Concept Cars | 20.04.21

Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych.


Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Mercedes-Benz Vans zaprezentuje nowy Concept EQT w poniedziałek, 10 maja 2021 roku. Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych. Zgodnie ze strategią „Najpierw elektryczny”, wersja akumulatorowo-elektryczna jest pierwszym z bloków startowych w pojeździe koncepcyjnym.

 

Zbliżający się do produkcji Concept EQT zapewnia wyraźny wgląd w elektryczną wersję nadchodzącej Klasy T. Dzięki całkowicie nowo opracowanemu miejskiemu vanowi Mercedes-Benz Vans przenosi zwycięską formułę pasażerskiego transportera Klasy V do kompaktowego formatu i wprowadza nowy poziom jakości w segmencie małych samochodów dostawczych. Concept EQT łączy w sobie przestronne i zróżnicowane wnętrze z atrakcyjnym designem oraz wysokimi standardami Mercedesa w zakresie komfortu, łączności, wartości i bezpieczeństwa.

 

Emocje i inteligencja to kluczowe elementy filozofii Mercedes-Benz Design „Sensual Purity”. Wykorzystując tę dwubiegunowość, Concept EQT tworzy nowy holistyczny projekt w segmencie małych samochodów dostawczych. Dzięki temu pierwszemu małemu vanowi premium Mercedes-Benz Vans poszerza swoją ofertę dla klientów prywatnych, oferując atrakcyjny model podstawowy, który pozwoli rodzinom i aktywnym turystom wkroczyć do świata Mercedes-Benz.Kultowy kompakt Hondy dostępny wyłącznie z hybrydowym układem napędowym
Wiadomości | 05.10.22

Kultowy kompakt Hondy dostępny wyłącznie z hybrydowym układem napędowym

Najnowsza, jedenasta generacja modelu Hondy Civic w hybrydowej wersji e:HEV trafi do polskich salonów już w październiku.

Toyota przedstawia potężną i w pełni hybrydową Camry nowej generacji
Premiery | 16.11.23

Toyota przedstawia potężną i w pełni hybrydową Camry nowej generacji

Toyota Camry wkracza w dziewiątą generację z nowym, świeżym wyglądem, ulepszonymi osiągami i hybrydowym układem napędowym stworzonym do jazdy.

Elektryczna Toyota bZ4X
Elektryczne | 10.05.22

Elektryczna Toyota bZ4X

Na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Nowym Jorku, Toyota zaprezentowała swój pierwszy w pełni elektryczny pojazd, SUV-a bZ4X.