Kangoo

W wersji dla samochodów osobowych Nowe Renault KANGOO spełnia potrzeby dynamicznych rodzin dzięki eleganckiemu wzornictwu i jeszcze większemu komfortowi. Będzie również dostępne w wersji elektrycznej.

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E
Elektryczne | 17.12.21

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E

Całkowicie elektryczny Ford Mustang Mach-E spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów i bardzo dobrym przyjęciem przez dziennikarzy oraz specjalistów z branży na całym świecie.