Concept Cars | 20.04.21

Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych.


Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Mercedes-Benz Vans zaprezentuje nowy Concept EQT w poniedziałek, 10 maja 2021 roku. Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych. Zgodnie ze strategią „Najpierw elektryczny”, wersja akumulatorowo-elektryczna jest pierwszym z bloków startowych w pojeździe koncepcyjnym.

 

Zbliżający się do produkcji Concept EQT zapewnia wyraźny wgląd w elektryczną wersję nadchodzącej Klasy T. Dzięki całkowicie nowo opracowanemu miejskiemu vanowi Mercedes-Benz Vans przenosi zwycięską formułę pasażerskiego transportera Klasy V do kompaktowego formatu i wprowadza nowy poziom jakości w segmencie małych samochodów dostawczych. Concept EQT łączy w sobie przestronne i zróżnicowane wnętrze z atrakcyjnym designem oraz wysokimi standardami Mercedesa w zakresie komfortu, łączności, wartości i bezpieczeństwa.

 

Emocje i inteligencja to kluczowe elementy filozofii Mercedes-Benz Design „Sensual Purity”. Wykorzystując tę dwubiegunowość, Concept EQT tworzy nowy holistyczny projekt w segmencie małych samochodów dostawczych. Dzięki temu pierwszemu małemu vanowi premium Mercedes-Benz Vans poszerza swoją ofertę dla klientów prywatnych, oferując atrakcyjny model podstawowy, który pozwoli rodzinom i aktywnym turystom wkroczyć do świata Mercedes-Benz.Hyundai Elantra sedan w wersji N Line
Wiadomości | 14.08.20

Hyundai Elantra sedan w wersji N Line

Hyundai rozszerza gamę modelu Elantra o wersje N Line oraz Hybrid, które zaspokoją różnorodne preferencje Klientów w zakresie mobilności.

Nowy prototyp Maserati MC20 na testach w Modenie
Super Cars | 23.12.21

Nowy prototyp Maserati MC20 na testach w Modenie

Wczesny prototyp nowego kabrioletu MC20 opuścił bramy historycznej fabryki w Modenie. Tym razem w kamuflażu, przedstawiający grę chmur, w końcu to kabriolet.

Skoda Kushaq pierwsze zdjęcia
Wiadomości | 18.02.21

Skoda Kushaq pierwsze zdjęcia

Szkice projektowe przedstawiają zapowiedź nowego SUV-a na rynek indyjski.