Concept Cars | 20.04.21

Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych.


Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Mercedes-Benz Vans zaprezentuje nowy Concept EQT w poniedziałek, 10 maja 2021 roku. Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych. Zgodnie ze strategią „Najpierw elektryczny”, wersja akumulatorowo-elektryczna jest pierwszym z bloków startowych w pojeździe koncepcyjnym.

 

Zbliżający się do produkcji Concept EQT zapewnia wyraźny wgląd w elektryczną wersję nadchodzącej Klasy T. Dzięki całkowicie nowo opracowanemu miejskiemu vanowi Mercedes-Benz Vans przenosi zwycięską formułę pasażerskiego transportera Klasy V do kompaktowego formatu i wprowadza nowy poziom jakości w segmencie małych samochodów dostawczych. Concept EQT łączy w sobie przestronne i zróżnicowane wnętrze z atrakcyjnym designem oraz wysokimi standardami Mercedesa w zakresie komfortu, łączności, wartości i bezpieczeństwa.

 

Emocje i inteligencja to kluczowe elementy filozofii Mercedes-Benz Design „Sensual Purity”. Wykorzystując tę dwubiegunowość, Concept EQT tworzy nowy holistyczny projekt w segmencie małych samochodów dostawczych. Dzięki temu pierwszemu małemu vanowi premium Mercedes-Benz Vans poszerza swoją ofertę dla klientów prywatnych, oferując atrakcyjny model podstawowy, który pozwoli rodzinom i aktywnym turystom wkroczyć do świata Mercedes-Benz.Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3
Super Cars | 22.11.21

Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3

Cała esencja Ferrari została zebrana podczas Ferrari Show na torze Mugello, na ekskluzywnym wydarzeniu gdzie odbyła się premiera modelu Daytona SP3.

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder
Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.

Pakiet monochromatyczny dla SUV-ów marki Lincoln
Tuning | 10.07.20

Pakiet monochromatyczny dla SUV-ów marki Lincoln

Pakiet monochromatyczny Lincolna, który zadebiutował w pełnowymiarowym SUV-ie Navigator, jest teraz dostępny dla Lincolna Corsaira, Nautilusa i Aviatora Ponieważ SUV-y nadal rozwijają markę, Lincoln rozszerza ofertę o linię, oferując czyste, dramatyczne kolory, które pokazują odważne i eleganckie linie SUV-ów Lincoln Pakiet Monochromatic z czterema opcjami kolorystycznymi oferuje klientom inny sposób personalizacji pojazdu Lincoln dzięki modnej palecie